Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hord valaki parókát? fórum

Hord valaki parókát? (tudásbázis kérdés)


2010. jan. 25. 17:32

Sziasztok. Nekem mint már mondtam a barátnőm az parokás. De ő majdnem tar kopasz alatta, mert nagyon gyenge a haja, s nyirni kell.

Az ővé nagyon frankón néz ki... 6-8 havonta váltani kell, mert onnantól kpok, s látszik hogy kamu séró.

Ő megszokta. nyáon nagyon meleg, a szélben ovatosan kell vele menni. gumizottak belül.

orvosi receptre veszi 25.000 ft

2010. jan. 25. 14:00

Dehogy felejtettelek el benneteket,de csak szombaton érkezett meg,már attól féltem,nem is lesz :)

Na,igen,nézegetem is azon az oldalon,ahonnan rendletem,vajon melyik lenne még jó,de egyelőre beérem ezzel-és remélem,hamar kinő az igazi hajam.

Köszönöm mindenkinek a segítségét itt is,privátban is :)

22. klarika5 (válaszként erre: 19. - Noname:()
2010. jan. 25. 12:38
Na, már vártam a jelzésed:)Azt hittem elfeledtél bennünket. Ez nagyon divatos, és jól áll az arcodhoz. Most elkap majd a hév - mint engem- és jöhet a rövid, frufrus, tépett, melírozott. Ahány frizura, annyi nő:)Viseld egészséggel!
21. 1a55b4bb8d (válaszként erre: 20. - Noname:()
2010. jan. 25. 12:26
Én néztem a képeidet, és egyáltalán nem tűnt fel h az paróka. Nagyon jól megy az arcodhoz ez a hajszín!
20. Noname:( (válaszként erre: 18. - NOA)
2010. jan. 25. 10:00

:)))

Lehet,hogy én is paróka függő leszek :)

Nagyon tetszik:)

2010. jan. 25. 09:59

Sziasztok!

Megérkezett a parókám végre,tettem fel képet,mit gondoltok?Nagyon meglátszik,hogy mű?

Nagyon szép,tapintásra is,mint az igazi,a választéknál meg van fejbőrhatást keltő betét.

18. NOA (válaszként erre: 2. - Noname:()
2010. jan. 12. 19:36

Hatalmas divat és gyönyörűeket lehet kapni.


Sokan olyan csúnya sapkát húznak a fejükbe télen én úgy döntöttem innkább paróka, hogy ne fázzon a fejem:) Jó választásnak tünt mivel nem látszik, hogy nem a saját hajam.

Nagyon kellemes viselet.-sőt már kinéztem egy másikat is:)

2010. jan. 11. 15:08
Hát nekem sem volt még probléma, csak elképzeltem:)))OK., esetleg priviben is, várom a tapasztalatodat!:)
2010. jan. 11. 15:06

:)))

Uramisten,remélem,nem akadok fenn semmiben :)

Majd kerülöm a fákat.

Visszajövök,ha megvan,az tuti.

2010. jan. 11. 15:04
A méret fontos, általában ezek 54-57 méretűek, és van benne egy gumipánt azon v. tépőzár, vagy csat és lehet szűkíteni is. Inkább attól tartanék, hogy valami kiállóba-faág-beleakad, s lekapja.De lehet, hogy idővel, mint más,kitágulhat, de gondolom, ez évek alatt történik.
2010. jan. 11. 15:01
Oké! Legyen benne örömöd, és valóban gyere vissza beszámolni!:)
13. Noname:( (válaszként erre: 11. - Klarika5)
2010. jan. 11. 15:01
És nem esik le a fejedről?Abszolút járatlan vagyok paróka ügyben.Mondjuk,ha fúj a szél...?
12. Noname:( (válaszként erre: 10. - Klarika5)
2010. jan. 11. 15:00
Köszönöm a segítséget,mindenkinek.Ha meglesz a paróka,beszámolok róla,milyen.
2010. jan. 11. 14:59
Nekem is olyan bordós a rövid hajam, a paróka meg barna, bordó melirral, én szeretem fülnél hátracsapni a hajam, és ha kilátszik kicsit a saját, teljesen elvegyül.
2010. jan. 11. 14:57
Nem hiszem, hogy nagyon meleg, mert abszolút kis könnyű hálőra van rádolgozva. Bár én pl télen ki nem mennék tökfedő nélkül, fázik a fejem, ebben meg valahogy nem, tehát lehet, hogy egy kicsit melegít.Volt egy rákos hölgy a tv-ben, dús, szőke volt a paróka, szép is volt, de a férjem mondta, hogy ennek parókája van, mert rettenetesen dús az oldalválasztéknál, viszont semmi nem utal arra, hogy fejbőre is van. Az nagyon gagyi, bár akinek orvos írja fel, ott van kedvezmény.
9. Noname:( (válaszként erre: 8. - Klarika5)
2010. jan. 11. 14:51

Én olyat rendeltem,ami kb.épp úgy néz ki,mint az eredeti hajam volt,még nem kezdett hullani.Ez választékos,középen,most kicsit beijedtem,hogy meg fog látszani.

És milyen nyáron hordani?Magyon meleg?

2010. jan. 11. 14:47
Én olcsóbban vettem, de ismerőstől. A fodrászom Amerikából hozatja, ő 32ért adja. Néztem a net.en ilyen szakboltban, ott 20-40 között árulják, de nagyon szépek. Ha nekem tartós használatra kellene, akkor áldoznék rá, sőt felpróbálnék sokat, melyik illik leginkább az arcformához, bár a fodrász utána tudja igazítani.
7. Noname:( (válaszként erre: 5. - Klarika5)
2010. jan. 11. 14:44
Mennyiért vetted őket?Én 20.000-ért,még nem érkezett meg.
6. klarika5 (válaszként erre: 4. - Noname:()
2010. jan. 11. 14:42
Pl. nem látszik a választék a "bőr". A borzaska a jó, mert az takar. A választékkal árulkodó.
2010. jan. 11. 14:40
Nekem van kettő, de valahogy nem érzem jól magam benne, azt hiszem, hogy mindenki látja, hogy mű. Pedig valódi hajból van. Szerencsére nem kell hordanom,alkalomra jó, mikor nincs idő kifodrászolni magamat. Viszont furi, hogy rövidke hajam van, ezek meg dúsak. Bár volt ismerős, aki rákérdezett, hogy fodrásznál voltam?De láttam most a tv-ben egy beteg hölgyön, arról ordított, hogy paróka. Édemes megfizetni, hogy ne legyen olyan gagyi kinézete, és hasonlítson az eredetihez.
2010. jan. 11. 14:38

Mitől hullott ki neki?Nekem azt mondta a doki,ha "beállnak" a hormonok,visszanő a hajam.

Az érdekelne,mennyire látszik egy parókán,hogy nem igazi?

2010. jan. 11. 14:33
nekem legjobb barátnőm 13 éve hord, válása után ki hullot a haja. mi érdekelne pontosa?
2010. jan. 11. 14:32
Hormonzavar miatt kihullik a hajam,parókát kell hordanom.Van valakinek paróka ügyben tapasztalata?
2010. jan. 11. 14:31
Hord valaki parókát?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook