Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mit éreztetek legelőször, amikor megtudtátok, hogy gyermeketek érkezik? fórum

Mit éreztetek legelőször, amikor megtudtátok, hogy gyermeketek érkezik? (tudásbázis kérdés)


1 2
2012. aug. 3. 18:18
Mindkét terhességem tervezett volt, az első hónapban sikerült őket összehozni:) nagyon örültünk.
2010. jan. 12. 23:26
Én nem akartam elhinni, annyira örültem. Azt hittem álmodom, hiszen sokat vártunk rá. Boldogság és az öröm tüze járt át, amikor elképzeltem, hogy végre a két pici sejtjeiknek sikerült találkoznia, és belôlem táplálkoznak :)
2010. jan. 12. 23:19

Hát ez szép ,

Egy nő két dologért megtenne mindent , azért hogy legyen gyereke, és azért hogy ne..

Melyik a jobb ????,,,

Nem tudom , de a barinőm most meg az 5-dik beültetésre és ha ez sem sikerül akkor mi lesz???????

2010. jan. 12. 12:22

Én nagyon bepánikoltam. Mivel előtte egy 3 héttel volt már egy negatív tesztem+ gyógyszert is szedtem, így több mindenért lehetett idegeskedni. Nálunk a párom volt a higgadt.

Még a szülés után is alig fogtam fel, csak mikor a kórházi zárót kiadták, és elolvasta: "anyja neve: "

: ))

2010. jan. 12. 00:03
semmit nem éreztem.fel sem fogtam jó darabig és nem is akartam tudomásul venni.
2010. jan. 11. 22:17

Sziasztok!

Nálunk jött mint a távirat véletlen lettem állapotos. Mikor éreztem hogy terhes vagyok, csináltam egy gyors tesztet, és tényleg terhes voltam , nem terveztük , de a fiam már 5-éves volt, úgy döntöttünk ,hogy megtartjuk , de?????

Mikor elmentünk együtt a dokimhoz , (imádni való Dr, bácsi volt), meg vizsgált, és jött a fekete leves, én csak feküdtem az ágyon ő meg ultra hanggal nézte a pocimat, a párom meg a fejemnél , állt, mig bírta lélekkel :))))

Viccesem megszólalt hogy látjuk , ja én láttam , de a párom kételkedett, mit is kell látni, hát azt a két kis babszemet egymás alatt. Akkor derült ki hogy ikreket várok ,akkor se köpni se nyelni nem tudtam magyarán szólva. A páromról ne is beszéljek .Ez volt egy szombati napon , és 11 hetes terhes voltam akkor. Kaptunk hétfőig haladékot hogy megtartsuk vagy nem , de mivel a fiammal is veszélyeztetett terhes voltam , és ha elvetetem akkor benne volt a pakliban , hogy nem lehet több gyerekem, bevállaltuk őket. Hétfőn felhívtam a dokimat, és megbeszéltük hogy maradnak az ikrek, megpróbáljuk végig csinálni,a doki is így gondolta. Nehezen de sikerült, 37 hétre, két egészséges kislányom született, a dokim meg mondta szülés után ,hogy nem sok esélyen volt rá hogy sikerül végig csinálni, ennek már 13éve.

Elnézést hogy kicsit hosszúra sikerült ez a levél..

Mindenkinek sok boldogságot, az anyasághoz.. és a baba váráshoz , ennél szebb nincs is a világon ..))))))

2010. jan. 11. 22:08

Elmondhatatlan érzés volt. Egy komoly nőgyógyászati műtét előtt álltam, meddőség miatt. Nem hittem el, hogy pont a műtétet megelőző ciklusban teszteltem pozitívat:-))

Azt hittem, csak én képzelem oda a 2. csíkot, hiszen vagy 200 negatív tesztem volt már előtte.

Aztán a férjem vett még kettőt aznap, mindkettő két csíkos lett.

Ez 2008. április 24-én volt.

2008. december 31-én 23 óra 33 perckor megszületett kislányunk:-)))

És már mi is szeretnénk, ha már a kistesó is beköltözne a pocakomba!!!

27. Mókica (válaszként erre: 26. - Mókica)
2010. jan. 11. 22:04
Hát ez vicces mert még én is elirtam:) 2007 ben teszteltem:)))2008 ban született:)
26. Mókica (válaszként erre: 20. - Ildikó29)
2010. jan. 11. 21:51

Ja de ari vagy:) Köszike!!! Ne haragudj, de nem irtam, hogy ez 2008.ban volt:))

Aranyos vagy nagyon!!!

25. d78161f793 (válaszként erre: 20. - Ildikó29)
2010. jan. 11. 21:33

:D

Mókicának már megszületett Maykója :D Nem tavaly karácsonykor(2009) tesztelt pozitívat,hanem előtte!!

2010. jan. 11. 21:07

Nekem az orvos mondta meg. Nagyon rosszat sejtettem, azt hittem valami nőgyógyászati bajom van. Elmentem az orvoshoz, ahol megtudtam, hogy baba van. Következő hét elején elmentem ultrahangra, ahol mondta a másik orvos, hogy 8 hetes a magzat. Örültem. De ugyanakkor sírtam is sokat, hiszen nem tervezett baba volt és nem tudtam mi a helyes döntés. Az ultrahangon az orvos mondta, hogy ad 3 napot gondolkozni, hogy szeretném-e a babát. Eljöttem haza és elmondtam a páromnak. Mikor már eldöntöttük, hogy megtartjuk még akkor is kicsit kételkedtem magamban. Holnap lesz 5. hónapos a kisfiam. Most már el sem tudom képzelni, hogy mi lenne, ha ő nem lenne. Imádom, hogy anyuka vagyok és nagyon szeretném, ha már a második baba is beköltözne a pocakomba :)


(Bocs, ha hosszúra nyúltam)

2010. jan. 11. 21:01
Bepánikoltam:D
22. wandi (válaszként erre: 2. - Khatif)
2010. jan. 11. 21:01

Én ugyan így voltam!!

Első pillanatban, mikor megláttam a halvány második csíkot, pillanatra megijedtem, utánna nagyon örűltem.

Majd elmondtam a páromnak, és együtt örűltünk.

Mikor beértem a munkahelyre, ott elmondtam a legjobb munkatársamnak, és együtt sírtunk!!!!!!

Már megszületett a kis gyönyörűm, és most megint arra vágyom, hogy újra 2 csíkot lássak a teszten!!

ANYÁNAK LENNI JÓ!!!!!!

2010. jan. 11. 20:51

Kétszer éltem át ezt a csodát. Nagyon fiatal voltam, nem terveztem, hanem akartam és vártam a gyerekeimet.

Még öt csodás váradóságot és születést éltem meg, ők az én drága unokáim.

20. Ildikó29 (válaszként erre: 19. - Mókica)
2010. jan. 11. 20:42
Szivből gratulálopk a picihez várjátok türelmesen és nagy szeretettel meghálálja majd sok boldogságot kivánok nektek és a aszüléshez pedig kitartást.
2010. jan. 11. 20:38
December 25 én karácsony napján teszteltem 2 csikosat!!! Hihetetlen boldogság volt, amit szavakba nem igazán lehet leirni!!:)
2010. jan. 11. 20:38
Gratulálok mindenkinek aki megküzdüt a szüléssel és átélte e csodát,még akkor is ha volt benbne félelem a babavárással kapcsolatban
17. Molyka
2010. jan. 11. 20:37
:) Azt hittem amikor még próbálkoztunk, hogy repkedni fogok az örömtől és le se lehet lőni. Ennek ellenére magamon is meglepődtem. Megláttam a tesztet és megijedtem. Remegett kezem lábam és féltem, hogy mi lesz, vajon igazán a baba okozta a két csíkot, vagy csak valami ciszta... ugyanakkor nagyon boldog voltam, a mai napig elsírom magam, amikor arra a napra visszagondolok. Nem MERTEM örülni igazán. Visszagondolva, életem legboldogabb napja volt.
2010. jan. 11. 20:34
Én örömömben sírtam, majd a párom velem együtt. Terveztük a babát, pedig csak 19 voltam amikor teherbe estem:) Most pedig jövő hónapban már 9 éves lesz a fiúnk:)
2010. jan. 11. 20:32

A fiam 20 éves lesz.Mikor megtudtam,hogy kismama vagyok,azzal egy időben azt is közölték,hogy a maradék petefészkemen ciszta van(előtte vették ki a bal oldalit ciszta miatt),tehát az öröm mellett félelem és kétségbeesésé is volt.


A lányom 5 éves.Mikor megtudtam,hogy van akkor leírhatatlan,és kimondhatatlan boldogságot éreztem.6 hetes voltam,és láttam a kis "szívét" dobogni az uh-on.Az öröm mellett azért volt utána félelem is(mert a fiam sérült),de végül egészséges lett,ami nekem hatalmas csoda.Néha még most is sírok a boldogságtól :-)))))

14. etikat
2010. jan. 11. 20:32
Én azt az érzést, nem tudom szavakkal leírni :)
13. Khatif (válaszként erre: 9. - Ildikó29)
2010. jan. 11. 20:27

Mert terveztuk beszeltunk rola, aztan egyszer csak ott volt a ket csikos teszt es ami alom volt valosag lett annak minden sulyavval. Kismamanak lenni nagy feleloseg, szulonek meg nagyobb.

Aztan napokig csak mosolyogni tudtam :)

12. kicsilány2 (válaszként erre: 9. - Ildikó29)
2010. jan. 11. 20:27
Nem tőlem kérdezted, de bennem is volt-van félelem. Első baba, mi is terveztük. De olyan hihetetlen, felfoghatatlan. Hatalmas felelősség már most. És lehet, hogy hülyeség, de tudjuk, hogy a szülés többnyire fájdalmas. Tudom, nem ez a lényege, és hogy majd eltörpül a csoda mellett, de mégis szó szerint meg kell szenvedni a babáért. Addig pedig csak aggódik az ember, hogy minden rendben legyen.
11. azure_
2010. jan. 11. 20:25
Tavaly február 2-án teszteltem pozitívat és nagy örömet és boldogságot éreztem. Azóta megszületett a kisfiam és sokat nézegetem. Hihetetlen, hogy ott volt bent a pocakomban! :)
2010. jan. 11. 20:24
Én tegnap teszteltem pozitívat, de már pár napja gyanús voltam magamnak. Jövő héten doki. Tegnap este hullámokban jött rám sírás, igazán nem volt oka. De volt benne öröm, félelem, izgalom, minden.
9. Ildikó29 (válaszként erre: 2. - Khatif)
2010. jan. 11. 20:23
Miért ilyedtél meg hiszen mint irtad terveztétek a csemetét
2010. jan. 11. 20:23

Mi a férjemmel sírtunk a Klinikán, a dokinál bent (lombik), mikor kijöttünk lerohantunk a 3.-ról az alagsorba a lépcsőn, és mikor leértünk, akkor meg megijedtünk, hogy ÚRISTEN, csak nem lett baja a gyereknek :-D. És akkor leültünk a büfénél, sírtunk, nevettünk meg ettünk, ittunk :-DD.

29-én lesz kétéves a fiunk :-D. Nagyon boldogok voltunk/vagyunk.

2010. jan. 11. 20:22
Először nem hittem el csak akkor mikor már uh-n is láttam, de nagyon örültem neki.Nagyon vártuk a párommal és most már itt van velünk.
2010. jan. 11. 20:22

Szia!

Én is megijedtem és sírtam(rémülettől),pedig csak megerősítés kellett,hogy lássam a 2csíkot,mert 100%-ig biztos voltam benne,hogy kismama vagyok :)

Fölfoghatatlan volt pár napig,aztán kitörő öröm volt :))

2010. jan. 11. 20:21

meséljetek erről aki szeretne még nincs gyermekem csak kiváncsi vagyok erre hogy nektek mijen érzés volt

Kérek mindenkit hogy az alábbi címre irjon ildus88@citromail.hu

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook