Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Teveclub FŐLEG gyerekeknek? fórum

Teveclub FŐLEG gyerekeknek? (beszélgetős fórum)


2008. nov. 6. 18:26

nekem is van családomnak is van de látható

az adatlapomon! itt a hoxán

2008. szept. 2. 10:38

Sziasztok!

Van egy tevém, Aman Kuru. Illetve én csak a keresztanyja vagyok. Sajnos már nincs elég időm és energiám foglalkozni vele. Arra gondoltam, hogy ide megírom az elérhetőségét és akinek szüksége van egy 2783 napos eléggé tanult tevére az vegye át és gondozza tovább. Már az örök tevemezők felé nyargal ezért három datolya szükséges a visszahozatalára. Teveleltár száma: 35843. Teve neve: Aman Kuru Hívójele: 19730828

A hívójelet mindenképpen változtassa meg aki örökbe fogadja.

Üdvözlettel: Lilla

22. alma0708 (válaszként erre: 1. - C5407291df)
2008. aug. 20. 16:43
hátz ez felhábórító igazad van ezek virtulisan szexelnek
2008. aug. 20. 16:42
nekem is van tevém de zsexes szobákst csinálnak meg inkább nem mondom hogy mit magyarán szólva virtuálisan szexelnek
2008. jan. 21. 13:06

én már 1000 éve nem Lemuzok :s

majd nem 6 évig lemuztam !! márelég!

trabineveldém,tevém ujra, ebneveldém van és egy élő családom:D és egy netkávézónk!(saját)

:)))))

2008. jan. 19. 12:19

Ha má ennyire belejöttetek a dologba, gyertek át a travian-ra, ott katonákat etetünk.:))


Hja, s lehet aranyért vásárolni sms-ben jó sok pénzért.

(Nem ajánlom)


De a játék jó!!!

2008. jan. 19. 10:53

sikerült ki teni a tevémról "tevebigyót"


tök jóóóóóóóóóóó............

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

2008. jan. 1. 08:19

Az én tevéém az één tevéém .. 2809 napos !

A csiga meg 974 ! :-)

2007. nov. 5. 13:57

a tevénk a (Mosoly&Barátság) karavánban van,forumozunk stb...

top 1 helyén viritunk !!


amugy 8éve netezek! és 3-4 éve nincs tevén! most ujra kezdtük :DDD

2007. nov. 5. 13:56
498ft ,d eha azt nézzük,hogy 1db datolya mennyibe kerül?? igy ujság és van benne rejtvény stb...(mire rájött hogy teveclubon pupák ot nem találjha ! a megfejtéshezz:) ) addigra 2 óra már eltelt!! lázban volt és stb....:DDD
2007. nov. 5. 13:53

sziasztok!

nem ,ez hülyeség! nem pénzszerző!!!......

nem muszály datolyát venni!!!

én nekem fiamnak tetszik,de inkább már én csinálom;)

igaz ,még csak 2x vettem ujságot (de 6 datolya van benne!) rajzolt is most ,no... hát ha nyer vele! jó elfoglaltság!!!!

2007. aug. 2. 10:22
Szerintem a teve club egy pénz szerzö hülyeség...
2007. jún. 4. 07:19
Nekem is van tevém,a lányom "csinálta"!!Csak egy a baj,hogy én mindig elfelejtem etetni,szóval nem vagyok jó gazdája!De ő ezt is megteszi helyttem,szóval gondoskodik két tevéről is!!:-))Szerintem a gyerekeknek nagyon jó dolog,és azoknak a felnőtteknek akik nem olyanok,mint én!!
11. ec63a7fc29 (válaszként erre: 10. - Venes)
2007. jún. 3. 16:15
Jó, majd megyek a lányomhoz felvilágosításra:))))
10. Venes
2007. jún. 3. 08:50

Nekem van tevém, ami lehet, hogy így elég cikis, közel a 20hoz.


Egyébként tény, hogy nagyon furcsa dolgok mennek ott, de így legalább láthtják a szülők, hogy korán érnek és tájékozódnak a mai gyerekek. Hála a tv-nek és a szülői nevelésnek, no meg a környezetnek. Ezek közül persze a szülői környezet a legmeghatározóbb, minden attól függ. Másnak nem lehet ezt köszönni.

9. ec63a7fc29 (válaszként erre: 8. - HusiNyuszi)
2007. jún. 3. 08:32
Lehet, s gratulálok, mi megbeszéltük, hogy ilyesmibe többet nem megyünk bele.
2007. jún. 1. 11:42

Először én is lementem hídba, amikor megláttam az emelt díjas sms-eket. De aztán rájöttünk, hogy ingyen is lehet etetni a jószágot, mert a füvet meg a vizet ingyen kapja. Az, hogy minden nap csak 1 leckét tanulhat meg a teve mondjuk a 35 leckés táncolásból, attól csak türelmet tanul a gyerek. Most havonta megveszik a zsebpénzükből a tevemagazint (495 Ft), és abban van hat datolyára jogosító kupon. Meg is fejthetik a rejtvényeket, szórakoznak, tanulnak vele, nem rossz az. És el kell osztaniuk egymás között a datolyákat, tehát a testvéri szeretetre is nevel.


Szerencsére a szex még nem téma, de a fent futó üzenőfalat énletiltottam nekik, mert elég malac szövegek voltak időnként.


Most elég jó fegyelmező eszköz is a teveclub: "Ha fél órán belül nem vagy kész a leckédel, nem tevézhetsz".


Szóval vannak jó oldalai is.

2007. ápr. 29. 14:30
Az én lányom a csigacsapat oldalán van, ott is lehet csigát, meg sárkányt, meg tevét nevelni. Neki tevéje van. Hetente kapnak pár fügét, amivel lehet etetni-itatni, mondani se kell, ha elveri az első nap, akkor megdöglik a jószág, hacsak emelt díjas sms-sel nem rendelek újabb fügéket. NEM RENDELEK. Először én sem tudtam ezt a rendelősdit, ha tudom, be nem engedem regizni, az fix. De hát a lányom még elsős, és nem jár a csetre a többi kölökhöz, akik között megy a versengés és a nagyképű szövegelés.
2007. ápr. 29. 14:13
Meg el ne felejtsük a tevét! Lakótelepre kiváló!
2007. ápr. 29. 14:00
Kinek kell az euro... Datolyát mindenkineK:)))
2007. ápr. 29. 13:59
Nem szeretik a datolyát. de azóta mindent át tudnak számolni datolyába. Cipőt, ruhát, Ipodot, mindent.
3. c5407291df (válaszként erre: 2. - Ec63a7fc29)
2007. ápr. 29. 13:36
Már azt hittem , hogy ez a téma teljesen érdektelen mindenkinek. Tessék. Ezt a datolya vételt nem is tudtam! Felháborító, hogy kihasználják a szülőket a gyerekeken keresztül! Szerintem a lányaid már nem szeretik a datolyát:)))
2007. ápr. 29. 12:15

Ez a tevés dolog nagyon izgi. Leszoktak róla.

Hol is kezdjem?


A vonalas tel társaság hívott megváltozott vásárlói szokásaink miatt. Megkérdezte nagyon udvariasan, tudok-e róla, hogy a telefonszámlánkon mondjuk úgy 26 000 Ftnyi plussz van. Mint kiderült, ezek a virtuális tevék éhesek voltak, tanulni akartak, s megrendelés után kellett várni néhány napot, amíg beérik. A mi drága lányaink ezt nem győzték kivárni, s vettek datolyákat telefonon. ( Változó áron: 800Ft, 400Ft volt 1-1 teve datolya ára) Ennek fejében azonnal tudta az állatka a dolgot csinálni: gördeszkázni, esőcseppet fogni, időutazni, stb.


(A hírre én is néhány extra dolgot tudtam csinálni: ordítozni, kekeckedni, majdnem a fejemre állni.)


Ha drága dolgot kérnek tőlem, a mai napig átszámolom nekik datolyába. Pl: Kérek egy LONDSDALE pulcsit: Oks, ez x datolya lett volna.


Ugye elhiszitek, hogy karácsonykor mindkét kicsi lány kapott 1-1 tálcányi datolyát ajándékba?

2007. ápr. 18. 12:05
Annyit hallottam már a teveclubról , gondoltam megnézem. Bejelentkeztem és kértem 1 tevét. A döbbenet ezután következett. 10-12 éves gyerekek különböző szobákban szex orgiákat csinálnak virtuálisan. Nem írnám le, hogy miket mondanak... A lánytevék a menő fiúknál sorban állnak türelmesen, utána ő következik... Én elhiszem,hogy beszélgetnek és barátkoznak is de nekem ez nagyon durva!Lehet, hogy csak én vagyok ilyen maradi?És ami a legérdekesebb van moderátor aki felügyel mindenre! Nem hiszem, hogy mégegyszer bemegyek tevézni...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook