Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 40 éves vagyok és terhes fórum

40 éves vagyok és terhes (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
104. b366d29a85 (válaszként erre: 102. - 36cd9daecb)
2010. jún. 14. 10:13

örülök,hogy minden rendben,nagy-nagy gratula a kislánykához! :) Próbálj sokat pihenni,lábakat fel,az arcod + majd szép lesz utána! :)

Pár hét és Mi is megtudjuk,kit rejteget a pocakom :)

103. 36cd9daecb (válaszként erre: 101. - Selyemfenyő)
2010. jún. 11. 15:40
Jó olvasni Téged:)Millio puszi a csöppkédnek:)
102. 36cd9daecb (válaszként erre: 100. - B366d29a85)
2010. jún. 11. 15:39

szia:)

Most épp nagyon szenvedek az arcommal,a lábam is alig bír el,nagy a pocim nagyon,de a lényeg,a baba jol van,szét rugja mindenemet:)))))))))))))mnég 2és fél hónap:)kislányom lessz:)

2010. jún. 9. 21:45
Sziasztok! nagyon örülök hogy rátok találtam, igazi helyes kis tündérek vagytok,amennyit sikerült elovasnom Töletek mert most ringattam el épp a pici lánykámat. Imádom, imádtam terhesnek lenni is pedig akkor már eléggé előrehaladott volt a betegségem. Kb harminc évesen kaphattam egy felsőlégúti fertőzést, nem voltam beteg , állományban sem, dolgoztam több műszakban is plusz a sajátban is,pár hónap után elviselhetetlen fájdalmaim lettek. még így is dolgoztam pár évet, aztán mint a mennykő, úgy ért a terhesség, szerettem volna, de nagyon féltettem a babát hogy valami baja lesz, veszélyeztetett terhesként állományban maradtam, nem volt semmi probléma, csak egyetlen éjszaka, 4 hónaposan megint irgalmatlan fájdalmaim lettek pár napra. Egy hét után viszont megfordult velem a világ ! Már vártam a szülést hogy majd micsoda istenverte kínjaim , de hogy életemben ha van pár vicces dolog az a szülésem volt. De tényleg egy vasgyúró kislányt szültem, túlhordtam. Egyszóval, amit mondani szerettem volna amit az életem legrettenetesebb, legfájdalmasabb periodusának hittem, az lett a legszebb legizgalmasabb, és nem csak utólag. Azért a betegségem sajna megmaradt, még küzdünk, de én állok nyerésre, megerősödtem és a picúrkám már gurul azon a kis birtokon ami azóta lett. Ja, elfelejtettem engem nem vett feleségül a párom. Elnézést kérek ha bárkit is untattam .
2010. jún. 9. 09:56

Sziasztok! :)

Valaki?

dorombolós hogy vagy azóta?

99. 36cd9daecb (válaszként erre: 98. - Nikkkkki)
2010. febr. 23. 19:48

Szomorú a nem várt terhesség és gondolom nem is könnyű ha egyedül kell nevelni. De ha már jött az a kis csöpség,remélem szereted tiszta szívedből!!!!!


Én természetesen akarom ezt a babát,és annyira vigyázok rá és magamra ,hogy minden rendben legyen,amennyire csak lehet!!!!

istennek legyen hála,soha nem volt nemkívánatos terhességem,így nem éreztem soha életemben,hogy csapás ért mert megfogant a méhemben egy gyermek:) Az elsőt is terveztük és ezt a kis magzatot is akit most hordok a szívem alatt:)és alig várom,hogy az ölemben tartsam és nézzen a szemembe

98. nikkkkki (válaszként erre: 1. - 36cd9daecb)
2010. febr. 21. 01:07

Szia!

A sztori ellenére, ez egy megnyugtató, és barátságos üzenet.

Szerintem nincs miért aggódni, ember tervez, Isten végez. ( Kicsit írígykedem, hogy akartad, ezt az egészet. Az, már csak az én privát véleményem, hogy az konkrétan bolond, aki többször, mint egyszer ezt az egész cirkuszt végig csinálja, és még messze vagyunk attól, hogy felnőtt volna.) Semmi közöd ahhoz, hogy lesz gyereked vagy nem. Mi egyáltalán nem akartunk gyereket, én 40, pasi 47, fedett információ volt elég sokáig, amikorra világossá vált a helyzet, elég késői volt az időpont. Addig SEMMI jel nem utalt erre, és gondosan ( de úgylátszik mégsem eléggé ) vigyáztunk arra, nehogy bekövetkezzen ez a csapás. Nem tettem semmit, ami a terhességet segítette volna, nem szedtem semmit, nem pihentem, sőt, még vadabbul éjszakáztam, a kiírt időpontban még dolgoztam (fizikai munkát végzek), 1.5 héttel később született a gyerek, egészségesen, rövid idő alatt. CTG helyett szültem, mert mondták, hogy itt a remek alkalom, mert állítólag már valamennyi magzatvíz elcsorgott (amit én szintén nem igazán érzékeltem); megpróbáltak fájásokat kelteni, mert az sem volt. VISZONT 2.5 óra alatt végeztem a szülés- programmal. A szülés utáni 4. hétem már ismét elég kemény fizikai munkát végeztem, és azóta is. A gyerekre csak ritkán vigyáznak, mindenhová viszem. Az apja semilyen módon nem segít, nem is látta. Ha ez még nem elég, mindez két májdaganat után történik.Gondolhatod az orvosi javallatokat, minden szempontból. Ha rájuk hallgatok, "9" hónap 4 fal közötti ágynyugalom... Szóval, minden mindegy, ha igen, igen... Minden esetre kitartást, mert a legrosszabb rész akkor jön, amikor már otthon vagy vele, és minden élesben megy, nincs sem pihenés, sem megállás. Ha úgy érzed nem erre gondoltál egészen, akkor logisztika kérdése az egész, mindent és bármit ( szinte) korlátozás nélkül megtehetsz, akár a hozzád ragaztott különálló egységgel is. Hiszen annyi a különbség, hogy kívülre került, körülményesebben szállítható, és hangosabb. Na, hajrá! P.S.: A kelengye, stb. miatt végképp nem kell aggódni, mert minden összejön. Esetleg nem a legflancosabb, de MINDEN meglesz. Én sem hittem el, amikor ezzel nyugtattak... de totál igazuk volt. Ergo: no para! Pláne, ha tényleg akarod is.

97. 1a7db11ff0 (válaszként erre: 96. - Pocok70)
2010. jan. 31. 10:31
szia,beszéltem a brátnőmmel akinek tüdöembóliája volt és SZINKUMÁT kell szednie,bocs ha nem igy irják a nevét,nekik most egy ujabb gyógyszert fog felirni a dokija és mellette a GYNEVACOT kell adagolnia.szoval nem lesz zökkenő mentes a babavállalás azt mondta,rengeteg ellenőrzésen kell majd megjelennie,és a terhesség utolso honapjában nem szedheti a vérhigitot mert nehogy elvérezzen a szülés vagy császárközben,neki nem tudták megállapitani mitől lett tödüembóliája mivel nem találtak nála trombozisra utalo jeleket,az igaz hogy mikor megszülte gyermekeit sokta volt gondja a tüdejével és rengeteg tüdöröntgent csináltak nála is.de nem jöttekrá mi baja,de sajna ő is elvesztette az egyik babáját az ikrek közülugy hogy nekik sem megy zökkenő mentesen a babaprojekt.remélem segitettem sok sikert puszi Anett
96. Pocok70 (válaszként erre: 95. - 1a7db11ff0)
2010. jan. 29. 22:50
Szia ! Köszönöm! Aranyos vagy,hogy megírtad a te esetedet!Kellemes Hétvégét!
95. 1a7db11ff0 (válaszként erre: 78. - Pocok70)
2010. jan. 29. 10:45

szia.én is tormbozist kaptam és meg is mütettem magam a sebésszel igaz én 30 leszek de tudom milyen félelmek vannak benned,nekem a 3kisfiam születése után kaptam trombozist (ő meghalt),és nekem is szurkálnom kellett magamat CLEXÁNnal.a vállamba adta minden este a férjem nem olyan kellemetlen csak untam hogy minden este szurkál vele,és már tiszta kék-zöld-lila volt a vállam,de most ettől a honaptol szabad a pálya a babaprojektben és ha kismama leszek sajna nekem is ujra kell majd szurklnom magam,de nekem a dokim azt mondta hogy csak a vége felé ha a lábaim dagadni kezdenek,szoval hasonlo cipőben fogunk járni.de én a baba vállalás elött megmütetném a helyedben a lábaimat,mert mind a felületi mint a mélyvénás trombozist megmütik és akkor már kevesebb a rizikoja annak hogy az amugy is trombozisos lábbol a rög elinduljon és ujra tüdöemboliát kapjál töle,én nem bántam meg a mütétet,sokkal jobbak azota a lábaim és nem fáj,nincsen rizikofaktor sem,igaz majd harisnyát kell hordanom de ez legyen a legkevesebb.

remélem tudtam segiteni,de majd megyek az oviba és ha találkozom a barátnőmmel akinek ugyan ezzel a problémája van mint neked rákérdezek hogy nekik mit javasoltak.

szia anett

2010. jan. 29. 09:45
Jó egészséget dorombolósnak és még több 40 éves kismamit!
93. b366d29a85 (válaszként erre: 92. - Tumpika)
2010. jan. 29. 09:44
Köszönöm! :)
92. Tumpika (válaszként erre: 91. - B366d29a85)
2010. jan. 28. 15:21
Viszont kívánok neked minden jót!
91. b366d29a85 (válaszként erre: 90. - Tumpika)
2010. jan. 28. 12:41
akkor már csak sok sikert tudok kívánni a problémák megoldásához :)
90. Tumpika (válaszként erre: 89. - B366d29a85)
2010. jan. 27. 12:15
Hát még megvárjuk ezt az évet mi, aztán meglátjuk mi lesz. Van most más problémánk, amit előbb helyre kell rakni.
89. b366d29a85 (válaszként erre: 87. - Tumpika)
2010. jan. 27. 07:48
Igen,ez megfordult a Mi fejünkben is,de azzal is sietni kell,mert az egyik helyen 40,a másikon 42 év a korhatár! Olvasom azt a fórumot is néha és már kértem tanácsot is Tőlük.
88. pintyőke72 (válaszként erre: 75. - 36cd9daecb)
2010. jan. 26. 21:40
Nem lehet ellene tenni valamit? Ez tényleg egy barom!Ezzel a stílussal! Lejáratja a többi kollégáit is
87. Tumpika (válaszként erre: 86. - B366d29a85)
2010. jan. 26. 21:28
Nem sok időm van. De nem félek, mert ha nem jönne össze, akkor lehet örökbefogadunk. Beszélgettünk már erről is, és nem ál távol tőlünk a gondolat.
86. b366d29a85 (válaszként erre: 85. - Tumpika)
2010. jan. 26. 16:28

Sajálom :(

de fel a fejjel,hallottunk már olyat,hogy nem lehet,aztán egyszercsak ott volt a pocaklakó! :)

85. Tumpika (válaszként erre: 83. - B366d29a85)
2010. jan. 26. 11:49
Több hónapig szedtem clostit, sőt mellette kaptam peteérésre injekciót is hasba, és nézték a tüszőt, és egyetlen egyszer volt 1 db 15 mm-s az elmúlt 1 év alatt. Abból sem lett semmi :(
84. 36cd9daecb (válaszként erre: 82. - Pocok70)
2010. jan. 26. 11:16
várjuk a fejleményeket:)
83. b366d29a85 (válaszként erre: 80. - Tumpika)
2010. jan. 26. 10:59
még szeded a clostit? Közben nézték UH-n,hogy van e pete/peték? Én csak olyanról hallottam,akinek nagyon sok ért meg és utána cisztái lettek miatta. Gondolom azért kell közben UH-n nézni.
82. Pocok70 (válaszként erre: 81. - 36cd9daecb)
2010. jan. 25. 20:28
Köszi aranyos vagy! Már felvettem a kapcsolatot a nőgyógyászommal és egy hematologussal.Majd megírom mit ajánlanak.Szép estét.
81. 36cd9daecb (válaszként erre: 78. - Pocok70)
2010. jan. 25. 18:21

egy hajóban evezünk:) Én a korom miatt már nem annyira aggodok(egyrészt a hoxásoknak is köszönhetem),inkább csak az a baj,hogy szenvedve kell kihordani. Ma voltam konzultácion dokikkal,hogy lehet e mást szedni az arcomra,(már nagyon fáj),de nem lehet.

Ha a dokik,azt mondják semmi baj nem lesz nállad,akkor már csak tőled függ:)

Sok siker és jó egészséget hozzá ha vállalod:)

80. Tumpika (válaszként erre: 79. - B366d29a85)
2010. jan. 25. 18:09
Páromat is vizsgálták, minden rendben nála.Pét nem tudtak eddig csinálni, pedig kapam már clostit, injekciókat.
79. b366d29a85 (válaszként erre: 72. - Tumpika)
2010. jan. 25. 13:27

Értem. Gondolom a Párodat is megvizsgálták már.

Neked tudnak pét csinálni,tehát,ha nála rendben van minden,akkor összejöhet. Vagy inszem esetleg?

2010. jan. 24. 21:22

SZiasztok!

Mi is babát szeretnénk de nálam van egy kis gond.Trombozisom tüdőemboliám volt 30 évesen.akkor derült ki,hogy genetikai Leiden heterozigota vagyok tehát egyik szülőtöl örököltem a trimbozis hajlamot. Most bíztatnak,hogy szurnom kell magam vérhigitóval és akkor minden rendben lesz.Kicsit parázok,hogy 40-en leszek augusztusba.Van már egy lányom 19 éves. Ujra férjhez mentem a páromnak nincs gyermeke. (még)Szerintetek bevállaljam?? Mit tegyek??? Nem késő már??

77. stokimagdi (válaszként erre: 68. - 36cd9daecb)
2010. jan. 23. 20:30

Atyauristen!

Hülye barom állat.

Azonnal keress másik orvost, mert ez nem ember!!!

76. 36cd9daecb (válaszként erre: 73. - 6924121179)
2010. jan. 23. 15:32
igen,egy barom:(((((
75. 36cd9daecb (válaszként erre: 74. - 1a7db11ff0)
2010. jan. 23. 15:31

Köszönönöm a biztatást,jól esik:)

Igen keresünk másik dokit,már van is elvileg,13 évig tűrtem az aljas dumáját ennek a @@@@@@@@@@@@@..............nak.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook