Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Korfu vagy Kréta? fórum

Korfu vagy Kréta? (beszélgetős fórum)


2012. júl. 16. 15:01
Korfu melyik részén voltatok?
11. Orsova
2012. júl. 16. 14:57
Végülis Korfun voltunk, repülővel, 2 hétre, és nagyon szuper volt!!! :)
10. kvicky
2012. márc. 16. 09:18

Sziasztok!


Korfu zöldebb, Messonghy-Moraitika a legfelkapottabb, de ott van pl. Sissi, ahol a császárné üdült, gyönyörű hely. Vagy ha bulizni akartok, Kavos - bulifalva.


Kréta történelmileg jelentősebb, ha az ókori görög emlékekre vagytok kíváncsiak, azt ajánlom. Ott felkapott Ierapetra, vagy Rethymno.


Igazából mindkettő jó, én csak azért választanám Korfut, mert nem olyan kopár mint Kréta. Bár belegondolva, mindkettő jó...

2010. ápr. 2. 11:58
Moraitika - Panoráma Apartman. Szállt meg már valaki ebben az apartmanban? :) Tapasztalatok?!
2010. márc. 23. 10:37

Beszéltem egy ismerősömmel, aki Moraitikán járt, és nekik nagyon tetszett ez a hely, szerintük Korfu egyik legszebb városa!

Ti mit gondoltok róla?


Még valami: ők egy utazási irodával, repülővel jártak ott még pár éve, viszont azóta ez az iroda már nem szervez oda utakat! És másik irodát sem találtam akik Moraitikára szerveznek utat..


Amúgy autóval mennénk Görögo.ba, szerintetek megéri Korfura menni így? Ja és szerintetek interneten talált szállást érdemes lefoglalni? Mert csak így találtam Moraitikára.. (apartmanba szeretnénk menni 2 légterűbe, konyhasarokkal,4 fő részére, medence nem kell, tengerpart közelében..)

Segítsetek kérlek!

2010. márc. 18. 08:49
Korfu - Moraitika.. Járt ott már valaki? Milyen volt? :)
2010. márc. 15. 21:18

Köszi a válaszaitokat Szorgoska és Aranyi Barbi!! :)


Zakynthos-on is homokos tengerpart volt, de -akármennyire meglepő is- nekem az annyira nem tetszett.. Más ismerősök aprókavicsos partszakaszon voltak Korfun, és azt mondták, hogy az jobb mint a homokos tengerpart!!

Ti mit tapasztaltatok ezzel kapcs.ban? :)

2010. febr. 21. 08:09
Mindenképpen Korfu.
2010. febr. 20. 11:12
Én mindkét helyen voltam, de nehéz a döntés. Ha Krétára mentek, akkor a keleti oldalán maradjatok, mert ott homokos a tengerpart, a nyugati oldalon köves és nagyon hamar mélyül.Látnivaló mindkét szigeten sok van. Korfu igaz zöldebb sziget egy kicsit, több a fa, Kréta kopárabb, kevesebb az erdős-fás rész.
3. Orsova (válaszként erre: 2. - Angel304)
2010. jan. 18. 09:15

Köszi:)

Nekem is nagyon szimpatikus Kréta :)

Most még gyűjtöm az infókat.. :)

2010. jan. 17. 22:33

Krétát ajánlom.

Mi Agia Marinán(3 órányira van Herakliontól) voltunk a férjemmel,gyönyörű hely homokos a partja.Mi autót béreltünk és körbejártuk a látványosságokat a környéken.Korfun nem jártam,nem tudok mit mondani:(

Na de Kefalóniáról már igen.

2010. jan. 17. 20:23

Sziasztok!

Párommal Görögországba mennénk nyaralni az idén:)

Azt már eldöntöttük, hogy repülővel mennénk, mert én a buszozással 3éve nagyon megjártam, autóval meg úgy számítottuk hogy nem érné meg..


Énmár voltam Zakynthos-on, ami csodálatos volt, de most új helyre mennénk.


Ismerőseim jártak már Korfun, a szállásuk Moraitikában volt. Nagyon élvezték, beszámolójuk alapján nagyon tetszene nekem is a hely!! Azt mondták hogy ott nagyon tiszta, kavicsos strand volt, de máshol volt homokos, és sziklás part is a szigeten.. Szóval azóta is Korfu a legnagyobb álmom!!! A kavicsos parttal :)

Ma bementünk egy utazási irodába, ahol ajánlottak egy akciós repülős utat Krétára! (Hotel Australia, Heraklion városában)

Az iroda szerint ez is ugyanolyan gyönyörű hely, amit persze el is hiszek! Akciós út lenne, és febr.15ig le kéne foglalni.

Csak így olyan nehéz dönteni!! Krétáról, és konkrétan erről a városról nem hallottam nyaralós-tapasztalatokat eddig..


Kinek mik a tapasztalataik, élményeik?? Mit tanácsoltok? :)

Előre is nagyon köszi minden választ, ötletet! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook