Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Melyik banknál érdemes számlát vezetni? fórum

Melyik banknál érdemes számlát vezetni? (tudásbázis kérdés)

2014. márc. 15. 10:36
K&H bank
2010. szept. 17. 06:09
Én CIB-es vagyok,eddig nem volt gond velük.
2010. szept. 16. 12:30
Én unicredit-es és meg vagyok elégedve velük.
2010. szept. 16. 12:27
BB vagy Axa
2010. jan. 11. 23:13
Sztem a PSZÁF honlapján is kell legyen vmi összehasonlítás.
2010. jan. 11. 19:45
Nekem a K&H banknál van a folyószáméám és nagyon megvagyok elégedve az ismerőseim közűl sokan átmennek ide mert nem sok a plusz pénz. Jók a paraméterek.
18. pintyőke72 (válaszként erre: 6. - Renkababa)
2010. jan. 11. 19:28
Az otptől kivenném a lekötött pénzem. Sokat veszítenék? _Egyáltalán kivehetem egy összegben? Hogy ér a legkevesebb veszteség?
2010. jan. 11. 19:23
én mikor az otp-ebn voltam hogy szeretném lekötni a pénzem hogy picit többet kamatozzon mint 1 ft szabályosan kinevettek és elküldtek hoyg egyáltalán örüljek ha nem levonank a pénzemből hanem marad. más bankoknál pedig készséggel álltak rendelkezésre, és érdekes módon máshol kamatozhatott a pénzem..ugy látszik az otp-nél nem..
2010. jan. 11. 18:30
Vannak táblázatok ott meglehet nézni,hogy mi mennyibe kerül. Bankok.hu oldalon
2010. jan. 11. 18:24
Nincs valami összehasonlító táblázat a neten? Mint a biztosítóknál?
14. 8ee31e318f (válaszként erre: 7. - Szasz23X)
2010. jan. 11. 18:14
nekem volt ott harom hitelem is szmelyi meg meg van sajnos volt egy hitelkartya, es a hitel. az a hitelt siman szo nelkul felmondtak mert 93 napra jott a fizom. ket honapig voltam munkanelkuli. a fizom 100%-at visszatartottak, es fizeteskeptelenne tettek. pillanatokon belul bar listara kerultem. indez ugy, hogy a szamlara erkezett 67000 forint munkanelkuli jaraedek, es nem volt egy filler elmaradas sem. a magyarazat az, hogy 3 honapig nem erkezett a szamlara fizetes . azert ez mar bunkosag szerintem.
13. Caryna
2010. jan. 11. 18:13
Nekem az AXa banknál van folyószmlám (korábban ELLA bank volt) az összes pénzügyi tanácsadó ismerősöm szerint a folyószámlavezetésben nincs náluk jobb, egyrészt mert alacsonyak a kölcségeik, másrészt, mert a legmagasabb a lekötetlen betétre adott kamatuk. Nekem bevált
12. 8ee31e318f (válaszként erre: 2. - Gyöngyi)
2010. jan. 11. 18:10

szerintem minden banknal van mar netes szamlavezetes. en az otp vel rettentoen megszivtam. egy utolso goreny bank. odacsabitjak az embert. utana meg lehuzzak az emberrol a bort.

en a citinel vagyok, es sokkal egyszerubb a neten oldaluk mint az otp-nel. nagyon jol attekintheto minden egy oldalon. nekem megfelel, es soha semmi gondom nem volt veluk :)

11. Szasz23X (válaszként erre: 9. - Renkababa)
2010. jan. 11. 18:01
jaj, hát persze....miért is ne fizetne még azért, hogy náluk tartja a pénzét? más bank azért fizet, hogy náluk tartsd... :S
10. kattyus (válaszként erre: 3. - Szasz23X)
2010. jan. 11. 18:00
Már évek óta erstés vagyok és elégedett is:)
2010. jan. 11. 17:56
kolleganőmnek, most vettek lakást, csak azért hogy néhány milliót felvett a saját bankszámlájáról,100 akárhány ezret felszámoltak kezelési ktg-nek, pedig szólt előtte, hogy mennyit akar felvenni. nagyon gáz..
2010. jan. 11. 17:54
nekem most derült ki, 5 éve van ott a számlám hogy kaphattam volna havi első kpfelvét ingyenességet, ami nekem elég is lett vna abban a hónapban, és ezt most tudtam meg tök véletlenül.addig vártam rájuk hogy nekem is ingyenessé tették. viszont az durva hogy 5 év alatt nem voltak képesek szólni..
7. Szasz23X (válaszként erre: 6. - Renkababa)
2010. jan. 11. 17:52

ez hagyján, de pl anyuéknak náluk van a hitelük. Elvileg még idén augusztusig max. 57 lehetne a törlesztőjük. Mi történt? pár hónapja egyoldalúan szerződést módosítottak (mielőtt bejött a törvény erre) és majd' 80 a törlesztőrészletük :S

Undorítóak. Nekem a múltkor az átutalásom nem tudott elmenni, mert fél órával előtte levonták a kezelési költségeket, és 10!!!!!!! forinttal kevesebb maradt a számlámon, mint az átutalás lett volna....

Szóval én a diákhitelt is át fogom vinni másik bankhoz...Mert már csak amiatt van megtartva az OTP-s számla.

2010. jan. 11. 17:50
hali!énis otp-nél vagyok de énis erősen gondolkodom a váltáson. elég gerinctelenek, és ahogy csábítják magukhoz az uj ügyfeleket annyira hanyagolják a régieket. szinte minden banknál van már internetes szolgáltatás.
5. Szasz23X (válaszként erre: 4. - Cservenák Vali)
2010. jan. 11. 17:49

a cégesünk náluk volt :)

Ők is nagyon jók :)))

2010. jan. 11. 17:47
Nekem a K&H banknál van a folyószáméám és nagyon megvagyok elégedve az ismerőseim közűl sokan átmennek ide mert nem sok a plusz pénz. Jók a paraméterek.
2010. jan. 11. 17:46
Én is OTP-s voltam. Váltottam. Én azóta az ERSTE-nél vagyok, és abszolut meg vagyok velük elégedve. Az OTP-seknél egyrészt drága a számlavezetés, másrészt bunkók az ügyintézők...Nekem az erstések sokat segítettek, megbízható a bank, és náluk is van netes szolgáltatás.
2010. jan. 11. 17:41

Én a fizetésemet átutalással kapom. Eddig az OTP-nél voltam, de ott a legmagasabbak a költségek.

Igaz, megbízható és van internetes szolgáltatás. Érdemes-e máshová átmenni?

2010. jan. 11. 17:40
Melyik banknál érdemes számlát vezetni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook