Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hogyan lehet egyenletesen elkenni az önbarnítót? fórum

Hogyan lehet egyenletesen elkenni az önbarnítót? (tudásbázis kérdés)


30. enci2
2008. nov. 12. 15:30
Én régen használtam önbarnítót, minden félét, és csak nagyon ritkán lettem egyenletessen barna... A legtöbbször csupa folt, abba is hagytam.
2008. nov. 12. 14:56
és a hátatokkal mi újság?:)
28. katácskák (válaszként erre: 26. - Csibe78)
2008. okt. 16. 02:39
Melyik jobb-vajh ki tudja? : )
27. sodrak
2008. ápr. 4. 08:44

Tegnap hallottam ezt a tuti tippet:

1. Zuhanyozz le bőrradírozós tusfürdővel

2. Kend be a tested egyenletesen testápoló krémmel

3. Most vidd fel az önbarnítót vékonyan és egyenletesen


Kezedre vegyel eldobhatós kesztyűt, hogy ne legyen sötétebb, mint a többi testrészed

26. Csibe78 (válaszként erre: 25. - 9778ca1817)
2007. júl. 24. 15:58
Az első alkalommal én is kicsit foltos voltam, mert volt ahová kevesebb került, máshová meg több. Bár én nem önbarnítós testápolót használok, hanem barnító krémet.
25. 9778ca1817 (válaszként erre: 24. - Birogaby)
2007. júl. 24. 14:35

Ha rendesen elkened hogy lehetsz foltos??

Próbáld ki a Lorealt,annak az állaga sokkal hígabb, könnyebb kenni.

2007. júl. 24. 13:48

Az Avon,meg Dove önbarnítókat próbáltam,egynél többször egyikbôl sem kellett.:DDDDD

Nekem sehogy nem sikerült egyenletesen elkenni,a Dove-nál abban reménykedtem,az jó lesz,mert az nem is kimondottan önbarnító amit vettem,csak testápoló,amiben van kevés szín is.De attól is foltos lettem,szerencse,csak a lábamon próbáltam ki,és nem ebben a nagy melegben.Míg le nem kopott,hosszúnadrágban jártam.:-)))

2007. júl. 24. 13:15
Igen, az elég ciki, ha valaki nem várja meg, hogy teljesen megszáradjon, és ráveszi a ruhát :)
2007. júl. 24. 12:58
Fehér bőrre világos tónusú önbarnítót vegyetek, kenjétek el gondosan, mossatok kezet, addig ne öltözzetek fel míg be nem szívja a bőrötök, de ne is rakjátok pl egyik lábatokat keresztbe a másikra!! és nem lehet semmi gond.
2007. júl. 24. 12:58
Fehér bőrre világos tónusú önbarnítót vegyetek, kenjétek el gondosan, mossatok kezet, addig ne öltözzetek fel míg be nem szívja a bőrötök, de ne is rakjátok pl egyik lábatokat keresztbe a másikra!! és nem lehet semmi gond.
2007. júl. 13. 22:09

az önbarnítóval már megjártam. próbáltam D.ve-ot és J&J-t is.

Jó a bőröm, könnyen barul, gondoltam, betartom az uatístást és 4-5 napig kenem magam. nem is volt gond, szép egyenletes barna lettem. indenhol, ahol csak kell.

Aztán valahova mentünk, és én miniben akartam.. ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!! Azt hittem, megbolondulok. A két térdhajlatomban hatalmas részen lekopott a barna szín, mint később rájöttem, a sport miatt, ott dörzsölte a kondipad, azt hiszem. Próbáltam fürdéskor dözskesztűvel, mag radírozós tusfürdővele eltávolítani, de nagyon nem ment, foltosan jött le. Ja, aznap majdnem csadorban mentem el ittnonról...:-P

Így maradok a minimális szolizásnál, és ha fog a nap, hát fog...

A polcon még egy maradék flakon önbarnító...

19. Manhattan22 (válaszként erre: 18. - Eszti91)
2007. jún. 8. 23:18
:)) Köszi:)) Nagyon rendi vagy!!:))
18. Eszti91 (válaszként erre: 17. - Manhattan22)
2007. jún. 8. 21:43

jaa úgy!azt nem tudom,de ha már lebarnultál valamennyire,akkor szerintem nem leszel látszólag foltos a barnítótól,mert már sötétebb a bőröd.

én is amikor barnább voltam mint most,és utána használtam önbírnítót,akkor nem lettem foltos,csak amikor még világosabb volt a bőröm

17. Manhattan22 (válaszként erre: 16. - Eszti91)
2007. jún. 8. 20:15

Köszi:)) Úgy gondoltam, valószínű, rosszul fogalmaztam, ha már pár napja beönbarnítóztam magam, utána nem leszek-e foltos, ha napra kerülök, nem neptej helyett akartam volna használni, de akkor a foltosodás csak a rossz kenés miatt történhet:)))

Köszi szépen, nagyon kedves vagy, hogy válaszoltál!!:)Köszi!!

16. Eszti91 (válaszként erre: 14. - Manhattan22)
2007. jún. 8. 15:56

hát én nem ajánlom! napozás előtt inkább napolajjal kend magad,az önbarnító ráér napozás után. de inkább önbarnítós testápolót használj,mert az a napozás után még hidratálja is a bőrt,ami amúgyis szükséges napozás után.

a foltosodás meg azon múlik,hogy hogyan kened magadra.

mindenképp radírozz elötte,és körkörös mozdulatokkal kend el magadon,és várj addig amíg be nem szívódik

2007. jún. 8. 07:53
Kenesd magad.
2007. jún. 8. 00:59
Lenne egy kérdésem, ugyan csak kicsit kapcsolódik a témához. Ha önbarnítót használok, s utána napozom (rá az önbarnítóra), akkor se leszek foltos? Köszi:)
2007. jún. 7. 23:09
igen,és napozás előtt is érdemes radírozni :)
2007. jún. 7. 11:54
Sziasztok!Az a legjobb legalább is szerintem ha elötte leradirozod a testedet.Utána tuti hogy egyenletes szined lesz.
11. Csibe78 (válaszként erre: 10. - Eszti91)
2007. jún. 5. 20:11
írtam privit róla :)
10. Eszti91 (válaszként erre: 8. - Csibe78)
2007. jún. 5. 16:32
melyiket?
9. Loni
2007. jún. 5. 13:07
Én mindig csíkos-foltos maradok tőle. A családom igen jókat szokott derülni.
2007. jún. 5. 12:18
Én eddig nem használtam önbarnítót, de mióta gyerekem van, már meg kell gondolnom mikor megyek napozni. Én eddig csak egy fajtát próbáltam ki, és nekem nagyon bevált, már az első alkalommal lehetett látni az eredményt, és nagyon kevés kell belőle. Én a tenyeremmel masszírozom be, körkörös mozdulatokkal. És hogy mennyire jól fog, erre tudom írni az esetemet. az első alkalommal lecsöppent a lábfejemre a krém, és egy laza hanyag mozdulattal leszedtem. Másnapra ott maradt egy szép barna folt :))
2007. máj. 8. 10:48
nekem a Dove nem igazán jött be :( alig fogott meg,szinte ugyanolyan maradt a bőröm
2007. ápr. 18. 07:25
Én a Dove önbarnítóját használom, körkörösen alaposan masszírozom a bőrömbe, és szép egyenletes színem lett. A hangsúly nálam mindig a körkörös mozdulatokon volt:)
2007. ápr. 18. 06:37
Nekem még soha sem volt csíkos tőle a bőröm. Vízes kézzel kell felkeni és alaposan beledörzsölni a bőrödbe. Ennnyi! Nem mindegy , hogy milyen a márka.
4. cc759d2890 (válaszként erre: 2. - Gertix)
2007. ápr. 17. 21:35
Pontosítanál? attól, hogy kestyűt húzol, nem leszel csíkos??? Komoly, mert ha igen, most rohanok. Fakó vagyok, mint a WC fala...
2007. ápr. 17. 21:34
Ez az élet nagy kérdése...Nekem még sohasem jött össze! Egy folt itt, egy csík ott...mint egy bengáli tigris. Ha vab tuti tippetek, írjátok meg! Érdekel!
2007. ápr. 17. 21:34
hajfestéshez használatos nylon kesztyűvel
2007. ápr. 17. 21:31
Hogyan lehet egyenletesen elkenni az önbarnítót?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook