Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Winsor Pilates fórum

Winsor Pilates (beszélgetős fórum)


2012. aug. 18. 08:29
Ez a Mari Winsor fajta pilates lenne?
19. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 14. - Ágikám)
2008. márc. 18. 12:24
www.callanmodszer.hu - valahol a VII. kerületben van a studió, talán Hársfa vagy Akácfa, a Blaha környékén.
2008. márc. 6. 14:34
Köszönöm a segítséged
17. 27525d0da6 (válaszként erre: 16. - Amosito)
2008. márc. 6. 07:52

Szerintem a pilates épp arról szól,hogy nem pörgős,hanem nyugodt. Nekem az Mtv pilates van meg és Simonfi Ági kezdő és haladó dvd-i.Egyértelműen Simonfi Ági a legjobb.

Innen megrendelheted: www.agipilates.hu

2008. márc. 5. 23:02

Halihó!

Egy kis segítséget szeretnék kérni, most akarok venni pilates dvd-t, kezdő vagyok és nem tudom melyik oktató dvd filmjére jobb tornázni, na meg nem akarok tornázás közben bealudni az unalomtól, ugy hogy valami pörgösebb filmet keresnék.Ha valaki tudna nekem segíteni, nagyon szépen köszönöm!

15. ágikám (válaszként erre: 8. - NOA)
2008. febr. 9. 06:44
Itt is vagyok, ott is vagyok, jaj de nagyon fürge vagyok.... :)))
2008. febr. 9. 06:42
Sziasztok! Engem is az érdekelne, hogy tud-e valaki olyan helyet ahol jó a pilates oktatás? Régen én is callanetics-re jártam, de már sehol nem tartják, pedig az volt a leghatásosabb torna, amire valaha jártam. Főleg a VI-VII. kerület, vagy Csepel sziget környéke érdekelne.
2007. nov. 1. 08:28

kinek ez, kinek az jön be. Engem meg a winsor-pilatessel lehet kikergetni a világból...

Önmagában az, hogy a tv-műsorból rendelve több, mint háromszoros (!) áron vettem, mint amennyiért manapság utánahajítják jóformán az embernek. Ráadásul a magyar szinkronnal sem vagyok elégedett, idegesítő a hang számomra.

Nekem a magyar edzőnő változata jött be, abból is a középhaladó, haladó, az már jó pörgős, és nincs idő figyelni arra, hogy mindig ugyanazokat a szófordulatokat hallod. Ja, és nem mellékelesen az ára is a töredéke az amerikainak. M.Winsor egyébként a hagyományos pilatest oktatja, ezért nem is értem, hogy tehette rá a nevét, védjegyként :(((

2007. okt. 31. 17:52

engem is érdekelne, de én szívem szerint eljárnék valahová. mert tudom magamról, hogy nem vagyok megbízható ilyen téren, a DVD megvásárlásával megváltanám a világot, majd talán a fotelban ülve végignézném, de nem csinálnám. noha alapvetően fenntartásaim vannak a "tornázzunk együtt" közösségekkel szemben, de ha rá tudnám venni magam, akkor biztosan eredményesebb lenne, mint házilag ügyködni.


véletlenül nem tud valaki jó egy helyet budapesten? :)

2007. okt. 31. 16:43
Csajok!A Metroban most csak 4200Ft a Winsor Pilates Dvd+ajándék fitness szalag!
2007. ápr. 23. 13:58
magadalá, elég egy polifom matrac. A gyakorlatokat pedig lehet kislabdával könnyíteni, vagyis azzal könnyebb, mert magadtól szorítod a lábaddal a labdát, hogy le ne essen, nem pedig külön arra koncetntrálsz, hogy szoritsd, feszítsd. És a fitness szalag is sokat segít. Nekem nem ez a Winsor Pilates van, úgy hogy azt nem tudom milyen.
2007. ápr. 23. 13:55
Ha valaki otthon pilatesezne, először néhány órát menjen el szakemberhez. Meg kell tanulni a gyakorlatokat helyesen végig csinálni és a légzést megtanulni. Egyébként nagyon jó én szeretem. Ha nincs is időm, akkor is legalább a bemelegítést és a comb-fenék részt megcsinálom és a végén a nyújtást.
8. NOA
2007. ápr. 23. 11:45

Nagyon tetszik ez a mozgásforma.Ülve végignézve könnyűnek tünt de mikor elkezdtem majd bele haltam.Izomláz két nap szünet, aztán megint kezdés előről.Alig kellett kettő hét és végigcsináltam persze a pocakom akadályozott a mozgásban.Hihtetlen gyorsan lehet fejlődni szinte észrevételenül megerősiti az izmokat.Feszes alakot eredményez, hosszában megnyújtja az izmokat.Van persze egy trükkje testen "belül"szabad csak a tornát végezni.

Sokkal hamarabb jut eredményhez az ember mint a Callanetics tornával, szinte egy-két hónap alatt nagyon látványos változásra tehetünk szert.

A kazi drága 13 ezer de megéri.Figyelmet lekötő jól érthető lassú és hatékony.Ezt azért hangsúlyoznám ki mert láttam egy másik/nevet nem emlitenék/ Pilates tornát DVD-n, a világból tudnának kikergetni vele annyira nyugtalanit és nehéznek tünik.Jól választ aki belenyúl a Winsor DVD-be. Nem vagyok hive a thop-shop-os termékeknek de ezt csak ajánlani tudom.Nagyfoku alakváltozásra tehettek szert nyárra, szuper lapos has és higyjétek el nem kell megszakadni.-csak az elején picit.

2007. ápr. 19. 18:04

én is erre tornázok, bár az utóbbi 2 hétben nagyon elhanyagoltam.


Nekem nagyon bevált, az egyetlen torna, amit a hastáncon kívül van kedvem és erőm csinálni.


Én is a padlón tornázok. De. leterítem magam aláa 2 báránybőrt, és egy plédet, és akkor nem nyomja semmimet a parketta, és a fejem alá teszek egy kicsi párnát, mint ahogy azt a nő is mondja végig, hogy akinek nem bírja a nyaka, háta, az ne emelje a fejét, hanem támassza meg. és így is hatásos, pont annyira mint ha a fejemet is emelném, viszont nem fáj tőle semmim. (viszont másnap minden izmom sajog :D )

6. Reenee (válaszként erre: 3. - Srrse)
2007. ápr. 19. 10:08

Szia! Megadnád a net címet, ahonnan lelehet tölteni a tornát?


Köszi

2007. ápr. 19. 09:46
sziasztok, én is otthon csinálom a winsor pilatest, amit tapasztaltam hogy a nyakcsigolyáim és a gerincem nagyon fájt tőle. De lehet hogy nem a padlón kellene csinálni? Vagy én csinálok valamit rosszul?
4. cskata (válaszként erre: 3. - Srrse)
2007. ápr. 19. 09:37

én DVD-ről még nem csináltam, de jó 1/2 évig jártam egy helyre pilatesre..

háát, még a sokadik alkalommal is cél volt, hogy végig tudjam csinálni az 1 órahosszát - elég kemény..:)))

egyébként hatásos, szépen folyamatosan alakul az ember, de én hamar meguntam, mert szinte mindig ugyanazokat a mozdulatokat csináltuk, óráról órára.. szóval nem volt valami változatos..


Nekem az otthoni tornával egyébként annyi a fenntartásom, hogy nem vagy szakember "élő" kontrollja alatt, így lehet hogy nem pontosan végzed a gyakorlatot.. bár lehet, hogy nagyon részletesen elmagyarázzák majd a DVD-n, hogy mi mindenre kell figyelni közben..

emlékeim szerint a has behúzása és a medence billentése, fenék összeszorítása minden gyakorlatnál fontos.. (hasonlóan a callanetics-hez)

2007. ápr. 19. 09:08
DVD-rol,amit a nettrol szedtem le, tobb lecke is van...Epp ezert kerdezem aki mar ismeri, jart ...hogyan kezdhetnek neki...s mint csinalhatom, egyedul...hogy semmi gond ne legyen
2. dindin19 (válaszként erre: 1. - Srrse)
2007. ápr. 19. 09:05

szia!

Ez engem is érdekel. DVD-ről tornáznál, vagy járnál valahova? Biztos nagyon hatásos. Én a Callaneticset használom, s csak pozitív tapasztalataim vannak.

2007. ápr. 19. 09:02

El szeretnem kezdeni ez a tornasorozatot...Erdekelne ki vegezte( vegezi). Milyen eredmenyekkel???

Esetleg lehet informaciovaltas is

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook