Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kislányom váratlan betegsége fórum

Kislányom váratlan betegsége (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Kislányom váratlan betegsége

29. toncsimimi (válaszként erre: 27. - La_fea)
2010. febr. 3. 18:55
Nagyon sajnálom! Én még erről a betegségről nem hallottam. A legjobbakat kívánom neked!
28. dius81 (válaszként erre: 27. - La_fea)
2010. febr. 3. 12:01

Szia, apunak is ilyen betegsége van/volt.

őt megműtötték.

27. La_fea
2010. febr. 3. 11:54
Sziasztok!Tavaly diagnosztizálták rajtam egy vérkeringési betegséget!A neve Raynaud síndroma!A mostani tél annyit rontott az állapotomon hogy 4 lábujjam fagyásnak indult!És a kezeim gyengébbek!Valaki tudna nekem erről a betegségről írni aki talán ebben szenved!?Mert mióta betegséget diagnosztizálták nálam sehová nem vesznek fel dolgozni!Mivel nem gyógyítható!
26. lendvai mihály (válaszként erre: 25. - Lendvai mihály)
2010. jan. 20. 19:37
ja, így madártávlatból, az AAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!, D, E, C, b, tuti.
25. lendvai mihály (válaszként erre: 24. - Toncsimimi)
2010. jan. 20. 19:13
Szia. valamit rosszul érthettél, olvasd újra, mert pont az immunrendszert kell erősíteni, amely legyőzi a betegséget. bocsi. A nyakam rá, hogy rendbe tud jönni a leánykád, és tudom, milyen éjszakáid vannak. Csináld meg az elan-vitalt. lehet, hogy csak 1 elem hiányzik, de az is lehet, hogy már te is hiánybeteg voltál, mint én (utólag kiderült) és nem tudtad a saját szervezetből megadni neki azt, ami kellett volna. Nálunk a Kálcium, b3, szelén, magnézium jött ki, de mi mindent adtunk. Nekem nem volt választási lehetőségem. Csak az, hogy rendbe hozom, mindegy, mit kell megtenni.
24. toncsimimi (válaszként erre: 21. - Lendvai mihály)
2010. jan. 20. 16:59

Kedves Kata!

Nagyon örülök, hogy írtál! Elolvastam és nagyon megérintett a történetetek. Szívből örülök, hogy a kislányod a gyógyulás útjára lépett!


A mérgekről már mi is beszélgettünk, szóba került, mint lehetséges kiváltó ok, ami esetleg elindíthatta az egész folyamatot.

Antioxidáns szintet már csináltattunk középső érték jött ki.

Elkezdjük a vízet inni, aztán fokozatosan a nyomelemeket, hátha segít valamelyik.


Mi is abba a hibába estünk, hogy kezdetben erősítettük az immunrendszert, amit nem kellett volna.

23. lendvai mihály (válaszként erre: 22. - 4dedc2d5fa)
2010. jan. 20. 15:55
Hát, ha mi ezt megtudtuk oldani, akkor tuti. tudod, meg kell keresni a kiváltó okot, és az sokszor nagyon egyszerű. Olyan nincs, hogy valaminek nincs oka.
22. 4dedc2d5fa (válaszként erre: 21. - Lendvai mihály)
2010. jan. 20. 14:19

ez érdekes olvasmány volt.

Megnéztem mind a 2 oldalt.

és valóban helyre lehet vele hozni a hajhullást?

2010. jan. 20. 12:01

Szia. Én a feleség vagyok.


Mivel írtad, hogy autoimmun, az annyit jelent, hogy valami oknál fogva a picinyke szervezete így reagál, és a sejtje élni akar, védi magát, mert valami árt neki, ezért védekezésül ellenanyagot termel, ami miatt a hajhagymái, így reagálnak. Nem tenném a túzbe a kezem azért, ha az lenne, amire gondolok. Mi is egy autoimmun betegségből vakartuk ki a lányunkat, megtaláltuk a kiváltó okot, azt szűntettük meg, és a lány rendbe jött gyógyszer nélkül saját maga, pedig már megkaptuk az engedélyt a biológiai terápiára az OEP-től, ami nem kellett. ide menj fel, és próbáld medtúrni azokat a honlapokat, amiket ott megtalálsz. Ha a mérgek, ami több, mint valószínű, nagyon egyszerű lesz a dolog.


google/Hogyan győztük le a Bechterew kór, Natúrsziget. És az egész "sztorit " itt is olvashatod, a terápia is fent van, meg még több honlapon, www.tenyek-tevhitek.hu kijön egy honlap, hogy napóleon halála. Menj le a lap aljáig, és felülről az 5. sorba, rövidke barna hátterű címek alatt, A "csoda" megtalálsz. Olvass. Csináld meg az elan-vitalt, és a saját szemeddel fogod látni, hogy ez a kiváló ok. Ezt onnan tudom, hogy van egy leányka, akinek ugyanez volt, már szetroidot kapott, méregtelenített, és feltöltötte magát, és rendbe jött, neki is tenyérnyi foltokban hiányzott a haja. Nyugi, minden rendben lesz. Ha gondolod, írj csak nyugodtan, mi már tudjuk mit kell tenni. Mindent megértesz, csak olvass. Üdv: Kata

2010. jan. 19. 20:38

mihamarabbi gyógyulást a pici lánynak nektek meg kitartást.

Tudom milyen érzés.

Nekem a fényterápia sem segített.

Kívánom,hogy ő szerencsésebb legyen :)

2010. jan. 19. 12:24

Még találtam valamit, ami esetleg hasznos lehet, valami gyógyszer ritka betegségekre: Difenilciklopropenon. Mellékelem a hivatkozást ahol találtam:

[link]

2010. jan. 19. 11:15

Szia, mielőbbi gyógyulást kívánok a kislányodnak nektek pedig erőt, kitartást és nagyon sok türelmet!

Prof. Dr. Gergely Péter - nek találtam egy cikkét az autoimmun betegségekről. Lehet, hogy nincs benne semmi új számotokra, mert gondolom már annyira körbejártátok a témát, de azért elküldöm a hivatkozást ahol a cikket olvastam, hátha találtok benne hasznos dolgokat.


Hivatkozás: www.medlist.com/HIPPOCRATES/II/6/379.htm

Minden jót Nektek! és írd meg ha valami javulás van, amit tiszta szívemből kívánok!

17. tücsimücsi (válaszként erre: 14. - Toncsimimi)
2010. jan. 17. 17:02
Írtam privit és gondoltam felhozom a topikot.
16. Sly001
2010. jan. 14. 15:50
Az én páromnál is csak találgattak,állítólag okozhatja vírus vagy baktériumfertőzés,öröklött vagy szerzett hajlam,ha hajlama volt azt meg akármi aktiválhatta.Ő sokat eddzett és fehérjeporokat evett,meg kreatint,glutamint,de nem tudták bizonyítani,hogy ezek okozták volna.Nemrég derült ki hogy valami családi örökség,mert utána az egyik unokahúga is vastagbélgyulladásos lett, a másik rokona pedig fél éve szintén autoimmun-beteg,neki az agyi erek gyulladtak be,sokat van kórházban azóta.Ugyhogy csak reménykedhetek,hogy a kisfiam nem örökölte a hajlamot,én is félek mindig ha pl.fáj a hasa a gyermekemnek.
2010. jan. 14. 08:57
A fényterápiának biztos több fajtája van. Amit én hallottam, az nem veszélyes még kismamákra sem. (rhinolight berendezéssel). De akkor nálatok vmi más lehet, amitől tart némely orvos..Mindenesetre mielőbbi gyógyulást kívánok a kislányodnak, nektek pedig kitartást és türelmet:)
14. toncsimimi (válaszként erre: 11. - C95c921ae7)
2010. jan. 14. 08:51

Az orvosok biztatnak minket és türelemre intenek. Azt mondják mivel kicsi, magától helyre állhat az immunrendszere. Mindegyik azt mondta nagy az esély rá, hogy magától meggyógyuljon.

A kezeléssel kapcsolatban nagy az ellentmondás. Olyan fényterápiás lehetőség lenne, amire az egyik orvos esküszik, a másik pedig teljesen elzárkózik ellene, mondván többet ártanánk vele, mint használnánk.


Hogy mitől lett a kislányom betegsége? Nagyon jó kérdés. Az orvosok egy része pajzsmirigy eredetű autoimmun betegséget diagnosztizált, holott semmi baj a pajzsmirigyével. Azonban a csdaládban felmenő ágon több pajzsmirigyes beteg is van. Lehet örökölt valamit, bár ilyen jellegű problémája soha senkinek nem volt a családban.

Nem tudom, sok a találgatás.

2010. jan. 14. 07:09

Kívánom, hogy hamar gyógyuljon meg a kislányod!!!

Nektek pedig sok erőt és kitartást!!!

12. vkj77
2010. jan. 13. 22:21
Kívánom,hogy gyógyuljon meg a pici lányod!
11. c95c921ae7 (válaszként erre: 9. - Toncsimimi)
2010. jan. 13. 22:12
És mit mondanak az orvosok. Ez elmúlhat? Kinőheti? Lehet kezelni? Mitől lett?
10. Sly001
2010. jan. 13. 21:22
Az én gyermekem apja is autoimmun-beteg,krónikus vastagbélgyulladásban szenved már 3 és fél éve,fiatalon 80%-os rokkant.Sokan nem tudják,hogy az autoimmun-betegség sajnos gyógyíthatatlan,de tünetmentessé tehető a gyógyszerekkel.(ugyanis ebben az esetben a saját immunrendszered támadja meg valamelyik szervedet,a saját immunrendszertől pedig nem lehet megszabadulni).Párom Medrolt(szteroid) és immurant(immungyengítő)szed,de szépen beállt a betegsége,újra felszedte amit az elején leadott,odafigyel az étkezésre,így jól van.Egy gyerek ezt még sokkal hamarabb átvészeli,sőt akár ki is nőheti,mert olyan kicsi még,minden változik a szervezetében.Ne aggódjatok!
9. toncsimimi (válaszként erre: 8. - 40163fd81d)
2010. jan. 13. 20:29
Igen a diagnózis biztos, hogy autoimmun betegség. Több orvos is megerősítette.:(
8. 40163fd81d (válaszként erre: 6. - Toncsimimi)
2010. jan. 13. 18:45

A diagnózis 100%?

Mert nekem van egy ismerősöm,akinek kikezeletlen agyvelő,vagy agyhártyagyulladást állapítottak meg(már nem tudom pontosan),gyerekkorában ugyanígy járt ,azóta sincs sehol szőre,se haja.

7. Sylvia81 (válaszként erre: 6. - Toncsimimi)
2010. jan. 13. 18:25
Szomorúan olvasom, hogy az sem vált be... Bár ugye mindennek idő kell. Kívánom, hogy idővel tényleg sikerüljön valami olyat találni, ami végül meggyógyítja a kisebbik angyalkádat.
2010. jan. 13. 18:13

Köszönöm a jókívánságokat és a sok jelet! Nagyon kedvesek vagytok.

Sylvia! Igen, már Homeopátiával is próbálkoztunk, de nem sok sikerrel. Most fényterápiát ajánlanak az orvosok, lehet belevágunk, csak hát ennek is van mellékhatása. Nehéz jól dönteni. Igyekszünk mindent megtenni a gyógyulása érdekében, hátha egyszer csoda történik!!!

Az egyetlen megnyugtató dolog, hogy az orvosok szerint ennél rosszabb nem lesz

2010. jan. 13. 17:41

Sok erőt, kitartást, gyógyulást..

Nagyon sajnálom.

Gyönyörű mindkét kislányod!

2010. jan. 13. 17:08
Sok erőt, kitartást kívánok nektek! A kislánynak pedig mielőbbi gyógyulást!!!
2010. jan. 13. 17:07
Én is nagyon sok erőt és kitartást kívánok, nagyon nehéz ez, de meg fog gyógyulni, csakis erre gondoljatok!!
2010. jan. 13. 16:44

Szomorúan olvastam a cikkedet, rettenet, hogy mindenféle komolyabb előzmény nélkül egyszercsak szembesülni kell ezzel.

Igazából azért írtam, hogy megkérdezzem: homeopátiával próbálkoztatok? Azért ez jutott eszembe egyből, mert a mi homeopatánk végzett orvos, az itteni kórházban dolgozott, mikoris előjött neki is az autoimmun betegsége. Mindent kipróbált, de semmi sem vált be igazán, az orvosok tanácstalanul nézték a leleteit meg egymást... És akkor talált rá a homeopátiára. Eleinte hitte is, nem is, de men volt veszíteni valója, max. a kezelésekre kiadott pénz. De hamar belátta, hogy használ, és még meg sem gyógyult teljesen, már a homeopata-vizsgákra készült. Mára gyógyultnak mondja magát, és a betegségéből csak annyi maradt vissza, hogy az arcán kicsit látszanak a nyomai.

Ezért jutott eszembe, hogy írok. Ha neki sikerült, talán nektek is használ. Ő nincs teljesen az antibiotikumok és a kül. gyógyszerek ellen, nekem is mindig azt mondja, a megfelelő szer kiválasztása után adjak 3 napot a szernek, ha nem kezd el javulni a helyzet, adjam be a lányomnak az antibiotikumot.

Sőt, egy normális homeopata általában kiegészítő kezelésként tesz javaslatot a homeopátiára, mert ez egy elég komoly betegség, nem egy kis arcüreggyulladás...

Remélem, sikerült egy ötletet adnom, mert annak az édes kislánynak meg kell gyógyulnia! Kitartást és gyógyulást kívánok nektek! :)

2010. jan. 13. 16:03
Szeretném megosztani veletek 4 éves kislányom rejtélyes betegségének történetét. Kisebbik lányom normális terhesség után, 2005 októberében egészségesen született. Minden a nagykönyv szerint alakult, egészen 3 éves koráig.

Ugrás a teljes írásra: Kislányom váratlan betegsége

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook