Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mennyit keres egy gyógymasszőr kb? fórum

Mennyit keres egy gyógymasszőr kb? (tudásbázis kérdés)

2012. febr. 13. 09:49
Nálunk a masszőrök (azok is, akik a TB-s részen dogloznak és azok is, akik a Wellness részen) a szakmai minimálbért keresik. Nettó 70000 Ft.
10. NNona (válaszként erre: 7. - 98a02d979e)
2011. jún. 15. 08:18

Szerintem most pont jó korban vagy ahhoz, hogy először tanuld meg, aztán (akár kevesebb pénzért is)olyan helyen, ahol sok a beteg szerezz tapasztalatot, és csak utána tervezz magánügyfelekkel, sok pénzzel.

Ez csak így megy szerintem, ha bekalkulálod ezt a néhány évet...

9. Sort
2011. jún. 15. 00:35
Magyarországon én is 70-80 ezreket halottam alkalmazottként. Magánprakszisban csak a munkabírásól, ügyfélkörtől, lakóhelytől függ. Franciaországban alkalmazottként a otthoni 6-10 szerese, helytől függően. Kb. a seggedet kinyalják, hogy dolgozz ott, ha van minimális gyakorlatod. Még nyelvtudás sem kell, megtanítanak a alapokra. Egyik ismerősöm így dolgozik kint egy éve, 0 francia tudással ment ki, egy éves gyakorlattal. Hatalmas az igény arrafelé, munkaerő meg nincs.
2011. jún. 14. 18:16
A gyógymasszőr képesítésen belül is van olyan, hogy alap-közép és felsőfok? Mert néztem a neten az iskolákat és van, ahol csak 150 órában, van ahol 650 órában folyik a képzés. Mire kell odafigyelni a képzés megválasztásakor? Milyenek az elhelyezkedési lehetőségek?
2010. jan. 10. 16:26
háth köszi a válaszokat még annyi hogy mennyi ez a minimálbér? 60.000 ezer fornit? vagy esetleg több nem tudom emrt motst lesz majd meg az éretségim és gyógymasször szeretnék lenni.
2010. jan. 10. 14:45

igen itt Hajdú-Biharban,csak a felét kérheted.Ahoz hogy ilyen kialakult köröd legyen bizony évek kellenek.

Amit én írtam az alkalmazottként,itt tényleg szinte minimálbérért dolgoznak.

2010. jan. 9. 15:41

Nyugat-Magyarországon...

bocsánat a hibáért

4. Mamazon (válaszként erre: 3. - Macsusz77)
2010. jan. 9. 15:40

Én ennél sokkal többet hallottam (bár igaz csak másodkézből). Egy nagyközségben és körzetében dolgozik gyógymasszőrként egy ismerősöm. Megvan a fix ügyfélköre, számlát nem ad így tisztán 6000ft/kezelés, napi 2-4 pácienssel havi 300 fölött keres...

Persze ehhez sok-sok év kellett, mindenki elégedett vele, egymásnak ajánlgatják a nénik és bácsik...és persze ez nyugat-magyarországon van. Borsodban gondolom, hogy nem kérhetne el 6000-et...

2010. jan. 9. 15:29

Sajnos nem sokat.A férjem gyógymasszőr,reflexológus,elég profi szinten csinálja,oktat is.De csak simán egy munkahelyen nem sokkal többet adnak mint minimálbér.

De ha van mellette privát vendéged,az már nem rossz!

attól függ egyébként,hogy hol dolgozik,mert egy tb-kezeléseket nyújtó helyen nagyon keveset,ott bórravaló sem nagyon van.De ha egy jól mennő masszázsszalonban dolgozol,ott azért biztos több.

2010. jan. 9. 15:25
?
2010. jan. 9. 15:25
Mennyit keres egy győgymasszőr kb?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook