Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A kistarcsai Kórházba mit kell bevinni a babának?Pelenka, popsitörlő, ruha...stb fórum

A kistarcsai Kórházba mit kell bevinni a babának?Pelenka, popsitörlő, ruha...stb (tudásbázis kérdés)


2013. jan. 14. 14:52
Köszönöm a hasznos választ. Idén sajnos még nem kezdődtek el a foglalkozások, de már érdeklődtem utána, mert szeretnék rajta részt venni, de még nem tudták pontosan, hogy idén mikor lesznek.
2013. jan. 14. 14:30
Szia! Tavaly júniusban szültem Kistarcsán. Ruhát vihetsz be neki, lehet a sajátjában amíg bent vagytok, de adnak ott is, igaz kissé viseltesek. Pelenkát, popsitörlőt és a köldökcsonk ápoláshoz hintőport vinni kell. Popsikenőcsöt akkor még adtak. Tavaly még voltak kismama klubfoglalkozások heti egyszer a kórházban ingyenesen, az nagyon hasznos volt. Meg lehetett nézni a szülőszobákat is.
2013. jan. 14. 13:47
Szült valaki mostanában Kistarcsán? Mit kell illetve lehet bevinni a babának a kórházba? Csak a hazavivős ruha a megengedett vagy öltöztethetem sajátba rögtön?
11. Mandula71 (válaszként erre: 10. - Kicsi Andi)
2010. jan. 19. 21:24

Szia!


De most már van:) Meg is lepődtek a pénztárban, amikor mentem fizetni a szobát, hogy miért panaszkodok az ágyra, hogy-hogy nem volt jó az új ágy:P Szóval a 6 ágyasokban lecserélték, meg a császáros őrzőben, de a fizetős szobában az a régi szar van, merthogy az új ágyak nem férnek be...

10. Kicsi Andi (válaszként erre: 5. - Mandula71)
2010. jan. 19. 14:57
Szia!Én 6hónapja szültem Kistarcsán és hát én is a 6 ágyas szobák egyikében voltam,de ott nem volt modern állíthatós ágy(sajnos).Elég kényelmetlen magas ágyak és az ember nehezen tud róla le s fel "ugrálni".Reménykedjünk,hogy előbb utóbb mindet kicserélik modern ágyakra.
2010. jan. 19. 14:52

Sziasztok!Én most augusztusban szültem.Pelust,popsitörlőt és popsikrémet kellett bevinnem,minden mást adtak.

A picire is adtak rugit és nem igazán örültek ha a sajátjába öltöztette valaki.

2010. jan. 19. 07:00
Mandula71:Igazad van!11hónapja szültem és csak popsitörlöt és pelust kellet bevinnem többit adtak:-)Persze popsi krém (gyogyszertári)
2010. jan. 18. 19:00
Köszönöm a segítséget!
2010. jan. 18. 15:46

Pár évvel ezelőtt mindent adtak, de használhattad a behozott pelust, törlőt, krémet, egyedül a kisruhát nem engedték meg. Azt csak kórházit használhattunk.

Fizetős szobáról annyit, hogy Én a dupla ágyasban voltam, egyedül. Utáltam, hogy senkihez sem szólhatok.

2010. jan. 18. 15:34
micsuned: ha bármi kérdésed van, szívesen válaszolok, 1 hónapja szültem Kistarcsán. (Ha esetleg császárral szülsz, ne válaszd a fizetős szobát. Abból az ágyból nem lehet felkelni...A nem fizetős 6 ágyasban jó, modern, állítható ágyak vannak.)
4. Mandula71 (válaszként erre: 3. - 57aa4ea1e8)
2010. jan. 18. 15:29
Tévedsz...Pelenkát és popsitörlőt kell bevinni, minden mást adnak. Esetleg még babaolajat (gyógyszertárit) érdemes, ha esetleg nagyon száraz a pici bőre, akkor napközben be lehessen kenni.
2010. jan. 18. 09:11
Gondolom mindent. :( Manapság már nem adnak semmit.
2010. jan. 18. 09:09
ennyi szerintem
2010. jan. 18. 09:02
A kistarcsai Kórházba mit kell bevinni a babának?Pelenka, popsitörlő, ruha...stb

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook