Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Menni az annyi?! fórum

Menni az annyi?! (beszélgetős fórum)


5. bf5264a5b9 (válaszként erre: 2. - C62e5b7d24)
2010. szept. 3. 13:26
Én is így tudom. Nekem a kórházban a csecsemősök is ezt mondták, és a háziorvos is, hogy jó lenne, ha ennyit enne. Mivel tápszeres volt, leosztottuk étkezésekre, és úgy kínáltuk, hogy a nap végére meglegyen a mennyiség.
2010. jan. 19. 15:12
A baba egyen annyit amennyi neki jólesik,hiszen különbözőek,látszik,ha jóllakott,az is feltűnik ha nem.Amíg a tanácsadáson rendben találják,se nem sovány,se nem elhízott,addig hagyni kell a babát saját üteme szerint gyarapodni.
2010. jan. 19. 10:59

El ne higyjétek SENKINEK, hogy a babának meg kell ennie a 150 ml-t testsúlykilogrammonként! Ez egy rendkívül túlhaladott és ráadásul nagyon káros nézet!

Az én babám jó, ha a 130-at megette, agyon is stresszeltem magam, meg tiszta depressziós lettem, pedig gyönyörűen fejlődött. Volt hét, hogy 40 dkg-t hízott, pedig épphogy 120 ml-t evett testsúlykilogrammonként! Minden baba változó, úgy tudom most már egy tartományt szoktak megadni, a gyerekek 90 %-a esik bele. Amíg rendesen gyarapodik és fejlődik, addig ne izgulj ilyesmin, csak magadnak (no meg a babának) ártassz vele...

2010. jan. 14. 10:10
Úgy tudom, hogy testsúlykilogrammonként 150ml a napi adag.
2010. jan. 14. 10:08

Azt szeretném megtudni,hogy van e olyan számítási módszer ami megmutatja,hogy egy babának naponta hány ml-t kellene ennie?!

Tudom,hogy amennyi neki jól esik:-),de bizti van ilyen kiszámítási módszer.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook