Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Casper – Kis életem nagy történetei… fórum

Casper – Kis életem nagy történetei… (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Casper – Kis életem nagy történetei…

2010. márc. 16. 22:35

Mindenkinek aki kedvencnek jelölt nagyon köszönöm, de azokat is szívesen fogadom akik csak olvasói a cikkemnek és a naplónknak.

Casper és gazdi :)

2010. jan. 31. 18:08
Kedves történet volt,nagyon élveztem!!!:)
7. JudyTim (válaszként erre: 6. - 22f896f6ef)
2010. jan. 22. 23:09

Szia nagyon örvendek, hogy így érzel. :) ez is volt a célom :).

A folytatás a naplóban van. :)

2010. jan. 20. 22:50

Gratulálok, nagyon jól írsz :-))) Szinte azt éreztem, mintha ott lennék a történetben én is :-)))És ez jó :-)))

Folytasd, várom :-))

2010. jan. 15. 12:59
Várom a folytatást.Kedvenc leszel.
2010. jan. 15. 08:16
Nagyon szép történet volt . A naplódnak én is biztos látogatója leszek .
2010. jan. 14. 18:20
Csodálatos történet volt,szinte tátott szájjal olvastam,és nagyon sajnáltam,hogy vége!A naplódnak én is biztos rendszeres látogatója leszek!
2010. jan. 14. 17:01
Nem szoktam ilyen cikkeket olvasni de ez igazán megható volt és megkönnyeztem A TÖRTÉNETET. Ha naplót is vezetsz majd én tuti olvasója leszek.
2010. jan. 14. 16:03
Nem tudom, hogy hogyan kezdjem a mondókámat, olyan izgatott vagyok. Először az életemben történik meg velem, hogy elmesélhetem az eddigi kicsi életem történetét. Nagyon össze kell szednem a gondolataimat, hogy az érzéseim a valóságot tükrözve érjenek el a tudatotokig kedves barátaim.

Ugrás a teljes írásra: Casper – Kis életem nagy történetei…

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook