Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Végleges szőrtelenítés otthon? fórum

Végleges szőrtelenítés otthon? (beszélgetős fórum)


2014. aug. 30. 13:51

Van azóta esetleg valaki másnak véleménye az otthoni "végleges" szőrtelenítésről?

Mi ilyen 70 ezres csodamasinát néztünk ki, az már csak tudhat valamit.

Vélemények, tapasztalatok érdekelnének.

2010. jan. 19. 09:50
Elszomorítottatok a válaszokkal, reméltem találtam valami ígéretes megoldást.
2010. jan. 16. 22:14
És azt is tudod mivel jár ez a bizonyos végleges szőrtelenítés jó ideig nem mehetsz napra, se szoliba , nem beszélve arról ,hogy tényleg pár évig tart csak.
2010. jan. 16. 22:11
Nekem történetesen volt alkalmam kipróbálni egy ilyen elektrolízises csodát: azóta jöttem rá, hogy milyen tök jó dolog az epilátor. Lehet, hogy az elektrolízis elméletileg lehet jó megoldás, de drága, macerás, és a csattanó: miután apránként végigelektrolizáltad mindened, szépen ess neki az epilátorral. Summa summarum, a 20.000 ft-os végleges szőrtelenséget ígérő kütyük = parasztvakítás. A saját bőrömön tapasztaltam... :)
2010. jan. 16. 22:07
Szerintem felejtsd el.Ha tényleg 20ezerért lehetne venni ilyen gépet,akkor egy nő sem szenvedne állandóan a szőrtelenítéssel :)
2. 07c4794583 (válaszként erre: 1. - Pingvi n)
2010. jan. 16. 21:56

nincs ilyen, hogy végleges szőrtelenítés. ha utánaolvasol a lézeres, villanófényes kezeléseknek, azok is csak 3-4-5 évig őrzik meg az állapotot, aztán szépen megint kinőnek a szőröcskék.

és 20 000-ért meg főleg nem hiszem, hogy minőségi, értelmes megoldáshoz jutsz...

2010. jan. 16. 21:54
Van valakinek tapasztalata a témában. Nézegettem már különböző elektrolízis elven működő 20.000 ft körüli gépeket. Érdemes beruházni rá, vagy végezze szakember.Tartós eredményt szeretnék.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook