Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Kislányom tavaszra lesz 3 éves. Szeretnék Neki bicajt venni. Milyet ajánlanál? fórum

Kislányom tavaszra lesz 3 éves. Szeretnék Neki bicajt venni. Milyet ajánlanál? (tudásbázis kérdés)

2010. jan. 9. 18:00
12"-t én tavaly vettem 16"-osat mert mindenki azt mondta hogy hamar kinövi a 12"-t én hülye bedőltem azóta áll a bicaj a garázsba mert nem bírja hajtani :( talán majd idén sikerül már neki
2010. jan. 9. 18:00
12"-t én tavaly vettem 16"-osat mert mindenki azt mondta hogy hamar kinövi a 12"-t én hülye bedőltem azóta áll a bicaj a garázsba mert nem bírja hajtani :( talán majd idén sikerül már neki
2010. jan. 9. 17:51
Szerintem a kicsi gyerekek olyan gyorsan kinövik , ugyhogy véleményem szerint nem érdemes tul sokat adni érte.Tapasztalatbol mondom egy dologra figyelj, ne csak kéziféke legyen a bicajnak, hanem legyen kontrás (pici kezük nem tud a kézifékkel fékezni, legalábbis az enyémek nem tudtak).
2010. jan. 9. 15:21
Mégis mondanék márkát, mert máshogy nincs értelme. Szóval, én bicikli szakboltban vettem Hauser bicajt. Szervizelték, és ha a gyerek kinőtte, visszavették, jobban mondva beszámították (normális áron)a nagyobb bicikli árába. Nagyon jó minőség, stabil, masszív, de mégse nehéz.
5. ubeáta (válaszként erre: 2. - Panka78)
2010. jan. 9. 15:21
Én az Auchanban vedtem,de a barátnőm az Obiba katicás mintás nogyon frankó?
4. féknyom (válaszként erre: 2. - Panka78)
2010. jan. 9. 15:20

Hja, nem tudom merre laksz, de keress egy sima kerékpárboltot. Biztos van feléd is sok. Na megyek tekerni.:)

Minden jót!

3. féknyom (válaszként erre: 2. - Panka78)
2010. jan. 9. 15:18

Szia!

Azt már most feledd szerintem. Igaz nekem csak a felnőtt biciklikhez volt szerencsém.

2010. jan. 9. 15:14

Nem márkára gondolok konkrétan.

Pl., hogy nagyáruházakban érdemes-e venni, v. gyorsan felejtsem el?:)

2010. jan. 9. 15:14
Kislányom tavaszra lesz 3 éves. Szeretnék Neki bicajt venni. Milyet ajánlanál?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook