Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Alkalmas számodra a szénhidrátszegény étrend? fórum

Alkalmas számodra a szénhidrátszegény étrend? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Alkalmas számodra a szénhidrátszegény étrend?

1 2
2012. júl. 1. 11:08

Nekem muszáj a minimálisra csökkenteni a CH-t,mert nem indul be a fogyás:oo

Tetemes súlyfeleslegnél,vissza kell szorítani a szénhidrátbevitelt.

Pár tíz kiló után,intenzív torna mellett újra meg lehet emelni a CH mennyiséget.

Nálam,ez vált be eddig.

47. shilladora (válaszként erre: 11. - 7130b15964)
2012. júl. 1. 10:49

10 hónapja élek 20 gch/nap és paleolit diétán, fogytam 27 kg-ot, és remekül érzem magam, napi 6-8-10 km gyaloglással.

szalonna, zsír, tepertő, hús, házi húskészítmények, házi savanyúságok, saláták, tojás, gomba, magok.

nem hullik a hajam, nem fáj a menzesz, erős a körmöm, gyógyszerek nélkül is tökéletes a cukrom, a legtöbb laborértékem normális tartományba került, és 2 szépen igyekszik.

46. cateye
2008. aug. 21. 08:44
Végre erre a kérdésre is találtam, választmás oldalako, akkor hajrá!
45. cateye
2008. aug. 20. 23:34
Sziasztok. Mit lehet enni és mit tilos az SBD diéta második fázisában? Tud segíteni valaki? Köszi.
2008. júl. 3. 13:40
Csajok! Én még csak 5.napja kezdtem Atkins szerint élni és tévedésből ráálltama mérlegre. Mivel nem túl pontos, ezért az mondom 1-2kg-val mutatott kevesebbet! Ez a diéta jótékony hatása, avagy a víz távozott a szervezetemből pusztán? Nagyon remélem, hogy a fogyikúra, szeretemaz eredményes dolgokat! :)))
43. tevee
2007. jún. 26. 20:50
Pont itt a hoxán van egy cikk a savas és a lúgos ételekről, és tekintve hogy a fehérjék és a ketontestek savak, így valószínűleg savasodást okoznak.:)
42. dobos
2007. ápr. 9. 12:35
Meg szeretném kérdezni mivel éleg sokrétűen van összeállítva az étrend,kíváncsi lennék rá,hogy a szervezet elsavasodik e?Van a diétában sok olyan étel ami normális körülmények között savasodás okoz.
41. Brenda
2007. márc. 6. 15:50
Az előző hozzászólásomban kérdezni akartam, nem felkiáltani: És biztosan az Atkins okozta???
40. Brenda (válaszként erre: 37. - Melinda24)
2007. márc. 6. 15:48

Kedves Melinda24!


Ha még olvasod a topikot, engem is nagyon érdekelne, hogy 2,5 hónapi Atkins milyen EÜ-i problémát okozott nálad? És biztosan az Atkins okozta!

Jelentkezzen már valaki, aki az Atkins szerint diétázik legalább 1 éve és sokat fogyott tőle és nem lett beteg stb... Köszönöm!

Én amikor csináltam, 2 hónap alatt 10 kiló ment le, de alig volt erőm tornázni, a lépcsőn fölmenni...

39. Bazsó (válaszként erre: 37. - Melinda24)
2007. febr. 15. 07:39

Ezt bebizonyította az orvos,hogy a diéta miatt van?

Vagy Te gondolod így?

Az atkinst csináltad?

2007. febr. 14. 11:22
Nem diétázom.
2007. febr. 7. 20:23
Én csináltam ezt a diétát kb. 2és fél hónapig. Le is ment róla 12 kg. Az első 2 hétben 5 kg-tól szabadultam meg, a többi szép lassan utána ment le. Azóta abbahagytam, visszajöttek a kg-ok és orvostól orvosig járok, mert rengeteg probléma alakult ki a szervezetemben, nem sokkal a diéta befejezése után.
2006. nov. 19. 16:15
Kell egy hét hozzá, persze biztosan ez is egyéni.Nekem 2-3 kiló lement az első héten, amikor nem kavartam be a *val. Az éhségérzeted sem múlt el?n Egyél 3-4 óránként valamit.
2006. nov. 19. 12:28
ISmét itt vagyok. Elkezdtem az atkinst ugy ahogy a nagykönyvben megita a mester:) nagyon nehéz a 3. napnál vagyok. Kinek mikor jött az eredmény?
34. a5b68b0e45 (válaszként erre: 33. - Gyöngyi)
2006. nov. 19. 12:15
szia gyöngyi. Köszönöm a jó tanácsokat, remélem könnyen fog is menni, bár félek tölle.
33. gyöngyi (válaszként erre: 32. - A5b68b0e45)
2006. nov. 12. 18:01

Ne úgy állj hozzá, hogy már előre parázol!! Úgy, hogy "Most sikerülni fog!"

Meglátod, csak az első két hét a nehéz, utána már látod az eredményt és megjön a kedved. Az Atkis-szel már az első hét után kilókban mérhető az eredmény és nem is halsz éhen közben.Sok sikert!

2006. nov. 12. 11:35
Sziasztok. látom itt mindenki aktivan fogyizk:) Nekem is be kell állnom a sorba, mert már vészesen undorodom magamtól. Mennyire hatásos ez az atkins? Vagy valaki tud jobbat? Persze a nem evésen kivűl. Én elkezdtem tornázni is mellette, de félek kudarc lesz az eredmény... Párom is akarja ezt csinálni lehet ugy könnyebb lesz. Félek egy klicsit... Na mindegy... Szóval mindenkinek kitartást, sok sikert
31. kisgé (válaszként erre: 30. - Anduca)
2006. nov. 10. 14:27
Az az édes, hogy csak ide írt fórumba!:))))) Jó, nem mintha a baba mama téma jobban menne neki!:))
30. anduca (válaszként erre: 29. - Icus)
2006. nov. 10. 14:24
A kisgyerekek kedvenc válasza, mindegy milyen kérdés hangzik el :) De tényleg aranyos a kisfiú :)
29. Icus (válaszként erre: 26. - Gyöngyi)
2006. nov. 10. 13:15
Egy tündéri (legalábbis a fényképe alapján) 9 éves kisfiú írta. Tök mindegy, hogy mi, a lényeg a nem-en van!!:))))
28. anduca (válaszként erre: 26. - Gyöngyi)
2006. nov. 10. 12:13
Szerintem a főkérdésre válaszolt tőmondatban. :)Erre: "Alkalmas számodra a szénhidrátszegény étrend?" O velősen megfogalmazta és a válasza: "Nem"
27. Mókica (válaszként erre: 24. - Gyöngyi)
2006. nov. 10. 11:54

gondolom azt kérdezi, hogy nem vagy éhes:PP


Puszi

2006. nov. 9. 17:23
Mi nem??
2006. nov. 9. 16:09
Nem
24. gyöngyi (válaszként erre: 23. - Mókica)
2006. nov. 9. 16:07

Köszi a bíztatást!

Engem a fehérje elég jól eltelít, ha meg mégsem, akkor valami zsírt szoktam enni.(kolbász,baconszalonna..)Az a dolog lényege, hogy kb.3-4 óránként eszem valamit és így soha nem vagyok éhes.

23. Mókica (válaszként erre: 21. - Gyöngyi)
2006. nov. 8. 22:47

Kivánom, hogy elérd a célod:) De vigyázz magadra!:)


Ja, és gratulálok a -7 kilóhoz, az már nagyon szép eredmény;)

Puszika


Amúgy én hiába ettem halálra magam hússal, a pocakom tele volt, de szédelegtem, erőtlen voltam:(

Mondjuk más a munkakörünk,biztos az is sokat számit!

22. gyöngyi (válaszként erre: 15. - Norci78)
2006. nov. 8. 16:54

Norci!

Édesség utáni vágy ellenszere:Krómtabletta, elég jól bevált nekem.

(persze jobb lenne két tábla mogyorós csoki....hihi!)

21. gyöngyi (válaszként erre: 13. - Mókica)
2006. nov. 8. 16:51

Jaja! Két éve 14 kilót fogytam, csak az a baj, hogy azóta szinte mindet visszazabáltam!

most szeptemberben csináltam 10 nap *t, de nekem nem jött be...keveset fogytam és sokat szenvedtem. Azóta Atkins-ezek, mostanra 7 kiló ment le úgy, hogy szinte soha nem vagyok sem éhes, sem gyenge.A szénhidrátot kell leszorítani30 gramm alá.Amit nem eszek egyáltalán az a gyümölcs, ez hiányzik a legjobban.Ezért is kell multivitamint szedni az Atkins alatt.Tulajdonképpen egyszerű a diéta:húst-hússal, egy kis zöldséggel.Édesség gyanánt Norbi-pudingot szoktam enni, ha nagyon rákívánkozom.(Kivéve a nem tervezett bűnözéseket!)Mivel én alapvetően "húsevő" vagyok, nem gond ha megéhezem, eszek egy kis felvágottat, téliszalámit vagy éppen töpörtyűt-kenyér nélkül persze.A mennyiséget nem kell nézni, a józan ész határain belül persze!

20. alma20 (válaszként erre: 19. - Norci78)
2006. nov. 7. 19:05

Vesztenivalód nincs!

Szerintem nem egy gyilkos diéta, nem teszi tönkre a gyomrod, nem éhezik a szervezeted, meg lehet szokni, én 2 hete csinálom, igaz még csak 1 kg-t fogytam, de legalább elmozdult a mérleg nyelve!

19. norci78 (válaszként erre: 18. - Alma20)
2006. nov. 7. 18:12

szia "alma20"

egyétalán nem veszem tolakodásnak,Sőt!

Örülök hogy írsz!Én is valami hasonló diétán gondolkoztam!Megpróbálom azután meglátom mi lesz!

De most érzem azt az időt hogy "most vagy soha" :)

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook