Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Segítség! A cicegét, berétet, berét, vagy dödöllét, ki ahogy nevezi, le lehet fagyasztani?/Ha készre van sütve./ fórum

Segítség! A cicegét, berétet, berét, vagy dödöllét, ki ahogy nevezi, le lehet fagyasztani?/Ha készre van sütve./ (tudásbázis kérdés)


8. Guruljka (válaszként erre: 6. - Vikucka)
2012. aug. 5. 17:53

No nem azért, én úgy tudom, a cicege és a málé is egészen más. :D A berét még nem is hallottam.

A dödölle pedig főtt étel.

Én úgy tudom. :D Mert annyiféle neve van...

2010. jan. 9. 11:50
köszönöm a segítséget!
2010. jan. 9. 11:42
a cicege - bere- málé - prósza az teljesen más, mint a dödölle....
2010. jan. 9. 11:37

Nálunk még sosem volt annyi hogy fagyasztani kellett volna!!!

Frissen az igazi:

2010. jan. 9. 11:35

Lehetni lehet, csak nem érdemes. A krumplinak nem tesz jót a lassú fagyasztás. Szerintem ehetetlen lesz tőle.

Viszont két napig a sima hűtőben tárolva jól elvan.

2010. jan. 9. 11:33

Szerintem nagyon nehézkes.

Tippem szerint mikor kiolvasztod, összeragad. :( Nagyanyám sose fagyasztotta. De elég sokáig eláll!

Ha nem pirítod le, esetleg tömbben fagyasztható. Akkor, ha kiolvasztás után nagyon ragacsos, még mindig rakhatsz bele egy kis lisztet. Ugyanezt a pirítottal már nem lehet megtenni... :(

2010. jan. 9. 11:33
Hát én a dödöllét nem fagyasztanám le: az csak frissen jó.
2010. jan. 9. 11:29
Segítség! A cicegét, berétet, berét, vagy dödöllét ki ahogy nevezi LE LEHET FAGYASZTANI?/ha készre van sütve/

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook