Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Manóvár óvodát ismeri valaki a 15. kerület József Attila utcában? fórum

Manóvár óvodát ismeri valaki a 15. kerület József Attila utcában? (beszélgetős fórum)


2011. ápr. 1. 10:01
Érdekelne engem is, ha valaki tud még valamit mondani... Oviváltás előtt állunk, ide talán felvennék középsőbe a lánykámat. Jövő kedden megyek beszélgetni.
6. Emesemm (válaszként erre: 5. - 73cdbfbb2c)
2010. jan. 20. 20:38
köszi
5. 73cdbfbb2c (válaszként erre: 4. - Emesemm)
2010. jan. 20. 10:36
Talán 2-3 viselkedési problémás gyerek volt az oviban, de a mi csoportunkban nem. Fejlesztő játékok voltak, fejlesztő tornaóra minden nap és angolul is tanultak. Volt logopédus is ( akinek szüksége volt rá ). A gyerekeim nagyon jól érezték ott magukat, nekem semmi problémám nem volt ott. Eleinte a MÁV alapítványi óvodájába jártunk. Annál jobb ovi nem volt. A gyerekek imádtak oda járni, reggelente egy gyerek sem sírt hogy nem akar menni, és egy gyerek sem akart hazamenni. Mi szülők még 4 után kinnt beszélgettünk és vártuk a gyerekeket hogy mikor óhajtanak végre hazajönni. Szuper volt, de a MÁV vissza akarta kapni az épületet. Semmilyen ügyvéddel nem tudtuk ezt kivédeni. Az óvónéninkhez nagyon ragaszkodtunk, és Ő a József Attila utcába kapott lehetőséget, hogy az egész csoportjával együtt átmenjen. Így kerültünk mi oda.
4. Emesemm (válaszként erre: 3. - 73cdbfbb2c)
2010. jan. 19. 12:23

Köszi a választ, ma hívtam őket és mondták, hogy itt integrállt nevelés folyik és sérült gyerekek is vannak. Ez tényleg így van? A neten valahogy nem ezt olvastam róluk.

Voltak valami külön foglalkozások? Néptánc, mesejáték tanulás ilyesmire gondolok? Vagy sportok? nyelv???

3. 73cdbfbb2c (válaszként erre: 1. - Emesemm)
2010. jan. 18. 20:25
Szia! Az Én gyermekeim oda jártak, de annak már 3 éve. Akkor nagyon jó volt. Pont a múlt héten telefonáltam oda, mert valószínűleg ott maradt az oltási könyvünk. ( azóta nem volt rá szükség )Felvette valaki a telefont, és nagyon kedves és segítőkész volt.
2010. jan. 18. 13:13
Vagy a Huncut Ovit a Tóth István utcában???
2010. jan. 18. 13:12
Manóvár óvodát ismeri valaki a 15 kerület józsef attila utcában?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook