Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Itt panaszoljuk ki magunkat panaszláda fórum

Itt panaszoljuk ki magunkat panaszláda (beszélgetős fórum)


1 2 3
2013. júl. 21. 02:26

Gondoltam újra előveszem ezt a fórumot.

A kisebb lányom epilepsziás, sérült az agyának egy kis része. Nem fogyatékos, de tanulási nehézségei vannak. Lassabban, nehezebben tanul, mint a többiek az osztályban. Matekból felmentése van, de én nem adtam fel, legalább az alapokra szüksége van, hogy munkája lehessen. Nyáron hagytam egy kicsit, nem nyúztam. Ezt idáig mindig megbántam, most is. Nagyon el vagyok keseredve. Mindent elfelejtett. A szorzótáblát, összeadást, kivonást. A legegyszerűbb szöveges feladatoknál sem tudja eldönteni, hogy az szorzás, osztás, összeadás, vagy kivonás. Pedig ezek azért mentek még tanév végén. Most volt harmadikos, és felmentés nélkül is simán tovább ment volna. Annyira büszke voltam rá. Szín négyes bizonyítványt hozott haza, eltekintve a matek felmentést. Kegyetlen nagy munka van benne, rengeteg könny a részemről és még több az övéről. Még elsőbe, ötször kezdtük előről az olvasást, mert egyszerűen egyik napról a másikra elfelejtett betűket. Az írást még többször. Még másodikban is gond volt azzal, hogy elfelejtett bizonyos számjegyeket. Főleg az 5 és a 7 okozott gondott. Olyan sokat fejlődött ehhez képest! És ebben az évben tényleg annyira ügyes volt. Sosem tudhatom, hogy ami ment az egyik nap, megy-e majd a következőn is, vagy megint visszaesik. Végtelenül nehezen rögzülnek nála a dolgok. Nagyon félek a negyediktől, mert kezdik az angolt, nem tudom mi lesz. De egyelőre itt van előttem a nyár és tudom, hogy vért fogok izzadni, mire minden tudás, ami már megvolt, nem is egyszer újra visszajön. Nem előre fogunk haladni a tanulással, csak visszaszerezzük a régit.

A másik, ami elkeserít, hogy én vagyok a kegyetlen anya. Senki sem érti, mit nyúzom. Az anyám állandóan azzal jön, hogy szegény gyerek, ne tanuljon már annyit. Egyszerűen képtelen megérteni, hogy már a jövőre gondolok. Nem fogunk örökké élni a férjemmel. Ha meghalunk, ki fogja eltartani a lányomat, ki fog neki segíteni? Menjen az utcára, legyen szajha? Mindig azt mondja, hol van az még. Hol? Hiszen már 10 éves. 4 év múlva találni kell neki egy iskolát, ahová felveszik. Addigra meg kell szerezni hozzá az alapokat. Ha képes fejlődni, akkor fejleszteni kell. Attól, hogy ő egész életében tengett lengett, majd csak lesz valahogyozott, segélyekből élt, attól még az unokájának lehet jobb. Ha ráhagyom a gyerekre az egészet, ahogy ő akarja, mert szegény beteg, nem tehet róla, akkor már réges rég megbukott volna, nem is egyszer. De fejlődik, ügyesedik. Nem az iskolai heti 3 fejlesztés miatt, hanem azért, mert én foglalkozom vele. Csak néha annyira nehéz. A férjem megért, de annyiszor hallotta már tőlem, ráadásul még ezzel is őt terheljem?

Most nagyon ki vagyok bukva, és sajnos ez meg is látszott a mai tanuláson. De összeszedem magam, mert muszáj. Csak kegyetlen nehéz hetek jönnek ránk. Csak abban bízok, hogy gyorsabban jön majd vissza a tudás, mint amire számítok. Végül is tényleg olyan sokat, látványosat fejlődött. Nem voltak felhúzott jegyei. Ott kell lennie annak valahol. Mindenesetre ez most nagyon jól esett. Esetleg most már el is tudok aludni, és nem azon fog járni az agyam, milyen módszerrel tudnám megkönnyíteni a tanulást a lányomnak. Bár, egyszer egy ilyen éjszaka bukkant fel az ötlet, amivel végre sikerült megtanítani a gyereknek a szorzás, osztást.

71. vkatka
2012. szept. 3. 12:51

Nincs kedvem munkába menni, gyűlölöm azt a helyet, az ottani embereket. A fizetésből nem lehet megélni, és közben porrá alázzák az embert :(

El vagyok keseredve, hogy nem tart az életem semerre...

2011. szept. 6. 18:45
sziasztok ajj de örülök hogy van egy olyan fórum ahol panaszkodhatok egy kicsit, nekem olya,,n nagy szomorúságom van hogy több mint egy éve nincs barátom 17évd vsgyok és nem voltam még szerelmes , nehogy arra gondoljatok hogy na fu ezt tuti egy nagy kövér csak nem.. és egyszerűen nem találom a megfelelő partnet segítsetek mit csináljak
2010. febr. 1. 18:36
Az OTP- nél lekötöttem 1 M FT- ot. A szerződés szerint az első 2 honap után 7 %, a második 2 hónap után 10 %, a harmadik után pedig 13 % kamatot kapok. Mikor letelt a 6 hónap, könnyen kiszámoltam, hogy a 13 % után fogok kapni 65.000,- minusz a 20 % kamatadó, ami 13,- Ft. Tehát kapok 52,- Ft- ot. Ezzel szemben 40.262Ft- ot számoltak. Kérdésemre, hogy ez hogy jött ki közölték, hogy az átlag %- ot- azaz 7+10+13: 3-al=10% után jár a kamat. Ez szerintem átverés. Önök szerint nem ?
68. 81e5170311 (válaszként erre: 54. - F290b382c2)
2009. okt. 26. 15:40
::::)
67. 81e5170311 (válaszként erre: 58. - 2bc7365ec9)
2009. okt. 26. 15:36
Ezzel nem vagy egyedul!
2009. okt. 26. 15:32
Elegem van a páromból már egyre inkáébb érzem nem kell ez nekem.Nem megy.
2009. okt. 26. 15:31
áááááá:((((((
2009. okt. 26. 15:17

Na nekem is elegem van:(

Májusban sajna meghalt a babám,és a sok bunkó állat olyan pletykákat talál ki hogy a hajam is égnek áll... Épp elég nagy fájdalom ez a hülyesség nélkül is.

Utálom őket!!!

63. NSZA69 (válaszként erre: 51. - Joasszonyka@freemail.hu)
2009. jún. 3. 08:30
Sose mond,h nincs rá reményed!Nem tudhatod. Pozitívan kell gondolkodni, hinni benne és leírni a célodat.Ajánlom a Titok c.Dvd-t!
2009. máj. 14. 16:24
Ááááááá, elvesztettem vagy eloptak egy drága magazint a táskámból. Tök méreg.
2008. dec. 16. 20:07
Elegem van a férfiakból! Az összesből!
2008. dec. 16. 19:57
szerintem ez nem panaszláda, hanem szemetes
59. 223cf40dc0 (válaszként erre: 58. - 2bc7365ec9)
2008. nov. 26. 01:18
elment szabadságra :((
2008. nov. 26. 00:47
Kezdem egyre határozottabban érezni, hogy körülöttem szinte senki nem normális!!! Hol van a józan ész????
2008. júl. 7. 12:38
Ez a pasi állítólag meg akar engem hódítani,de a volt csajával többet beszélget,mint velem.Most is 10 perce várakoztat msn-en.Csak ne tetszene ennyire!
2008. júl. 6. 11:17
Tele a tököm az apámmal aki azt hiszi hogy a világ körülötte forog a többi meg levan sz*rva. Önző aki azt hiszi hogy mindent megtett a családért közben meg csak szívta a vérünket. remélem minél hamarabb különmegyünk mert már szeretnék csak a férjemmel és a fiammal egy szép kis lakásban élni.Ha lehet Szegeden.
2008. jún. 30. 18:29
hanyok a fonkomtol..kikesziiiit....nem megy jol az uzlet es rajtam fozi le a bosszut :((
2008. máj. 14. 22:30
Az egyik barom,a másik idióta,a harmadik depressziós,a negyedik félénk,van egyáltalán épkézláb pasi a földön?Engem nagyon elkerülnek!!!
2008. máj. 7. 19:16
Utálok egy Hoxást, állandóan beszólogat...elegem van belőle
2008. máj. 7. 19:07
utálom,utálom,utálni akarom!!UFFFFFFFFFFFFFFF
2008. márc. 2. 19:10
Szeretnénk egy saját kertesházat,de reményünk sincs rá.
2008. febr. 10. 20:43
Nem megyünk sehova, állandóan a gép elött ül éjjel-nappal, biztos azért kaptam én is egy gépet.
2008. febr. 10. 20:16
Ajjajajjjajjajjjjajj!!!
2008. febr. 8. 10:03
Jajjajajajajajajj!!!!!!!!!!!4
2008. febr. 5. 16:12
Jaj-jaj-jaj!
2008. febr. 4. 13:53
Most nem panaszkodhatom..de mint minden,ez is elmúlik..majd akkor panaszkodom.
2008. febr. 4. 13:48
Na akkor:8 éve,sőt előtte is az orvos férjem írta exanyunak a fogamzásgátlót.Anyuci füttyent,ez a balf.sz meg rohan a recepttel,és még el is mondja nekem.3 havonta ez megy 8 átkozott éve.De már nem sokáig!Elválunk.Menjen a francba.
2007. dec. 17. 14:19

KÉRDEZÉS..KEDVENC KÁPEIMBŐL AKARTAM KŰLDENI,


DE NEM TUDTAM,MERT NEM A KŰLD HANEM A MENT


VOLT ALUL.

43. 11111
2007. dec. 15. 22:04
Most épp utálok mindent,de főleg ŐT.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook