Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hogy szoktassam le a lányomat a körömrágásról? fórum

Hogy szoktassam le a lányomat a körömrágásról? (beszélgetős fórum)


1 2
2010. jan. 10. 17:16
A húgom az úját szopta, és neki a körmét kenték be valami keserű, gyógyszertárban kapható valamivel, bocs, hogy nem emlékszem a nevére a szernek, de körömrágásra is jó. Mondjuk 10 évesen már lehet, nem fogja megengedni neked, hogy bekenegesd a körmét, vagy lemossa...
10. ubeáta (válaszként erre: 7. - F2ee98befc)
2010. jan. 10. 17:14
csak az a baj,hogy nem az a lakkozos típus
9. lackó-zsanett (válaszként erre: 7. - F2ee98befc)
2010. jan. 10. 17:12
Ezt jó ötletnek tartom!
8. ubeáta (válaszként erre: 3. - Fakavava)
2010. jan. 10. 17:09
Már 10.éves kb.4éve tart.
2010. jan. 10. 17:07
Nem tudom, hogy a te lányod mennyi idős, de én nekem úgy sikerült az én lányaimat leszoktatni, hogy vettem szép körömlakkokat, meg köröm matricákat, és megmutattam nekik, persze mind a ketten kérték, hogy fessem ki a körmüket. mondtam, hogy ha szépen megnövesztik a körmeiket, akkor ki lesz festve, meg megígértem, hogy elmehetnek körmöshöz is, aki szépen kifesti nekik. mára már egyik lányom sem rágja a körmét.
2010. jan. 10. 17:05

Semmilyen kencét ne használj,kérlek!

A körömrágásnak oka van.Belsőfeszűltség.Beszélges vele.Vegyél neki egy manikürkészletet,vagy egy saját ollót.

5. a54890e7f2 (válaszként erre: 1. - Ubeáta)
2010. jan. 10. 17:05
Mennyi idős? Ha már elég nagy, csináltass neki műkörmöt:)
4. lackó-zsanett (válaszként erre: 1. - Ubeáta)
2010. jan. 10. 17:04

Szia!


Én is sokáig rágtam a körmömet, voltam talán 12 amikor ez az eset történt. Nem tanácsolom, hogy te is ezt tedd, mert tudom mit érezne gyereked, és nekem sem szimpi ez az "eljárás" csak elmesélem, hogy velem mi történt és minek a következtében szoktam le a körömrágástól.

Engem sem tudtak semmilyen módszerrel sem leszoktatni.

Heti kétszer jártam táncra. Szünet volt, és én mit csináltam? Üldögéltem és rágtam a körmömet. Odajött hozzám a tánctanár és lekevert egy pofont! Annyira szégyeltem magamat, hogy azóta a nem vettem a számba a körmömet.

2010. jan. 10. 17:02
Mennyi idős a lányod ?
2010. jan. 10. 17:02
Nekem a keserű kence bejött:)
2010. jan. 10. 16:58
Nem tudom mit tegyek vele?Elég kicsi kora óta rágja,hiába szólok rá,keserű kencét is kipróbáltam, semmi eredmény.Vagy van erre valami gyógyszer rá,vagy majd kinövi?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook