Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Az orvos szerint gyenge, vékony a méhem. Vállalhatok e még babát? fórum

Az orvos szerint gyenge, vékony a méhem. Vállalhatok e még babát? (tudásbázis kérdés)


16. supin (válaszként erre: 13. - Supin)
2009. jan. 1. 11:14
Most is csak ezt írnám!
2009. jan. 1. 08:54
mit mondott az orvos
2008. szept. 19. 09:49
Gratulálok Dudorkának a kislányához! Nagyon örülök, hogy sikerült!
13. supin (válaszként erre: 10. - Laryan)
2008. máj. 14. 12:57
Én is ezen a véleményen vagyok. Nem biztos mindig az orvos szava sem...
2008. máj. 14. 10:50
Mindent lehet csak akarni kell 1 gyerek belefér.Kell valakinek iwiw meghívó?
2008. máj. 8. 12:19
Minden attol fugg , mennyire vagyodsz ujjabb kisgyermek utan ! ? Van aki MINDENT kepes felaldozni ! Vegsösoron az elet tele van rizokoval , es a gyerekvallalas az egyik olyan !"riziko" , ami sok,sok örömöt,szeretetet,boldogsagot nyujt - hat , a kiallt "veszedelmek!?" elleneben...)))
10. Laryan
2008. máj. 6. 12:00
Kérdezz meg másik dokit is és mindenképp mérlegelj!Már van két gyermeked!:)
2008. febr. 22. 13:37
Olyan dokit válassz, akinek a véleményében 100%-ig megbízol, hallgasd meg, mit mond, aztán másra ne hallgass! Minél több a vélemény, annál inkább elbizonytalanodik az ember. (Pláne a sok okos laikustól!) Akinek van két gyereke, az nem teheti kockára az egészségét egy nem létező harmadikért.
2007. nov. 6. 06:52

Én - ha már amúgy is van két gyerek - nem tenném az egészségemet kockára.

Hoz a két fiú elég lányt....:))

2007. nov. 5. 19:54
Erdemes tobb orvos velemenyet meghallgatni.
2007. nov. 5. 19:46

Én csak egy példát tudok,nem teljes egészében jó,de:volt egy csajszi,fiút szeretett volna,de csak lányok jöttek,sok egymás után,nem 9 havonta,de majdnem.Mondta a doki,hogy várjanak a következőkkel,mert nagyon gyenge a méhe,de nem vártak:azt hiszem a 6.lett fiú:)

szóval neki nem lett gond elvileg,orvosilag nem tudom jót tett e neki....szóval ő vállalta és nem volt gond szülésnél...nem követendő,csak leirtam....

2007. nov. 5. 12:22

Nekem 84 ben volt egy vetélésem 20 hétre, majd 85 ben egy szülésem,87 ben egy 20 hetes "vetélés", 89 ben megint egy szülés, 95 ben 2 szer műtöttek méhnyakrákkal. Akkor azt mondta a doki, ne számítsak semmi jóra,mert gyenge a méhem.

Azóta volt 2 császárom, és mondhatom a két leglazább terhességem. A méhem meg jól bírta a strapát.:DDD

egyébként azt mondják, a sós tengerben való fürcsi nagyon hatásos. Lehet, hogy attól?

Azért ne hagyj ki egy vizsgálatot, csak a tapasztalatok alapján, szerintem.

2007. ápr. 19. 09:29

Én azt tanácsolnám, hogy nézesd meg hiszteroszkóppal a méhed belsejét, és kérj egy korrekt szakvéleményt az orvostól. Nem tudom , lehet hogy MRI is mutatná, mennyire sérült a méhfal a sok vágástól.


Azt hiába kéred, hogy olyan írjon, aki hasonló cipőben járt, mert honnan lehetne tudni, hogy az övé is úgy és annyira meg van viselődve, mint a tiéd. Érted ugye, amit mondani szeretnék, és nem okoskodásnak vagy gúnyolódásnak veszed.

Üdv: Fáni

2007. ápr. 17. 09:06
Nem orvosi szakvéleményt szeretnék, hanem tanácsot olyanoktól akik így is vállaltak gyereket!
2007. ápr. 17. 08:16
Ezt az orvos tudja meg mondani.
2007. ápr. 17. 08:14

Sziasztok!Remélem van aki hasznos tanáccsal tud ellátni,talán azért mert hasonló cipőben jár vagy járt mint én.

Van két kisfiam akiket császárral szültem.Volt egy vetélésem amit műtétileg kellett befejezni.Aztán volt egy nagy"vetélésem"amikor meg kellett szülnöm a picit 23 hetesen.

Az utolsó császárnál azt mondta az orvosom, hogy inkább ne próbálkozzak több babával,mert olyan a méhem mint a szúnyogháló.A védőnőm szerint várjunk egy kicsit,hogy erősődjön a méh,aztán biztos próbálkozhatunk.

Az az álmom, hogy legyen egy kicsi lányom!Lehet, hogy csak álom maradhat?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook