Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fülbelövés fórum

Fülbelövés (beszélgetős fórum)


2011. dec. 12. 12:34
Nah,a fülem tökéletesen rendbejött,tisztára "fülbevaló mániás"lettem,hordom minden fajtáját,legyen az bedugós,csüngős,karika,stb,stb....köszönöm szépen a tanácsokat Mindenkinek:)
20. ében11 (válaszként erre: 19. - Miss Angel)
2010. jan. 14. 22:12
:)ez jó!
2010. jan. 14. 15:26

Sziasztok!

Na,megfogadtam a tanácsotokat,és nem kozmetikushoz mentem el,hanem egy tetováló szalonba.

Képzeljétek,kiderült,hogy az egyik fülemben el van törve a porc,ahogy megtapintotta a srác,rögtön megállapította.Kaptam rá Betadine-t,hogy kezelgessem vele,mert be van duzzadva.

A lyukakat a fülemen kétszer is gondosan lemérte mérővel/!!/,azt mondta,olyan pontosan vannak a lyukak megcsinálva a fülemen,hogy szinte milliméterre egyeznek!!Szóval azt mondta,így tökéletes ahogy van,ennél jobban már nem lehetne megcsinálni.

Az eltérést okozhatja maga a duzzanat/nagy valószinűséggel!/,vagy esetleg,ha továbbra is fennáll majd a probléma,vagyis megmarad az eltérés,akkor valószinűleg a fülemnek van egy icipici asszimmetriája,ami így,szabad szemmel nem is látható.

Nagyon megnyugodtam,és örülök,hogy szépen,pontosan vannak kilyukasztva a füleim:)ez aggasztott.

Úgyhogy nem maradt más dolgom,mint gondosan ecsetelgetni,hogy a duzzanat mielőbb lemenjen:)

18. Miss Angel (válaszként erre: 17. - Ében11)
2010. jan. 12. 18:14

Azt nézem most folyamatosan egyébként,hogy mintha a fülemnek lenne egy kis,minimális szintbeli asszimmetriája,igazad lehet!

Mert a lukak olyan egy szintben vannak,hogy csak na,akárhogy is nézem...és ugyanakkora az összes luk...

Na mindegy,holnap még megnézetem,aztán majd elválik,de van egy olyan érzésem,hogy ez lehet az ok.Ha igen,hát akkor nem fogok hosszú,csüngős fülcsiket hordani,ami kiadja a különbséget,lemondok róla,aztán annyi...

17. ében11 (válaszként erre: 16. - Miss Angel)
2010. jan. 12. 17:16

nem lehet hogy a füled nem szimmetrikus?

mármint a bőr-lehet az egyik vastagabb mint a másik-így a csüngősnél különbség látszik, az egyiket jobban húzza a fülbevaló?mert ezzel nem sokat tudsz csinálni.

és még az is lehet a lyukak nem egyformák-bár jó helyen vannak de valahogy máshogy gyógyultak.

2010. jan. 12. 15:50

Sebaj,megyek holnap egy másik kozmetikushoz,meglátom,ő mit tanácsol.

Érdekes,hogy bedugós fülcsikkel,vagy,ha kiveszem a fülcsiket a fülemből,teljesen szimmetrikusnak látszik a két oldal....

2010. jan. 11. 23:48
mindenkinél más.
2010. jan. 11. 21:23
Azt nem tudjátok,ha csak 4 hónapos a lyuk, kb mennyi idő alatt forr be?Vagy ez mindenkinél más?
13. Kima21 (válaszként erre: 12. - Miss Angel)
2010. jan. 11. 17:50
hát proba szerencse...de te tudod:)
12. Miss Angel (válaszként erre: 10. - Kima21)
2010. jan. 11. 17:41
Hát,én vhogy nem bízom a saját kezemben...bizti nem sikerülne,és már csak nem kéne össze-vissza szurkálni a fülcimpám...
11. Miss Angel (válaszként erre: 8. - Kima21)
2010. jan. 11. 17:36

Akkor Te nagyon ügyi vagy:)

Egyébként nekem is párosával vannak,kettő egyikben,kettő másikban,de a két külső lyuk teljesen egy vonalban van.A belsők viszont nem.És annyira idegesit,hogy ez most vettem észre,mert ha még akkor észreveszem,frisssen,miután megcsinálta,pár nap alatt beforrt volna:S.

De eddig csak bedugós fülcsiket hordtam,és úgy nem tűnt fel semmi...

10. Kima21
2010. jan. 11. 17:35
te is kiszurhatod magadnak...nem fáj
9. Miss Angel (válaszként erre: 5. - Zorg27)
2010. jan. 11. 17:34
A fájdalom a legkevesebb csak jó lenne már végre:S.
2010. jan. 11. 17:33
nekem 8 luk van a fulembe...én magamnak szoktam szurni,és mindegyik jo helyen van:)
7. Miss Angel (válaszként erre: 3. - Zorg27)
2010. jan. 11. 17:32

Hát igen,csak a csecsemőkorban szúrt lyuk,marha nehezen forr be,tudom a másikról,húú,nem is tudom hány hónap kellett,mire beforrt.A helye most is megvan.

Szerintetek ez a 4 hónapos lyuk hamarabb be fog forrni?

2010. jan. 11. 17:31
tetováló stúdióba megcsinálják-és nem fáj jobban mint a lövés-de legalább meg tudod nézni hová teszi be a fülbevalódat.
5. Zorg27 (válaszként erre: 4. - Miss Angel)
2010. jan. 11. 17:30
tatto szalonokban ahhol csinálnak piercinget ott szúrnak fület is, de az sztem nagyon fájhat!!!!
4. Miss Angel (válaszként erre: 2. - Ében11)
2010. jan. 11. 17:29
De hol csinálnak ma már ilyet?mert pl az a kozmetikus is csak lő,szúrni nem szúr...
2010. jan. 11. 17:29

Szia!


Szerintem mindkét lyukat be kéne forrasztanod, és újra lyuksztatni mindkettőt! Anyukámnak egyszer az öcsém szakította ki a füléből a fülbevalót, és neki is csak így sikerült újra egyenlő helyre lyukasztatnia!

2010. jan. 11. 17:28
inkább szúrasd-akkor látod hová jelölik be, meg tudod nézni mielőtt szúrnák.
2010. jan. 11. 17:18

Sziasztok,ide várok minden infót,ami a fülbelövéssel kapcsolatos,ugyanis nekem van egy problémám.

Nemrég,4 hónapja lövettem ki a fülem,de csak az egyiket,mert csecsemőkoromban az egyik fülemre beljebb került a lyuk,mint a másikra,és ez esztétikailag engem eléggé zavart,így kijavíttattam.A régi lyukat beforrasztottam néhány hónap alatt,a helye halványan megmaradt.

Most viszont tettem egy szomorú felfedezést,az a lyuk,amit a kozmetikus 4 hónappal ezelőtt lőtt,az sincs jó helyen,mert ma próbáltam egy szép,mutatós,csüngős fülbevalót,és az egyik fülemben lejjebb lóg,mint a másikban.Így semmilyen csüngős,vagy nagyobb karika fülbevalót nem tudok hordani,mert szembeötlő az eltérés.

Szerintetek,mit tegyek,próbáljam beforrasztani ezt a lyukat is?Ennek is meg fog látszani a helye?

És egyáltalán hogy érdemes fület belövetni,hogy az ilyen hibákat el lehessen kerülni?


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook