Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » HSG + Closti fórum

HSG + Closti (beszélgetős fórum)


2010. jan. 13. 22:35

Gratulálok Nektek Lányok a babáitokhoz ;o)


Na én leírtam, amit szerettem volna... minden jót! És Ani mihamarabbi babaáldást kívánok! A többieknek pedig sok egészséget :)

2010. jan. 13. 22:33
Szia! Én 2008. május hónapban kezdtem el szedni a closty-t, 2008.07.03-án voltam hsg-n, és még abban a hónapban terhes lettem. 2009.03.12-én megszülettek ikerbabáim.
7. Macifül (válaszként erre: 4. - Ani2)
2010. jan. 13. 22:31

Szia!


Mivel a hsg-t peteérés előtti időszakban csinálják, így természetesen terhes lehetsz akár ebben a ciklusban is. Úgy legyen :)


A "csak úgy felírták"-hoz még annyit fűznék, hogy szerintem sem lenne szabad hormonokkal tömni a nőket, akkor amikor még nem tudjuk a baj forrását. Pl tudok olyanról aki végigcsinált több inszeminációt mire végre elküldték hsg-re és kiderült el vannak záródva a petevezetékek. A kidobott pénz csak egy dolog, a sok hormon később visszaüthet. (mondom én ezt lombikkal a hátam mögött...)

2010. jan. 13. 22:29
Na mégegyszer.. :) Ha el van záródva és érik a petém és megtermékenyül, akkor nem fog a méhbe jutni...így értelmesebb.. :)
5. huszka (válaszként erre: 4. - Ani2)
2010. jan. 13. 22:28
Nem erről van szó. Az egri dokim azt mondta, hogy hsg nélkül nem írja fel, mert, ha el van záródva a petevezetékem és szedem, nem akar méhen kívüli terhességet. Ha nincs elzáródva és nincs peteérésem, akkor minden további nélkül. Így értettem a "csak úgy"-ot.
4. Ani2
2010. jan. 13. 22:18

Nekem 2 hónapon keresztül uh végig követte a peteérésemet + volt előtte hormon vizsg. Úgyhogy nekem nem csak úgy irta föl.


Csak most closti + hsg, kicsit furcsáltam. ebbe a hónapban még terhes lehetek?

3. Szamó (válaszként erre: 1. - Ani2)
2010. jan. 13. 22:17

Szia!


Én HSG előtt kaptam hónapokig a clostit, sajnos eredménytelenül.....


Van egy fórum (most derült ki, hogy PCO-s vagyok.....), ott sok lány jár hasonló cipőben. Ha van kedved nézz át oda is :-)

2010. jan. 13. 22:15

Szia Ani itt is :)

Nekem a dokim hsg nélkül fel sem írta volta a clostyt... nem értem egyébként az orvosokat, hogy mért írogatják csak úgy fel...

1. Ani2
2010. jan. 13. 22:14
Pcos vagyok, jövő héten hsg lesz. Ma kezdtem a clostit szedni, ilyenkor is szokták ajánlani? Ez most már a 3. hónapom.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook