Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Végzett itt valaki autogén tréning tanfolyamot? fórum

Végzett itt valaki autogén tréning tanfolyamot? (tudásbázis kérdés)


2020. máj. 21. 10:51

Sziasztok

Most kezdtem el autogén tréninget tanulni

Van itt valaki aki jártas a témában?

17. mamcili (válaszként erre: 16. - Silvery)
2011. jan. 4. 21:47

:)

miről szól? miért jó? hogyan lehet elsajátítani...

stb...

16. silvery (válaszként erre: 15. - Mamcili)
2010. nov. 2. 20:42
így picit tanácstalan vagyok, valami konkrétum? :)
15. mamcili (válaszként erre: 13. - Silvery)
2010. nov. 2. 15:45
mindent amit lehet :D
14. 8dc02726ef (válaszként erre: 11. - Szagnes9)
2010. nov. 2. 05:08

Én ismerek autogén tréning oktatót, de ő olyan, hogy házhoz megy.

Azt vallja, hogy "a saját környezetedben kell ráhangolódni önmagadra, onnan kell elindulni".

Én az agykontroll híve vagyok, és gyakorlom is, de olyan ismerősöm, akinek az agykontroll nem jött be, ehhez a tanárhoz fordult és néhány hét alatt az AT segítségével teljesen rendbe tudta tenni a szinte romokban heverő életét. Jó ismerősöm a tanítvány, tehát autentikus forrásból tudok a dologról.

Ha érdekel, priviben megadom az elérhetőségét.

2010. nov. 1. 20:58
Mit szeretnél megtudni?
2010. okt. 19. 23:55
én inkább a részleteiről szeretnék hallani, miről szól ez az egész...
2010. okt. 19. 23:49
Engem is érdekelne, hogy ismertek -e megbízható oktatót.
10. sagota
2010. márc. 29. 20:47

Sziasztok,


tudtok abban segíteni, hogy hol és mennyiért lehet ilyen trénninget elvégezni? Tudok ajánlani valakit?

nagyon érdeklődöm iránta, de nem tudom hogy merre keressek egy jó helyet.

köszi

2010. jan. 18. 18:32
Szia! igazából már nem emlékszem anniyra rég, volt de minimum egyszer, vagy kétszer kellett csinálni, de cd nélkül, hogy ne szokjak hozzá a hanghoz. Szerintem ne görcsölj rajta ha, vedd úgy ha jön, jön a melegség, ha nem, nem...
2010. jan. 14. 09:19

Én autodidakta, illetve a sport kapcsán edzővel tanulom, és nem ilyen részletesen. Mi igazán a légzéssel (Zen légzés) hozzuk ezt kapcsolatba, és a feladat lényege az ellazulás, a technika végiggondolása, és pozitív képhez csatolása.


Nem egyszerű, de ne add fel, én másfél-két éve kezdtem,és most kezdem érezni, hogy megy az ellazulás. De te intenzívebben csinálod, hamarabb fog jönni a siker, csak ne hagyd abba és higgy benne! :)

2010. jan. 14. 09:03

rendben!én most tartok a második gyakorlatnál, a melegségérzés kialakításánál. az ekső, elnehezedéses gyakorlat is baromi nehezen ment.

a jobb karban egyből éreztem, de nagyon nehezen terjedt át a teljes testre. ott nem is nehéz, inkább bizergő, zsibbadó érzést érzek. szóval végülis az első gyakszi megvan.

de a melegsgérzet nem akar jönni a jobb karomba.

elég feszült, görcsös alkat vagyok, és amúgy maximalista. tudom, hogy ez pont az elengedés megtanulásáról szól.

van valami tippetek, hogyan lehet "csak úgy hagyni" magamat és megtanulni?vagy mit képzeltetetk el, a második gyakorlatnál?


én amúgy cd-ről hallgatom. ti hányszor gykoroltatok egy nap?

2010. jan. 14. 08:56
Szerintem itt kérdezgess, én is tanulni akarok Tőletek! :)
2010. jan. 14. 08:55
jaj, de jó hogy jelentkeztetetk!én most tanulom, szintén egyéni terápiában, de akadt pár nehézségem!kérdezhetek tőletek?itt vagy priviben?
2010. jan. 14. 08:53
Igen, sporthoz. Hasznos:-)
2010. jan. 14. 08:53
Igen végeztem, de nem tanfolyam volt hanem egy pszichológus csajszi tanította csak nekem. Jó volt! Érdemes megtanulni!
2010. jan. 14. 08:42
Igen. Hasznos dolog. :)
2010. jan. 14. 08:39
Végzett itt valaki autogén tréning tanfolyamot?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook