Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Clostilbegyttel beállított ciklus esetén hány napos a ciklus? fórum

Clostilbegyttel beállított ciklus esetén hány napos a ciklus? (tudásbázis kérdés)


2008. febr. 29. 16:31

Sziasztok, segítsetek nekem, nem tudtok nekem closti tablettát szerezni?nem maradt meg valakinej esetleg VALAKINEK A SZERENCSÉSEBBEK KÖZÜL??


SEGÍTSETEK EGY RÁSZORULÓN ...... :)

11. syl100
2008. febr. 14. 16:27
Sziasztok!Most fogom kezdeni a clostit szedni csak azt nem tudom,hogy mikortól kell számolni a ciklus első napját a barnától vagy a rendes vértől?Ha valaki biztosra tudná nagyon fontos lenne!
10. Brenda
2007. jún. 4. 14:11
Én már több mint fél éve szedem a Clostit (folyamatosan), 3 hónapja 2×2 tablettát kell szednem 5-10. napig. A nőgyógyász azt mondja, hogy semmi bajom nem lesz a folyamatos szedéstől... A menzeszem 4 év összevisszaság után teljesen normalizálódott, minden hónapban 34 napos, viszont a terhesség csak nem jön!
2007. ápr. 21. 23:51

Jó szer, ha körültekintően használják.

Sok sikert a fogantatáshoz....:))))))

2007. ápr. 21. 11:49

Hát nem a ciklust szeretném beállítani vele, hanem babát szeretnék (bár volt olyan endokrinológusom, aki ezt írta fel mert nem volt rendszeres a menszeszem), mindössze azt szerettem volna tudni, hogy mikortól lehet reménykedni.


Mindenesetre bíztató, hogy olyan sok hölgynek segített a Clostilbegyt.

2007. ápr. 19. 09:22

Nekem mindhárom gyermekem ezzel a szerrel lett, pontos ciklust és remek peteérést csinált már az első havi adag is. :)


Annyi biztos, hogy szigorú orvosi felügyelettel lehet csak szedni, és érdemes monitorizálni a peteérést másnaponta, hogy ehhez lehessen igazítani a dózist.


Ha viszont nem kívánsz szülni, nem jó módszer a ciklusrendezésre.!!!!!!!


Nálad nem tudom mi a helyzet.

Üdv: Fáni

2007. ápr. 18. 14:25
Hali. Nekem is kellett szednem norcolut-al hogy megjöjjön mert szerettem volna babyt. 28-35napos lett a ciklus, cisztáim elmúltak. 3-4ho-ig szedtem utána lettem terhes ikrekkel!
2007. ápr. 18. 13:34
A Clostit nem szabad csak max. 3 hónapig szedni,de inkább jobb,ha csak két hónapig szedi vki,aztán ha nincs eredmény,legalább fél év szünettel folytatja.Több kárt okoz,mint jót sajnos.Én már nagyon sokszor szedtem így kéthavi turnusokban,de soha többet!Tele lettem cisztával,a ciklusomon sem segített,pé sem lett,stb,stb.
2007. ápr. 18. 12:48
Nekem soha nem volt normális ciklusom, csak 60-80 napos, Clostilbegyttel 35-45 napos volt. Kb. fél évig szedtem.
2007. ápr. 18. 11:53
Nekem megmaradt a rendes,28 napos ciklusom,viszont csinált egy akkora cisztát,hogy műteni kellett.(ez nem most volt)
2007. ápr. 18. 10:40
Szia!! Háát az én 28-29napos ciklusomat legutóbb 36napra tolta ki.Lehet ez egyedi eset, de nem elöször jártam így!!! :(
2007. ápr. 18. 10:35
Clostilbegyttel beállított ciklus esetén hány napos a ciklus?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook