Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Fontos, hogy milyen bilit veszünk gyermekünknek, vagy oly' mindegy? fórum

Fontos, hogy milyen bilit veszünk gyermekünknek, vagy oly' mindegy? (tudásbázis kérdés)


2017. aug. 10. 22:57
Nálunk nem volt bilire szoktatás például.Úgy gondoltam,hogy mibek szoktassam rá ha rövid időn belül meg le kell róla szoktatni.Nagyon gyorsan rá szokott a wc-re,szinte egyik napról a másikra egy kis rábeszéléssel.
20. Bichi
2017. aug. 10. 20:19
Nekünk ilyesmi volt: [link] Nagyon praktikus a kapaszkodó, mert stabil neki. A mienk már 8 hónaposan rajta ült, és a nagy dolgot csak oda végezte. Igaz, nem mindegy mikor rakja rá az ember :)
19. Milup2
2017. aug. 10. 17:49

Szerintem az a legjobb, ha ő választja ki...akkor szívesen ráül majd...

Az én fiam aztán sokat mondjuk így sem ült rajta, nem akart, de a wc-szűkítőre sem, hanem ő úgy akart, ahogy a szülei...Ha ezt tudtuk volna előre, nem vettünk volna se bilit, se szűkítőt...;)

2017. júl. 24. 12:44
Széles legyen az ülőkéje, hogy ne vágja.
17. Piroska52 (válaszként erre: 16. - Lonelywolf)
2017. júl. 20. 16:00
nálunk is olyan van aminek kivehető a bili része már a 4-ik unoka használja olyan mintegy szék,mindíg együtt visszük ki az eredményt hogy letudja húzni,,,mert majd éééééééééééééén,,,
2017. júl. 20. 11:43
Szerintem tök mindegy. Mi is felnőttünk a bádog bilivel.
2010. jan. 15. 21:07

Nagyon praktikus, ha kiveheto a "pottyanto" resze, mert sokkal konnyebb tisztitani.


Nalunk a magassag is szamitott, mert ha tul alacsonyra kellett ulnie, akkor nem szivesen ult ra, konnyen kipisilt belole. Az jott be, ami olyan, magas, mintha egy kicsi zsamolyon ulne.

2010. jan. 14. 19:58

Szerintem a bilivel kapcsolatban leginkább az a fontos, hogy kicsike legyen, mivel én amit vettem zenél és kacsa volt rajta, de a kisfiam aki már 4 éves, akkoriba mikor 1,5 évesen elkezdte a bilizést, szinte beleesett :D Akkor vettünk neki olyat ami kisebb, na az már jó volt. Én azt hittem van értelme annak, hogy zenél, és lehet a fiamban volt a hiba, hogy nem mutatott akkora nagy érdeklődést mint amire számítottam, de a zene nem különösen érdekelte.:)


ja ha mászkálvele vagy huzza magaalatt akkor jó pisis lesz :))

2010. jan. 14. 19:06
Mi úgy kezdtük, hogy a lányom mindig bejárt utánunk a wc-re, hát gondoltam, ha érdeklődik, veszek egy bilit. Megvettem a legegyszerűbbet, amit kapni lehetett, hagyományos, krémszínű, semmi extra bili. Azonnal ráült, most lesz 18 hós de már szól, kéri, csak ritkán van a pelusban bármi, még az éjszakai is majdnem száraz, igaz, reggel pánikszerűen rohanni kell a bilire ébredés után. :-) Nekünk bevált ez a kis egyszerű, de gondolom, babája válogatja, barátnőm kisfia pl. a zenélős bilit szerette, azzal lett szobatiszta.
2010. jan. 14. 19:03

Mi véletlenül vettünk zenélő bilit. Kényelmes fókaformájú, tetszett a kicsimnek.

Nagyon örült, mikor megszólalt - olyan ügyes volt, hogy még a bili is énekelt. Ő így mondta -nekünk bejött.


Szerintem az a fontos, hogy kényelmes és stabil legyen, jó, ha nem a legkönnyebb műanyagból van - így ha feláll róla nem dől ki a tartalma.

2010. jan. 14. 19:03
Szia!Én a kisfiamnak olyat vettem,ugy néz ki mint a kis fotel,kivehetö belöle a bili.De nagyon jó.Best100-as vagy 100ft-os boldba kapható 750-1500ft kb az ára.
10. xti_
2010. jan. 14. 18:59
ha mozgékony a baba, és nem szívesen ül egy helyben, akkor nem árt, ha autó formájú és kerekei vannak, mert akkor közben "közlekedhet".
2010. jan. 14. 18:58
Azt akartam még írni, hogy jobb, ha ő választja ki, biztos, ami tuti. :) A lányommal már nagyon régóta úgy vásárolunk, hogy vagy ő választ, vagy ha nem is, de mindig rábólint, hogy kell neki. Ez a biztos, mert ha akkor ott elfogadja, akkor talán szívesebben ül majd rá.
8. Sylvia81 (válaszként erre: 5. - Kristof2003)
2010. jan. 14. 18:56
Én is így jártam a lányommal, visított, mikor a bilire raktam, viszont a WCn képes ülni szűkítő nélkül is, csak akkor ugye fognom kell...
2010. jan. 14. 18:53

szia!


Nekem pont attól lett szobatiszta hogy zenél:) Viccet félretéve, teszkós bili, kacsás, zenél, kicsit tényleg instabil, de sokat segített hogy zenél:) Egyébként ha fiad van arra figyelj, hogy a lába közötti rész elég széles és magas legyen:)

2010. jan. 14. 18:53
Nem árt, ha ő választja ki, melyik tetszik neki, amire szívesen ráül...
2010. jan. 14. 18:52
Nekünk sima kék volt, de a fiam rá sem nézett. Egyből wc-re ment szűkítővel.
4. 228bb89282 (válaszként erre: 2. - Panka78)
2010. jan. 14. 18:49
Nekünk pont a legegyszerűbb kék bilije volt a lányomnak. Szerintem nem attól lesz szobatiszta, hogy zenél, meg ilyenek... :)
2010. jan. 14. 18:49
Masszív legyen, hogy ne hajlékony legyen az alja, mert akkor inog rajta a gyerek. Én a teszkóban vettem kb 700 ft-ért, maximálisan elégedett voltam vele. Amelyiken kacsa matrica van, nagyon instabil volt.
2010. jan. 14. 18:49
Konkrétan nem valami zenélő csodára gondolok. Csak mit tudom én... valami kis állatmintás, virágos... v. valamilyen. ..hat ez ösztönzőleg, vagy megteszi a legegyszerűbb "kék" bili is?
2010. jan. 14. 18:47
Fontos, hogy milyen bilit veszünk gyermekünknek, vagy oly' mindegy?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook