Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hogyan tudok képet jpeg-é tenni, és ezt, hogyan tudom középre helyezni a naplómban? fórum

Hogyan tudok képet jpeg-é tenni, és ezt, hogyan tudom középre helyezni a naplómban? (tudásbázis kérdés)


2010. febr. 9. 11:19
Format Factory - ez az ingyenes program minden konvertálási gondodat megoldja. Ráadásul magyar nyelvű.
2010. jan. 19. 08:54

Le kell tölteni egy konvertáló programot. attól függően,h milyen formátumból szeretnél "jpeg-é tenni" beírod a gugliba, h pl. .gif to .jpeg convert download- így le tudod szedni a programot, amivel formátumot tudsz cserélni.A tallózással pedig be tudod illeszteni a naplódba.

És mondok egy másik tippet: Image Convert 1.0 ez egy elég jó program, én is ezt használom.

Ha kell még vmi segítség, írj privit.

2010. jan. 17. 14:04
azt én nem tudom, de a pi-ca-sa programban szoktam csinálni képeket, fetöltöm őket netre, és utána mint egy képet aminek kódja van beillesztem kóddal. Próbáld ki. :)
2010. jan. 17. 13:55
Hogyan tudok képet jpeg-é tenni, és ezt, hogyan tudom középre helyezni a naplómban?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook