Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogyan tudok feladni postán csomagot úgy, hogy az fizesse, akinek megy? fórum

Hogyan tudok feladni postán csomagot úgy, hogy az fizesse, akinek megy? (tudásbázis kérdés)

2011. dec. 14. 11:29
feladáskor párbeszédet kezdeményezel a csomagátvevő kisaszonnyal...ő segít eligazodni...na meg még ha mosolyox is?tal írnod sem kell
10. Henie
2010. jan. 14. 08:37

Ez a díjcsomag kalulátor:

[link]

Ez pedig a levél kalkulátor:

[link]

Ha feltudod adni levélként, ott is van utánvét és sokkal olcsóbb!

2010. jan. 14. 08:33
Utánvéttel. És annyit kell beírni amennyi a csomag értéke és a feladás díja összesen, így a postás mikor átadja, akkor azt az összeget kéri el, amiben már a feladás díja is benne van, tehát a címzett fizette. A posta honlapján amúgy van kalkulátor is, hogy mi mennyibe kerül, milyen csomagot akarsz és hogy feladni és kiszámolja az összeget.
2010. jan. 14. 08:11
Úgy hívják utánvét.
7. varga.nora (válaszként erre: 2. - Kriszti1212)
2010. jan. 14. 07:54
Szia. Mi is szoktunk csomagokat feladni. Ilyenkor nekünk egy fillérünkbe sem kerül. De a postán ugyis majd megmondják,h mit kell kitöltened, és akkor a címzett fizet.
2010. jan. 14. 07:46
köszönöm szépen a segítséget egyébként.
5. Kriszti1212 (válaszként erre: 4. - Cbc7d5fe99)
2010. jan. 14. 07:46
sajnos sürgős nekik, amit küldenem kell. Utalásra nincs idő, mert a legközelebbi város is tőlük 30km, autó meg nincs. Ezért maradt ez a postai megoldás. Különben szerencsére olyan gond nincs, hogy nem veszik át, mert várják a csomagot.
2010. jan. 14. 07:45

utánvételesen!!

azt nem hiszem hogy neked fizetni kell de ha nem veszi át a címzett akkor visszajön és te fizetsz,,

én soha nem adok fel ilyet ha nemuszály!!

más megoldás nincs??

előre utalás a számládra és akkor feladhatod rendesen is!!

2010. jan. 14. 07:43
ha utánvéttel küldöd elvileg nem kell fizetned semmit sem
2010. jan. 14. 07:40
Ezt megbeszéltük, de úgy hallottam, hogy küldésnél nekem is kell valamennyit fizetni? Tud erről valaki valamit?
2010. jan. 14. 07:40
Hogyan tudok feladni postán csomagot úgy, hogy az fizesse, akinek megy?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook