Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Tudásbázis - Fontos, hogy milyen bilit veszünk gyermekünknek, vagy oly' mindegy?

Kategória: Összes fórumtéma » Babák & mamák » Totyogók

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

21. F.Ildikó712017-08-10 22:57
Nálunk nem volt bilire szoktatás például.Úgy gondoltam,hogy mibek szoktassam rá ha rövid időn belül meg le kell róla szoktatni.Nagyon gyorsan rá szokott a wc-re,szinte egyik napról a másikra egy kis rábeszéléssel.

20. Bichi2017-08-10 20:19
Nekünk ilyesmi volt: [link]. Nagyon praktikus a kapaszkodó, mert stabil neki. A mienk már 8 hónaposan rajta ült, és a nagy dolgot csak oda végezte. Igaz, nem mindegy mikor rakja rá az ember :)

19. Milup22017-08-10 17:49
Szerintem az a legjobb, ha ő választja ki...akkor szívesen ráül majd...
Az én fiam aztán sokat mondjuk így sem ült rajta, nem akart, de a wc-szűkítőre sem, hanem ő úgy akart, ahogy a szülei...Ha ezt tudtuk volna előre, nem vettünk volna se bilit, se szűkítőt...;)

18. Astra122017-07-24 12:44
Széles legyen az ülőkéje, hogy ne vágja.

17. Piroska522017-07-20 16:00
nálunk is olyan van aminek kivehető a bili része már a 4-ik unoka használja olyan mintegy szék,mindíg együtt visszük ki az eredményt hogy letudja húzni,,,mert majd éééééén,,,
(válasz lonelywolf 16. hozzászólására)

16. lonelywolf2017-07-20 11:43
Szerintem tök mindegy. Mi is felnőttünk a bádog bilivel.

15. Kolibri2010-01-15 21:07
Nagyon praktikus, ha kiveheto a "pottyanto" resze, mert sokkal konnyebb tisztitani.

Nalunk a magassag is szamitott, mert ha tul alacsonyra kellett ulnie, akkor nem szivesen ult ra, konnyen kipisilt belole. Az jott be, ami olyan, magas, mintha egy kicsi zsamolyon ulne.

14. marcsix2010-01-14 19:58
Szerintem a bilivel kapcsolatban leginkább az a fontos, hogy kicsike legyen, mivel én amit vettem zenél és kacsa volt rajta, de a kisfiam aki már 4 éves, akkoriba mikor 1,5 évesen elkezdte a bilizést, szinte beleesett :D Akkor vettünk neki olyat ami kisebb, na az már jó volt. Én azt hittem van értelme annak, hogy zenél, és lehet a fiamban volt a hiba, hogy nem mutatott akkora nagy érdeklődést mint amire számítottam, de a zene nem különösen érdekelte.:)

ja ha mászkálvele vagy huzza magaalatt akkor jó pisis lesz :))

13. Alexa772010-01-14 19:06
Mi úgy kezdtük, hogy a lányom mindig bejárt utánunk a wc-re, hát gondoltam, ha érdeklődik, veszek egy bilit. Megvettem a legegyszerűbbet, amit kapni lehetett, hagyományos, krémszínű, semmi extra bili. Azonnal ráült, most lesz 18 hós de már szól, kéri, csak ritkán van a pelusban bármi, még az éjszakai is majdnem száraz, igaz, reggel pánikszerűen rohanni kell a bilire ébredés után. :-) Nekünk bevált ez a kis egyszerű, de gondolom, babája válogatja, barátnőm kisfia pl. a zenélős bilit szerette, azzal lett szobatiszta.

12. pmjudit2010-01-14 19:03
Mi véletlenül vettünk zenélő bilit. Kényelmes fókaformájú, tetszett a kicsimnek.
Nagyon örült, mikor megszólalt - olyan ügyes volt, hogy még a bili is énekelt. Ő így mondta -nekünk bejött.

Szerintem az a fontos, hogy kényelmes és stabil legyen, jó, ha nem a legkönnyebb műanyagból van - így ha feláll róla nem dől ki a tartalma.

11. gabica382010-01-14 19:03
Szia!Én a kisfiamnak olyat vettem,ugy néz ki mint a kis fotel,kivehetö belöle a bili.De nagyon jó.Best100-as vagy 100ft-os boldba kapható 750-1500ft kb az ára.

10. xti_2010-01-14 18:59
ha mozgékony a baba, és nem szívesen ül egy helyben, akkor nem árt, ha autó formájú és kerekei vannak, mert akkor közben "közlekedhet".

9. Sylvia812010-01-14 18:58
Azt akartam még írni, hogy jobb, ha ő választja ki, biztos, ami tuti. :) A lányommal már nagyon régóta úgy vásárolunk, hogy vagy ő választ, vagy ha nem is, de mindig rábólint, hogy kell neki. Ez a biztos, mert ha akkor ott elfogadja, akkor talán szívesebben ül majd rá.

8. Sylvia812010-01-14 18:56
Én is így jártam a lányommal, visított, mikor a bilire raktam, viszont a WCn képes ülni szűkítő nélkül is, csak akkor ugye fognom kell...
(válasz kristof2003 5. hozzászólására)

7. fdóri2010-01-14 18:53
szia!

Nekem pont attól lett szobatiszta hogy zenél:) Viccet félretéve, teszkós bili, kacsás, zenél, kicsit tényleg instabil, de sokat segített hogy zenél:) Egyébként ha fiad van arra figyelj, hogy a lába közötti rész elég széles és magas legyen:)

6. Zsóka542010-01-14 18:53
Nem árt, ha ő választja ki, melyik tetszik neki, amire szívesen ráül...

5. kristof20032010-01-14 18:52
Nekünk sima kék volt, de a fiam rá sem nézett. Egyből wc-re ment szűkítővel.

4. kisbibe2010-01-14 18:49
Nekünk pont a legegyszerűbb kék bilije volt a lányomnak. Szerintem nem attól lesz szobatiszta, hogy zenél, meg ilyenek... :)
(válasz Panka78 2. hozzászólására)

3. kisbibe2010-01-14 18:49
Masszív legyen, hogy ne hajlékony legyen az alja, mert akkor inog rajta a gyerek. Én a teszkóban vettem kb 700 ft-ért, maximálisan elégedett voltam vele. Amelyiken kacsa matrica van, nagyon instabil volt.

2. Panka782010-01-14 18:49
Konkrétan nem valami zenélő csodára gondolok. Csak mit tudom én... valami kis állatmintás, virágos... v. valamilyen. ..hat ez ösztönzőleg, vagy megteszi a legegyszerűbb "kék" bili is?

1. Panka782010-01-14 18:47
Fontos, hogy milyen bilit veszünk gyermekünknek, vagy oly' mindegy?