Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Semmelweis Egyetem (SE-ETK) - Dietetikus szakirán fórum

Semmelweis Egyetem (SE-ETK) - Dietetikus szakirán (beszélgetős fórum)


2017. jan. 25. 19:24

Sziasztok!

Én most fogok érettségizni és az érdekelne, hogy a dietetika szakon milyen és napi hány órára számíthatok?

5. Noémi89 (válaszként erre: 4. - Helenbereg)
2010. nov. 12. 14:45

Bocsi, h. csak most írok, rég jártam erre.

Felvételi tárgynak sok mindent elfogadnak, de könnyebb, ha biológiából érettségizik, mert akik infóval, meg ilyesmivel kerültek be, most nagyon le vannak maradva...

A ponthatár 380 körül volt, bár ez nagyon változó, most kb 20 ponttal magasabb volt mint az előző évben és ha jól tudom most változik megint a pontrendszer :S

Kolesz van (Angyalföldön), de a 8000 fős karra 200-250 férőhely van. Ha jól emlékszem most olyan 40 elsőéves került be (nem csak dietes hanem az egész ETK-ról)

Remélem nem írtam túl későn :)

2010. aug. 28. 05:06

A lányom még csak harmadikos gimista, de ő is ide akar jelentkezni. Lenne pár kérdésem: miből kellett felvételizni, mennyi volt a ponthatár? Van-e kolesz és hol?


Gratulálok a felvételedhez.

2010. júl. 23. 14:35

Hali!


FELVETTEEEEEEK:D:D

Van esetleg más gólya is erre?

2010. jún. 20. 18:18
Szia! Én ide szeretnék járni úgyhogy kíváncsian várom én is a hozzászólásokat! Ma irtam az egyetemnek e-mailt hogy miként tudnának átvenni másik suliból.
2010. jan. 12. 12:57

Semmelweis Egyetem, Egészségtudományi Kar (SE-ETK) - Ápolás és betegellátás- Dietetikus szakirán



Sziasztok!


Mindenkit várok ide, aki szeptembertől (2010.) ide szeretne járni, vagy aki erre a szakra jár/járt!

Bármilyen információt szívesen veszek a fórumon a szakról! Mennyire nehéz? Milyenek az órák, tanárok, Zh-k, vizsgák?...stb.

Ezenkívül bármilyen információt szívesen veszek az Esti képzésről is! (Heti hány óra, mennyivel nehezebb, mint a nappali..stb.)

Dietetikusként dolgozók hozzászólásait is várom! (Tapasztalatokat, hol dolgoztok, mennyi az átlag fietés..stb)


Előre is köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook