Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerintetek tetszik Neki? fórum

Szerintetek tetszik Neki? (beszélgetős fórum)


1 2
2010. jan. 14. 10:58

Igazatok van teljesen minden szempontól! Nem eszem a kefét, csak furcsállom! Igazából a telefonja is mindig elől van, sokszor én viszem utána, tehát telefonos titka nincs, bár nem szoktam megnézni, lehet, hogy ez a legjobb taktika ha kinn hagyja! :)

Ez az, hogy sose lehet tudni, bár nem hiszek az örök hűségben, csak inkább nem akarom megtudni!

22. 021a029148 (válaszként erre: 21. - Adfa0d8bdb)
2010. jan. 14. 10:55
Mi nem vagyunk pasik, teljesen másképp működünk.
21. adfa0d8bdb (válaszként erre: 18. - 874eb11dfd)
2010. jan. 14. 10:53

A "tetszik neki a nő" az előfordulhat... De hát pasiból van! :) Néha nekünk nőknek is tetszenek meg idegen pasasok, de az még NEM AZT JELENTI HOGY...

Én nem venném ezt túl komolyan. Amíg beszél róla, nincsenek titkai - addig jó! :)

20. 021a029148 (válaszként erre: 17. - Adfa0d8bdb)
2010. jan. 14. 10:53
Ezt én nem venném tutira. Az én párom is gyakran szóba hozta annak a nevét, akivel aztán... Volt olyan is, hogy egyszer csak kitalálta, hogy lépjek be az iwiw-re (mert ő nincs felregisztrálva), és ő megnézi a munkatársait. Jó párat megnézett és közé "bújtatva" ott volt a csaj. Mindezeket persze később raktam össze, de mindenesetre a gyanú ekkor már befészkelte magát a fejembe, és a megérzéseim nem csaltak.
2010. jan. 14. 10:49
Lehet, hogy igazad van, csak tényleg nem tudom ilyen szempontból milyen ember. Az is a baj, hogy semmit nem tudok leolvasni az arcáról. Mikor rákérdeztem nem tudom eldönteni, hogy hülyének nézett, vagy sunyiskodott! Neki van a világon a legjobb póker arca állítom! :)
2010. jan. 14. 10:48

húha, Jázmin...tudod a női megérzésesk nem csalnak..

De hát ilyenkor mit lehet tenni..? Nem? Ha meg akar csalni, megteszi..

De az biztos,hogy ahogy meséled a dolgot, tetszik neki a nő... :(

2010. jan. 14. 10:46

Legalább elmondja... ez mindenféleképpen pozitív!

Sztem ha "egyéb" tervei lennének a csajszival, akkor hallgatna mint a sír. És titokban tartaná ezt az egész témát...

Nem hiszem h ha tőled mindent megkap, akkor kockáztatná a biztosat egy kis kaland miatt!

2010. jan. 14. 10:43
Igen, őt! Ha előttem volt sok nője, akkor nem hiszem, hogy legalább a végén ne csalta volna meg a feleségét ha nem volt sex. Ráadásul abban az időben nagyon sokat dolgozott külföldön!
15. 021a029148 (válaszként erre: 14. - Jázmin1978)
2010. jan. 14. 10:42
Mármint az előző feleségét, akivel a kevés szex miatt váltak el?
2010. jan. 14. 10:38

Mikor mondtam neki, hogy ha ilyen jóban vagytok hívjuk el magunkkal bulizni, é mondta, hogy nem nem mert fiatal,nem az ő korosztálya és egyébként is nem akar kollegával barátkozni. Vajon miért?

Nem tudom, de szerintem mint nő bejön neki!!Ebben biztos vagyok, csak ha legalább tudnám, hogy megcsalta -e a feleségét... akkor okosabb lennék hogy áll az élethez!

2010. jan. 14. 10:35
Na meg egy másik dolog, ami sokszor eszembe jutott más fórumtémák kapcsán is, hogy mi nők ne akarjunk a párunk vagy a pasik fejével gondolkodni...
12. 64feff43a0 (válaszként erre: 9. - 021a029148)
2010. jan. 14. 10:06
Ja!Tényleg így van!Annyira átlátszóak tud lenni az egész,feltűnőek nagyon!Az hogy ki mire képes,nem tudhatjuk.Ezt mindig egy helyzet hozza.Míg nincs olyan nő a pasi közelében aki tetszik,addig persze hogy hű,akkor tétetik próbára,mikor tetszik ugyan neki a nő de eszébe nincs kockáztatni a kapcsolatát miatta.Én is úgy gondoltam a volt párom nem tenné meg velem,egyszer jött egy női munkatárs,és utána váltunk.A párom persze nem akart....késő bánat!!!
11. 021a029148 (válaszként erre: 10. - 673567bc24)
2010. jan. 14. 10:02
Igen, egyetértek. Szerintem egyértelmű, hogy több ez, mint egy új munkatárs iránti figyelem. Ez a figyelem a NŐNEK szól.
2010. jan. 14. 10:00
Az én munkahelyemen,a szemünk előtt zajlanak,a szebbnél szebb,kialakuló,vagy már meglévő kapcsolatok!!!Csak Ők hiszik,azt,hogy mi hülyék vagyunk,és nem jövünk rá!!!Nekem is volt munkahelyi kapcsolatom,ugyan ezek voltak a "tünetek" :)))
2010. jan. 14. 09:52

Nem akarlak ijesztgetni, de szerintem rátapintottál valamire.

Én biztosra venném, hogy tetszik neki, sőt lehet, hogy ennél többről is szó van, ha a gondolataiban mindig ott van ez a lány.

Maximum akkor gondolnám "ártatlannak" a dolgot, ha az alatt a fél év alatt, amióta ott dolgozik, másról is beszélne ennyit. De akkor viszont Neked sem tűnt volna fel ez a személy...

Az én párom anno ugyanezt csinálta, és gyorsan kiderült, hogy nem volt alaptalan a megérzésem.

A durva az, hogy a pasik észre sem veszik, hogy milyen feltűnők ilyenkor. Vagy ennyire butának néznek minket?

2010. jan. 14. 09:35

Én azt mondom nem tenné, aztán sose lehet tudni. Annyit tudok hogy az első feleségétől elvált, mert nem igazán akart vele lefeküdni. Kérdeztem volt e közben valakije amíg el nem váltak, de azt mondta nem. Viszont tudom ismerősöktől, hogy amíg én nem jöttem nagykanállal ette a nőket!

Mindig azt mondják alamuszi nyuszi nagyot ugrik! Legalább mondta volna az ja ja csinos, de nem az én esetem... én meg elképzeltem már mint egy fogszabályzós bajszos banyát!

2010. jan. 14. 09:34

2 esélyes a dolog.

1, vagy bejön neki, és azért beszél sokat róla, vagy

2, csak sokat vannak együtt napi szinten, sok a közös élmény és azért emlegeti.

Te ismered a párod.Figyelj a jelekre, és akkor rá fogsz jönni, hogy mi az igazság.

6. 867f9adc74 (válaszként erre: 4. - 867f9adc74)
2010. jan. 14. 09:32
Mondjuk a legnagyobb butaság házi nyúlra lőni, ez igaz..Te ismered a pasid..Megtenné???
5. 64feff43a0 (válaszként erre: 1. - Jázmin1978)
2010. jan. 14. 09:31
Nem feltétlen kell kételkedni benne,mert lehet hogy csak megnyugtatásodra mondta, hogy nem jó nő,de azért jobb félni mint megijedni,mert én voltam hasonló helyzetben,és mondta a volt párom,hogy a csaj elég lapos,nincs neki melle,meg szeplős,de elég sokat beszélt róla,hogy az illetővel ezt beszélük-amazt csináltuk.Egyszer csak elkezdett napirendjétől eltérő dolgokat csinálni,azonnal nyilvánvaló volt számomra,hogy viszonya van,és egyértelmű volt hogy kivel.Ha rákérdeztem leordította a fejem,rám vágta az ajtót és volt hogy órák múlva jött haza.Lebuktattam.Elváltunk.Két gyermekünk volt-van.Nem akarlak ijeszgetni,az én volt párom nem a te párod,és nem lehet álltalánosítani,de jobb azért ha kicsit gyanakvó az ember,és odafigyel részletekre,de fontos hogy megbízz benne,mert anélkül semmi nem működhet jól.:)
2010. jan. 14. 09:30

Hááát, ha tényleg szép a csaj..Akkor biztosan tetszik neki!

Kérdés, hogy kölcsönös-e a vonzalom, és mennyire tudják fékezni magukat.

Nem ritka a munkaheyen szövődött szerelem..és nagyon édes tud lenni. A helyedben résen lennék:-)

3. Yulcsy (válaszként erre: 1. - Jázmin1978)
2010. jan. 14. 09:26

Szia!

Ez nehéz kérdés...Az én férjemnek is van egy ilyen nőnemű munkatársa.Állandóan emlegette, hogy xy így, meg úgy, mikor fellázadtam.Megkérdeztem nyíltan, hogy bejön-e neki a munkatársa+ egy csomó keresztkérdést.

Én úgy vettem le, hogy nincs köztük semmi,csak sokat vannak együtt.Azóta szerencsére nem emlegeti.

2. bfd6e572b2 (válaszként erre: 1. - Jázmin1978)
2010. jan. 14. 09:25
Vonzodas, ez lehetseges, hogy van koztuk, de ez nem jelenti azt, hogy nem szeret. En is vonzodok az uj mebrekhez, meg egesz nap csak roluk beszelek, hogy mi tortenik velunk, meg ilyesmi, de ez a kezdeti hev, hamar elszall. Es csak a munkatarsam lesz, nem tobb.
2010. jan. 14. 09:11

Ti mit gondolnátok???

A párom fél éve új munkahelyen dolgozik. Nem sokkal utána érkezett egy új lány hozzájuk.

Párom szerintem nem csinos, sőt nagyon magas.

Mindig csak azt hallom, hogy XY-nal ezt beszéltük, meg azt együtt voltunk postán stb.

Most hogy beszélgettünk munkáról, felmentem az iwiwre, hogy megnézzem a lányt.

Egy nagyon csinos, magas (modell), keleties tipusú lány.

Mikor mondtam mosolyogva a páromnak, hogy átvertél mert, hogy nem hogy rusnya, hanem gyönyörű, még ő háborodott fel hogy miért szakítom félbe amikor ő mesél valamiről.

Úgy érzem minden rendbe köztünk, mindent megtesz értem, lesi a kívánságaimat, de valahogy mégis ott van bennem a kisördög. Azt mondja sose fog megcsalni mert megtalálta bennem azt akit keresett. Ő is elvált már egyszer én is! Az első férjem is azt mondta hűséges, aztán kiderült hogy még se.

A mostani párom pedig sexuális problémák miatt vált el az első feleségétől.

Ti mit gondolnátok? Tetszik neki?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook