Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Runcika végre megérkezett hozzánk fórum

Runcika végre megérkezett hozzánk (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Runcika végre megérkezett hozzánk

14. azure_
2010. jan. 19. 19:54
Még a doki azt mondom oké. Nekem megnyugtató volt, hogy tudtam jönni fog ha hívjuk és ott lesz velünk. Segített is nagyon sokat. Ő azért hozta azt az elvárást amit vele szemben támasztottam. A szülésznő nem annyira.
2010. jan. 19. 06:09

Szerintem is fólösleges fogadni szülésznőt orvost!És ezt egy szülésznő maga mondta!

Nálam bevált

12. azure_ (válaszként erre: 11. - Ac81ccc6dc)
2010. jan. 18. 12:06

Nekem nem volt túl nagy szerencsém a fogadott szülésznővel. Én többet vártam volna. Nagyobb hozzáállást. Talán akkor fertőzést sem kapunk. Úgyhogy akkor kicsit csalódott is voltam. Most már nem érdekel, de az tuti legközelebb nem fogadok szülésznőt. Elleszek én egymagam is ha az ügyeletes szülésznő nem is lesz készséges. Csak magamra és az érzéseimre fogok hallgatni.

Saját hibámból tanultam. Remélem mások meg az enyémből...

2010. jan. 18. 10:43

Gratulálok!

Azért azon mindíg kiakadok, hogy az orvosok, szülésznők nem hisznek az anyának, pl. tolófájás jön,,,áááá az nem lehet, és miért nem? hihetetlena a mai tudás mellett ilyeneket mondanai!!!!

Még egyszer gratu és sok boldogságot jó egészséget sok türelmet, örömet!

10. azure_ (válaszként erre: 2. - A360345bdd)
2010. jan. 18. 09:22
Köszönöm szépen! :)
2010. jan. 18. 09:22

A kórházban töltött egy hét története a naplómban olvasható.


[link]


A 329. és a 330dik bejegyzés.


Ha valakit esetleg érdekel, hogy hogyan éltem meg azt az egy hetet a koraszülött intenzíven. (pedig nem is voltunk koraszülöttek.)

2010. jan. 18. 09:02

Sziasztok!

Köszönöm a gratulációkat! :) Nem volt hétvégén gépem így lemaradtam a megjelenésről is. Szerencsére könnyű szülés volt de utána az egy hét a kórházban nekünk nem volt egyszerű.


Utánpótlás?! Hm... Apa hallani sem akar róla, én meg lázasan pakolgatom el a kis ruhácskákat amit Martinka kinőtt. Mondván jó lesz a következőnek. Hiszen kell egy kistesó! Anélkül nem élet az élet! :)) Csak még apát kell meggyőzni. Talán idővel megváltozik a véleménye. Remélem.

2010. jan. 17. 19:03
Gratulálok a kisfiúhoz! :) De ez tényleg egy rövid szülés volt? :))
6. 25..
2010. jan. 17. 14:43
nagyon szép történet:D jaj majdnem bőgtem
2010. jan. 17. 12:29
Szia! Gratulálok nektek innen is! Sok puszi!
2010. jan. 17. 10:58
Jó, hogy leírtad:) Jó egészséget kívánok!
2010. jan. 17. 10:43
Gratulálok a vagány kispasidhoz!!!!!
2010. jan. 17. 10:12

Ismét csak gratulálni tudok! Tudod, nekem ez a születés történet is nagyon különleges volt és megható.

Még egy forduló ? ;)

2010. jan. 17. 10:03
Amíg terhes voltam, nagyon sok szüléstörténetet elolvastam és elhatároztam, majd én is megírom az enyémet. Azt hittem, hazajövök és egyből ez lesz az első, de akkor valahogy úgy éreztem, hogy lehet, ami számomra különleges volt, az másoknak nem is biztos, hogy érdekes lehet.

Ugrás a teljes írásra: Runcika végre megérkezett hozzánk

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook