Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Zolika baba - Anyának kicsi Kincse - Kórházban töltött napok fórum

Zolika baba - Anyának kicsi Kincse - Kórházban töltött napok (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Zolika baba - Anyának kicsi Kincse - Kórházban töltött napok

22. ibuska1990 (válaszként erre: 21. - Panna77)
2010. jan. 26. 23:02
Nagyon szépen köszönjük:-)
2010. jan. 26. 22:47

Ibus!


Elfelejtettem múlt héten Zolinak boldog szülinapot kívánni, így ezt most itt teszem meg! Andi és Panni :-)))

2010. jan. 20. 11:52
Anonima és Gicus nagyon szépen köszönjük:-)
2010. jan. 19. 22:08

Ibuska:Én csak most tudtam elolvasni a cikkedet de nagyon jó lett!!!

Zolika egy tünemény!!!

Nagyon boldog születésnapot kívánok Neki!!!

18. ibuska1990 (válaszként erre: 16. - Hoxa)
2010. jan. 18. 22:26
Én saját készítésű fotot tettem mégis levették!
2010. jan. 18. 20:46

Ibuska nagyon jó lett a cikked!

És bizony igaz,hogy sokszor fejben dől el a szoptatás.Sok egészséget Nektek!

16. Hoxa (válaszként erre: 6. - Ibuska1990)
2010. jan. 18. 20:30
Lehetnek képek, de csak saját készítésű fotók, mivel az internetről lementett képeket is szerzői jogok védik.
15. katus3 (válaszként erre: 14. - Ibuska1990)
2010. jan. 18. 18:45
Igen,erre gondoltam én is.:-) Mindkét gyerekem koraszülött volt. Lányom 35 hétre született,fiam 30 hétre,minketten 1700 grammal és 40,illetve 42 centivel. Fiam volt a nagyobb. Őt majdnem a wc-ben szültem,mert a szülésznő nem hitte el,hogy fájásaim vannak,tolófájásnál kiküldött wc-re. Ezt leszámítva szép élmény volt.
2010. jan. 18. 16:56

Katus az egész napom emlékezésből állt! Ahányszor ránézek az órára mindig arra gondolok hogy egy éve mit csináltam épp ebben az időben. Miért voltatok olyan sokáig a kórházban?


Zsuzska köszönjük szépen!

2010. jan. 18. 15:23
Ibuska, nagyon jó volt olvasni a történetedet! Gratulálok kisfiadhoz, nagyon édes, aranyos kisfiú! Sok boldogságot Nektek!
12. katus3
2010. jan. 18. 15:08
Szia! Kisfiadnak Nagyon Boldog Születésnapot kívánok! Hogy éled meg a mai napot? Mikor a gyerekeim szülinapja van,én mindig visszagondolok rá,hogy éppen mi volt.Mikor indultunk a kórházba,mikor születtek meg,mikor már egy órásak voltak,stb...:-) A kórházról ahol szültem,én is tudnék mesélni.:-( Mi több mint 3 hétig voltunk bent,mindkét Drágámmal.
11. ibuska1990 (válaszként erre: 9. - Gicuska)
2010. jan. 18. 14:30

Szia!

Tényleg majdnem megegysznek az élményeink! Volt jó és rossz dolog is. De így egy évvel késöbb nem rosszként hanem jóként gondolok vissza a kórházban töltött napokra.

2010. jan. 18. 14:28

Marcsi nagyon szépen köszönjük a jókívánságokat. Igen, majdnem egyidősek. Szandi egy perccel idősebb:-)


Kikata köszönjük! Ati is nagyon szép kisfiú:-)

2010. jan. 18. 13:23
Szia! Én is Szegeden szültem, a különbség, hogy sima szülésem volt! A klinikán töltött napjaim, szinte hajszál pontosan megegyeznek a tieddel, fejőgépről már akkor hallottam, mikor azt hittem megőrülök a kőkemény melleimtől, a 3. nap lett a kislányom sárga, egy nap fény után reggel szóltak, hogy délután mehetünk haza, és a kifejt tejet is kishijján kiöntöttem mire megtudtam, hol és hogyan lehet tárolni! A búra alatt töltött időben, ha én nem megyek, senki sem szól, hogy ott "örjöng2 szinte magán kívül a kicsikém, mert vagy éhes, vagy egy kis megnyugtató cumizásra vágyik! Összességében ezek ellenére jobb tapasztalattal jöttem onnan el, mint a 2-es kórházból, ahol az első gyermekemet szültem! Hidd el az már majdnem a pokol volt!!:)))) Sok boldogságot, és nagyon boldog első szülinapot kívánok a kisfiadnak!:))
2010. jan. 18. 12:15
Nagyon nagyon boldog születésnapot kívánunk a Zolikának! Olyan szép kisfiú:)
2010. jan. 18. 12:15
Ibus: nagyon megható volt ez ez a cikked is :) Sok boldogságot kívánok édes kis Zotyónak a szülinapján, és kívánom, hogy Isten éltesse sokáig, szeretetben, békességben, boldogságban! Sok sok puszi, a szinte percre pontosan annyi idős kislányommal Szandival és Krisszel!
2010. jan. 18. 11:59
Még csak most tudtam meg hogy nem lehetnek képek a cikkek mellett már. Én tettem ehez a cikkhez is képet és mikor megláttam hogy nincs ott akkor gyorsan írtam a Moderátornak hogy nincs meg a képem. Ő írta meg hogy már nem lehetnek képek a cikkek melett sajnis:-(
5. ibuska1990 (válaszként erre: 3. - Mothertiger)
2010. jan. 18. 11:54
Nagyon szépen köszönjük!
4. ibuska1990 (válaszként erre: 2. - Fildus)
2010. jan. 18. 11:54
Köszönöm szépen Fildus! Igen volt kék fény alatt egy napig mert besárgult.
2010. jan. 18. 10:14
Boldog szülinapot kívánok a kisfiadnak!
2010. jan. 18. 10:14

Drága Ibus :-)

Szépen leírtad a kórházi tartózkodásotokat. Nem is tudtam, hogy Zolika is kék fény alatt volt. Isten éltesse sokáig Zolikádat, hiszen ma van a Drágád születésnapja!

2010. jan. 18. 10:03
A szüléstörténetemet már megírtam pár hónappal ezelőtt, akkor csak a szülés napjáról írtam, mégis nagyon hosszúra sikeredett. Úgy érzem, hogy le kell írnom a kórházban töltött napokat is, hogy hogyan éltem meg a szegedi klinikán császáros szülés után a kórházban töltött négy napot. Volt jó, és rossz élményem is.

Ugrás a teljes írásra: Zolika baba - Anyának kicsi Kincse - Kórházban töltött napok

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook