Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Miskolc: Megye Vs.Semmelweis fórum

Miskolc: Megye Vs.Semmelweis (beszélgetős fórum)


2010. márc. 15. 09:17
Én sok rossz dolog miatt átmentem a megyeibe és végül ott szültem egy remek orvosnál.Nem bántam meg.Csak kár hogy régi már a szülészet azt is felújíthatnák:-)
9. babszibobó (válaszként erre: 3. - 064209f635)
2010. márc. 3. 23:14

Szia Csinicsaj!

Itt a volt kórházi lakótárs.Ha belegondolok te tényleg nagyon megjártad, még az orvosoddal is.Nehéz megmondani kinek mi a jó.

A hely tényleg gusztustalan,de én nem csalódtam legalább a dokimban!

Jó volt veled lakni!

8. babszibobó (válaszként erre: 7. - Jukime)
2010. márc. 3. 23:11

Sziasztok!Én az első fiammal a terhességet a Semmelweisben kezdtem,de rengeteget hibázták, így még szülés előtt átmentem a Diósgyőri Kórházba, de azt ugyebár bezárták.Az elmúlt másfél évben a Semmelweis volt ott, míg felújították a helyén, ugyanazokkal az orvosokkal akikkel gondom volt anno.Most nemrég költöztek vissza!

A rossz élmények miatt, valamint egy szupi Doktort követve a Megyeiben szültem, bár nem öt csillagos nekem az orvos volt a fontosabb!Nem csalódtam, sőt, csak pozitív élményeim vannak.

2010. jan. 25. 18:21

Szia!

Én 20 hetesen voltam a megyeiben 4 napra befektettek! Borzalom!!!!! De váltottam mert az orvos akihez jártam nem válallta el a szülést! Mondván nem végig a magánrendelésére jártam!


Végül a vasgyáriban szültem és nem bántam,sokkal jobb!!! Ott embernek tekintik a kismamákat!!!! És egy sokkal jobb orvost választottam!!!

2010. jan. 25. 15:08

Csak a Semmelweis!!!!!!!!!!!!!!!!

A legszebb élményben volt részem!Csak oda mennék legközelebb is!

2010. jan. 18. 12:50
köszönöm szépen, és problémamentes szülést kívánok neked!
2010. jan. 16. 08:19
én a semmelweisbe fogok szülni, mert ott van a dokim, 29-re vagyok kiírva, ha megtörtént az esemény utána én is leírom a tapasztalatokat neked.
2010. jan. 12. 15:47
81,82, 87-es bejegyzés...
2010. jan. 12. 15:45
szia olvasdd el a naplómat, benne van a szülésem, meg az utána következő borzalmak... és mérlegelj...
2010. jan. 12. 15:26

Sziasztok!

Még odébb van ugyan a második babánk, de érdekelnének a tapasztalatok, hol jobb szülni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook