Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Megállapodásom van papiron exemmel, tartozik évekig, jelzálog miatt fórum

Megállapodásom van papiron exemmel, tartozik évekig, jelzálog miatt (tudásbázis kérdés)

2010. febr. 13. 14:56
elfelejtettem, ügyvéd tanácsára irtam felszólitó levelet, ajánlott, tértivevényest, kettőt is , nem vette át. még várik picit, hogy már 3*13000 ft tal tartozzon. mert igy nehogy mondják hogy nagy összeg. nem tudom mit tegyek, a jövőtől félek hogy ha ezt "be is hajtják" a többivel mi lesz?
6. 79d1943975 (válaszként erre: 5. - Correct)
2010. febr. 13. 14:55

köszi nektek. kezdem érteni hogy is van ez.

munkahelye nincs, nem volt és nem is lesz, max fekete csak. vagyis nem tudjákvonni.

van egy ócska háza, 2/3AD. de a 1/3 olyan valakié, aki valamiféle rokona, de nem találja őt.

ilyenkor mi van?

5. correct (válaszként erre: 2. - 79d1943975)
2010. jan. 11. 14:08

Na most.

Bemész a Bíróságra azon a napon, amikor van jogi tanácsadás, viszed a papírt és a személyi irataid.

Semmi más nem kell, innentől ők intézkednek.

Fognak hozni egy végzést, hogy következő hónaptól a munkabéréből levonásra fog kerülni, és így nem kell várnod, az lesz az első, hogy ezt megkapod.

Ha nincs munkahelye, akkor végrehajtás lesz.

4. pinki87 (válaszként erre: 2. - 79d1943975)
2010. jan. 11. 13:59

én nem fogadnák ügyvédet,egyszerűen másold le a megállpodásodat,és az eredetit csatold hozzá a pereskedésedhez,neki a fizetéséből le fogják vonni,ha többszöri felszólítás ellenére sem fizet!

a pereskedő papír után nézz utána neten mit kell beleírni,vagy menj be a bíróságra szerdánként és ott segítenek megírni,és mindjárt be is adhatod!

2010. jan. 11. 13:56

sya!nem nagyon értelek,milyen megállapodásod van:(!

mi is most váltunk el dec.4.-én és nekem még a konyha felével redönyökkel tartozik,kb 550.000 ft-tal,és semmit nem fizetett ki pedig 1 éve nem vagyunk együtt,és kinn dolgozik németben!

február 1.-ig van a határideje papíron,de nem fogja addig oda adni,vagy csak egy nagyon kicsi részét!

mert várja az adóvisszatérítését,amit állítólag márciusba kapta meg!bíróságra hiába adom be,ha nem fizeti ki felszólításra akkor annyival több részem lesz a lakásból,de ezt meg nem akarom,mert jelzálog van rajta,és akkor ergo több a hitel is!

szóval én nem tom mit kezdjek!

2010. jan. 11. 13:53

azt szeretném megkérdezni, hogy mit tehetek, ugyanis eddig, nagyjából időben fizetett, mindenhó 20 körül, sokszor csak cseszegetésre, de fizetett. a dec. 20-i fizetés nem jött. próbálom hivni, sms, msn, iwiw, levelek. semmi. meg nem halt, hisz iwiwen látom hogy volt fent. ismerősökön keresztül se érem el. kerestem otthon, semmi, hagytam levelet. lassan ujra 20 a, a 2. összeg lesz aktuális. havi 13000 ft ról van szó, késedelmi kamat nélkül. hivatalos, kéttanus papirunk van róla, hogy meddig fizet, és hogyan, mikor.


mit tehetek? hogyan tudom behajtani a pénzem? polgári peres ut hogy müködik? hogyan találok ügyvédet, és mibe kerül ez nekem? megéri? kérem aki tud segitsen. köszönöm!

2010. jan. 11. 13:50
Megállapodásom van papiron exemmel, tartozik évekig, jelzálog miatt

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook