Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A horkolás ellen próbálta már valaki a csuklóra rögzíthető horkolásgátlót? fórum

A horkolás ellen próbálta már valaki a csuklóra rögzíthető horkolásgátlót? (tudásbázis kérdés)


2014. jún. 2. 11:53
Ciluska légyszíves írd meg, hogy mennyire voltál elégedett a készülékkel. Az alváscentrumban nem tartották megfelelőnek, vagy elegendőnek az "órás" megoldást? Én is alvási apnoeval küzdök, - igaz, mostanában nem érzékelem olyan gyakran -, de rettenetesen horkolok és a párom sem bír aludni. Kaptam én is az alváscentrumban egy szájba helyezhető készüléket, de nem tudom megszokni, s valószínüleg a tudatalattim is tiltakozik ellene, mert éjjel kiveszem úgy, hogy nem is emlékszem rá. Most készülök kipróbálni az "órát", kérlek írd meg tapasztalataidat! Köszönöm!
11. 273206364e (válaszként erre: 9. - Zsolti13)
2013. okt. 16. 13:48
Én füldugót kaptam!:)
10. 273206364e (válaszként erre: 8. - 480a1bea09)
2013. okt. 16. 13:48
Biztosan még tombol a szerelem!:) Sajna én elég gyakran költözöm a közös ágyból!:)
2013. okt. 16. 13:37

Én elég komolyan horkolok,panaszkodik is a feleségem.De ennek már kb 2éve,hogy rátalált a kedvesem a patikában a horkolást gátló spray-re.

Ajánlom mindenkinek,nem lesz több álmatlan éjszakája az asszonynak:)

asonor-ezt keressétek a patikában

2010. jan. 9. 18:51
Én szeretem hallgatni, ahogy a kedvesem mellettem hortyog :) Komolyan!
2010. jan. 9. 18:43
Nekem a férjem horkol,bár nem egész éjszaka, de eléggé zavaró! Kiváncsi lennék mit lehet tenni ellene, mert nagyon nem tudok aludni ha elkezdi.
2010. jan. 9. 18:37
Sajnos,en is horkolok,a ferjemszerint.O vett nekem,egy tapaszt,amit az orromra kell tapasztani,es meggatolja a horkolast.Evekkel ezelott,az egyik ismerosom is,nagyon horkolt,es a felesege vett neki,olyan targyat,mint a cumi.Lefekveskor a szajaba kellett venni,es nem horkolt.Azert egy kicsit muris lehetett,ranezni a ferjre,mint a kisgyerek,cumi log a szajabol.
5. CILUSKA (válaszként erre: 3. - Acf14b3ecb)
2010. jan. 9. 18:28

Igen, nekem van ilyen, használtam is.

Amikor túlságosan mély álomba zuhanok és kihagy a légzés (ekkor horkantok, horkolok), az "óra" elektromos impulzust ad (megcsíp).

Így abbahagyom a horkolást - egy ideig.

Már nem használom, mert az alváscentrumban kaptam egy készüléket, amivel kiküszöbölöm a horkolást.

Ha bővebb információra van szükséged, szívesen segítek.

Én már végigjártam minden lehetséges lehetőséget a horkolás ellen.

Ne feledd el, hogy a horkolás nem csak az alvótársnak kellemetlen, hanem nagyon súlyos betegség!

2010. jan. 9. 18:10
Én nemrég voltam egy alváslaborban. Ott egy helyes kis géppel, az arcukra maszkot húzva aludtak a páciensek, ami nem engedi őket horkolni.
2010. jan. 9. 17:57
Az egyik magazin hátlapján olvastam, hogy a csuklóra kell csatolni, mint egy órát, és gondolom "felébreszti" a horkolót, vagy nem tudom.... 3000 ft körül van.Azért kérdeztem, hátha van valakinek, használt-e, érdemes -e megvenni.
2010. jan. 9. 17:41
No az meg mi?
2010. jan. 9. 17:36
A horkolás ellen próbálta már valaki a csuklóra rögzíthető horkolásgátlót?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook