Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mi a véleményetek? Rendelt -e már valaki a Sieberz kertkatalógusból? fórum

Mi a véleményetek? Rendelt -e már valaki a Sieberz kertkatalógusból? (tudásbázis kérdés)


2010. jan. 14. 06:38
Köszönöm szépen a válaszokat!!!
2010. jan. 13. 19:47
Énis rendeltem évekkel ezelött .Beteg kicsi satynya növényeket küldtek ahoz képest drága áron.Katalógust azótais küldik mindig megcsodálom de csalódtam bennük igy nemrendelek.
2010. jan. 13. 18:55

szioka nekem a sogornöm rendelt két rózsát.

Abban az évben szinte semire nem mentek de a következő évben gyönyörű volt:)

2010. jan. 13. 18:27
Már mi is rendeltünk többször is. Nem igazán vagyok megelégedve. A muskátlik például abszolút nem lettek olyan szépek, nagyok és dús virágúak. Több virág nem is maradt meg. Egy gyümölcsfát pedig vissza is kellett küldeni, mert nem eredt meg. Én többet nem rendelek.
2010. jan. 13. 18:12
Igen mi már rendeltünk ribizlit és egrest. Nagyon szépen kihajtott és sok gyümölcs volt rajta tavaly is.Épp ma kaptunk másik újságot csak még nem volt időm megnézni.
2010. jan. 13. 18:05
IGEN ,RENDELTEM ÉS DRÁGA,ÉS NEM IGAZÁN VOLTAM MEGELÉGEDVE AZ ÁRUVAL,MERT NEM OLYAN MINT A KÉPEKEN
2010. jan. 13. 18:05
Valóban ilyen szépek a virágok mint a képeken?Kiváncsi vagyok a válaszokra!
2010. jan. 13. 18:04
Mi a véleményetek?Rendelt -e már valaki a Sieberz kertkatalógusból???

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook