Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Intim kérdés, szeméremtájéki viszketés, mi lehet? fórum

Intim kérdés, szeméremtájéki viszketés, mi lehet? (tudásbázis kérdés)


2010. okt. 4. 07:22
Ha van erősebb esetleg túrós folyásod is mellé....akkor gombásodás!Ha kint viszket csak akkor Canesten krém...Van ilyen kúp is.
19. 021a029148 (válaszként erre: 18. - Reguska1)
2010. febr. 22. 07:16

Én is biztos keresnék másik dokit, ha ennyivel elintézné.

A gomba különben része a hüvelyflórának, és akkor okoz galibát, ha felborul a flóra egyensúlya, és a gomba túlsúlyba kerül. És van, hogy meggyógyul magától is (egy darabig).

2010. febr. 20. 16:38

Sziasztok, Nekem csak menstruáció előtt 1 héttel viszket a hüvelyemnél kívül a bőröm, amint megjön el is múlik. voltam vele dokinál azt mondta nem lehet vele semmit csinálni ez a mensi miatt van :(. Már több hónapja így vagyok mikor szedtem fogamzásgátlót nem voltak ilyen tünetek, de nem bírtam és abbahagytam. Most meg reggelente még picit vérzek is de aztán semmi. Borzalmas érzés.... van valakinek ilyen problémája? Most keresek másik dokit, csak gondoltam addig írok....

Ja és a doki azt is mondta gomba nem lehet mert az a menstruáció után is ott lenne....

2010. jan. 12. 19:33
Nem váltottál véletlenül tusfürdőt vagy intim mosakodót? Én akkor voltam így, visszatértem a régihez és rendeződött a dolog.
2010. jan. 12. 19:30
gomba talan
2010. jan. 12. 14:29
Lehet cukorbetegség tünete is.
14. cbc7d5fe99 (válaszként erre: 13. - Kálbá)
2010. jan. 12. 07:44

IGEN,,

mindenképp orvos,,

nem játék,az egészség,,

2010. jan. 12. 07:18

sziasztok


nekem is hasonlóan kezdődött és candida gombám volt mindenképpen menj el dokihoz, mert ha az elején lekapják akkor fél év alatt akár ki is gyógyulhatsz, de ha elharapozik akkor sokkal rosszabb is lehet. Nem mondom hogy biztos candidád van, mert nem vagyok orvos, de nekem hasonló tüneteim voltak és nekem az volt a bajom. Doki minnél előbb!!


üdv: K


ui: van egy ex-candidások tapasztalatai (vagy valami hasonló) nevű blog ott is érdemes érdeklődni ha esetleg ez a bajod, mert nekem ott sokat segítettek.

2010. jan. 12. 07:11

igen,,

ez tuti a gombás fertőzés és a mi a legrosszabba tejsav felbomlása végett bármikor visszatér!!

2010. jan. 12. 07:04
A gombás fertőzés kialakulásában a többiek által említett okok mellett közrejátszat, ha felborul a szervezet védekező egyensúlya, ha meggyengül az immunrendszer. Vagy ha pl. valami miatt antibiotikumot szedett az ember, utána is nagyon gyakori a gomba elszaporodása.
2010. jan. 12. 00:25

ja és ne vakard!!!! Minél inkább vakarod annál jobban viszket!!!


Sly001: igen igazad lehet, bár nem ülök le másnál. De ez a kúpos dolgot kipróbálom..Bár anyám egy kicsit rám ijesztett, mert aszt mondta apám a katonaságnál kapta el, lekezelték neki, el is múlt neki.. de a folt az ott maradt... nem akarom, hogy ott maradjon :((( ötleteket én is szívesen fogadok..

9. 1a25b51325 (válaszként erre: 2. - 1a240a1b61)
2010. jan. 12. 00:16

Szia!

Ugyan ez van nekem is és én se tudom honnan jött, nekem 2-3 hete van, kaptam rá kenőcsöt dokitol.. elmúlni nem múlik csak a viszketést csillapítja, de a nagy folt a combom felé az nem múlik és nem is halványul...már nem tudom mit csináljak.. ha mész orvoshoz légyszi jelezz nekem is.. jó lenne tudni mi is ez.. remélem kapsz választ.. addig is kenegesd nizoral-al vagy canesten-el az segíthet.. remélem te több sikerrel jársz.. szia

2010. jan. 12. 00:00
Gombás fertőzésed van,akárhol össze lehet szedni,idegen wc-n,uszodában,stb... Canesten krém a viszkető felületre és egy 3 napos kúpkúra,amit gyógyszertárban recept nélkül is megkaphatsz és rendben leszel.(pevaryl-g).Amig nem gyógyulsz meg ne borotváld,mert annál rosszabb.Az alsóneműidet és a törölközőket 60 fokos vízben átmosni,borotvát újat használj nehogy visszafertőződj.És a legfontosabb,ha van párod,ő is kezelve legyen.(canesten krém egy hétig)
2010. jan. 11. 23:58
Gomba is lehet. Krém kell rá.
6. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 5. - 1a240a1b61)
2010. jan. 11. 23:48
Jobbulást!
5. 1a240a1b61 (válaszként erre: 3. - 9b10f3d7ff)
2010. jan. 11. 23:45
Nem tudom, milyen a cukrom, már kb 2 éve nem volt vizsgálatom. Előtte mindig okés volt. 18-án megyek nőgyógyászhoz, mondom neki is, de már annyira zavar, hogy gondoltam megkérdezem itt. köszi a választ.
4. Vigyorex6 (válaszként erre: 2. - 1a240a1b61)
2010. jan. 11. 23:43
Én valami gombás fertőzésre gondolok. Kúppal és kenőccsel szokták kezelni néhány napig.
3. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 2. - 1a240a1b61)
2010. jan. 11. 23:42
Szia cukrod rendben van? Az is okozhat viszketést, esetleg valami gombás fertőzés.
2010. jan. 11. 23:40

Sziasztok!

Kicsit kínos a kérdés, de hátha valaki tud segíteni.

A szemérem dombom ill. a hüvelyem bejáratánál hetek óta viszket a bőr (tisztálkodom rendesen, azzal nincs baj:)). Ha teljesen szőrtelenítem akkor is, ha úgy hagyom, akkor is. Menstruáció erőteljesebb a vizketés. Elég kellemetlen. Mitől lehet?

2010. jan. 11. 23:38
Intim kérdés

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook