Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ikrek mellé egy kislány fórum

Ikrek mellé egy kislány (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Ikrek mellé egy kislány

2010. jan. 10. 13:20
Gratulálok a babókádhoz, meg az ikrekhez, sok boldogságot Nektek!
2010. jan. 10. 12:46
Gratulálok!Nagyon szép baba!
2010. jan. 9. 15:34

Gratulákok én is:-))

Jó hogy nem jártál úgy mint én bárcsak engem is jobban megfigyelnek mint, téged!! .Ha befektetnek engem is akkor nem járok így ..sokat gondolok erre hogy ha engem is megcsászároznak mikor éreztem hogy valami nem stimmel mert nem mozgott a babám nekem sem de hagytak még 10 napig úgy utána pedig ......... főleg hogy most leírtad a cikked .



De te szerencsés vagy hogy a kezedben tarthatod a pici lányodat Mégegyszer gratulálok és hogy teljes lett a családotok!!!

2010. jan. 9. 14:56

Gratulálok mindhárom manódhoz!:-)

A vajúdás alatt én is sokszor gondoltam arra, hogy milyen jó a császárosoknak, mennyi fájdalomtól kímélik meg őket, de mikor megláttam a császáros szobatársamat, hogy csak segítséggel tud felkelni az ágyból... már szégyelltem magam amiatt, amiket gondoltam. Én 4 órával a szülés után már futni tudtam volna, pedig belső varrataim is voltak!

2010. jan. 9. 14:03

Hát a császár az nem akarás kérdése,szegény anyukám engem és a nővéremet is úgy szülte,pedig tényleg elég sok órán keresztül próbált minket normális úton megszülni,de sajnos nem ment,így maradt a császár.

Én is gratulálok a szép kisbabádhoz!

2010. jan. 9. 13:09
Gratulálok Nektek! És az utolsó soraiddal egyet értek!Én az első gyereket simán szültem aki mostmár 2 éves elmúlt s az ikrek császárosak lettek /2009.11.30/,a felépülés nem volt könnyű mint sima szülésnél,de megérte:-))
2010. jan. 9. 12:40

gratulálok neked a 3 gyermekedhez.:)

örülök hogy másodszorra megtaláltad a boldogságodat.

2010. jan. 9. 12:08
Gratulálok a kislányhoz,meg az ikrekhez és sok boldogságot nektek.Marika
2010. jan. 9. 10:06
Gratulálok!:)
2010. jan. 9. 10:03
Ikreim már elég nagyok, 12 évesek. 6 hónaposak voltak, amikor elváltam. 9 évig magam voltam velük, bár szerencsére szüleim mindenben maximálisan segítettek, hiszen én ekkor még csak 18 éves voltam. Most pedig itt van az én kislányom. Bianka, mindenki szeme fénye. Az én kis angyalkám.

Ugrás a teljes írásra: Ikrek mellé egy kislány

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook