Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Jöhet-e a negyedik baba? fórum

Jöhet-e a negyedik baba? (beszélgetős fórum)


19. becseiagi (válaszként erre: 18. - A305cbacd8)
2011. ápr. 26. 10:11
Köszike! :)))))))))))
18. a305cbacd8 (válaszként erre: 17. - Becseiagi)
2011. ápr. 25. 18:36
Gratula.:)))))
2011. ápr. 25. 15:38
Pár hét és itt lesz velünk a 4. picikénk!!! :)
16. becseiagi (válaszként erre: 15. - A305cbacd8)
2010. okt. 30. 19:30
Köszönöm szépen, és sok sikert! ;-)
15. a305cbacd8 (válaszként erre: 14. - Becseiagi)
2010. okt. 29. 18:21
Gratulálok nektek. Egy kicsit irigyellek is. Mi is várunk a másodikra, de még várat.
2010. okt. 27. 21:05
Nos 9 hónappal később visszajöttem ide, és örömmel értesítelek benneteket, hogy 9 hetes terhes vagyok 4. babómmal. Nagyon várok már minden csodát vele megélni, és a 3 gyönyörűség itthon is jó ötletnek találja, bár ők a nemét akarattal szeretnék megválasztani; hisz 2 lány és 1 fiú után úgy gondolják, hogy még egy fiú kellene, hogy a legkisebbnek is legyen itthon játszó partnere. :D
13. becseiagi (válaszként erre: 10. - Cca887cff8)
2010. okt. 27. 21:04
Akkor mit is keresel ebben a topicban?
12. a305cbacd8 (válaszként erre: 10. - Cca887cff8)
2010. aug. 19. 14:30
Jobb is az, ha az ilyen, akinek gyűlölet van a szívében nem szül egy gyreket sem, mert a gyerek felneveléséhez szeretet kell. Nagyon sajnálom, az ilyet, akinek ilyen szegény a lelkivilága, és aki a szülést összetéveszti a székeléssel.
11. teleki_2007 (válaszként erre: 10. - Cca887cff8)
2010. ápr. 22. 10:26

Én meg azokat vetem meg akik ilyet leírnak!!!

Mi az,hogy több gyereket szar a világra????Igen is nagy dicsőség ha valaki szül...Mindegy,hogy egyet, kettőt vagy akár négyet.Ezt mindenki maga és a párja mérlegeli.....Úgy gondolom,hogy itt nem azok fórumoznak akik a putriba laknak és a gyerekeikből élnek!

Akik szültek akár többet is biztosan tudják,hogy mekkora kincs"az",hogy szülhettek....többször részesülni abba a leírhatatlan boldogságba,örömbe....Utána figyelemmel követni ahogy növekszik és megadni neki nekik mindent amit csak lehet!!!

2010. ápr. 17. 16:46

én már eleve gyűlölöm a többgyerekeseket..mert azt hiszik ha több gyereket szarnak a világra hűű de nagy dicsőség..

de hogy nevelik fel az nem mind1???

2010. jan. 9. 18:50
De édesek vagytok, ezek most bátorítóan hatottak rám. Hát majd ma este megpróbálom vele megbeszélni végre. El kellene dönteni végre, hogy mi legyen, mert ha már nem akarunk, akkor ki kell váltanom a gyógyszeremet.
2010. jan. 9. 00:47

sziasztok

nálunk is szó volt róla

de


tényleg csak akkor szabad gyereket vállalni ha van rá való

már nem úgy van mint régen ahol fel nő egy ott kettő stb

2010. jan. 9. 00:28

Szia!

Az, hogy ki mennyi gyereket vállal, egyéni döntés.

Leginkább anyagilag kell stabilan lenni a több gyermek felneveléséhez.


Én - két gyermekkel - tuti nem vállalnám már a harmadikat sem! Örülök, hogy Ők egészségesek és igyekszek nekik megadni mindent, ami csak erőmből telik.

2010. jan. 8. 22:01

Szia!

Ha szeretnétek a negyedik babát és, ha eltudjátok tartani és, ha megtudtok adni mindent a "négy" gyereknek és magatoknak akkor válaljatok még babát.


Ne más mondja meg, hogy mit tegyetek és csináljatok.

5. Náíma (válaszként erre: 4. - Becseiagi)
2010. jan. 8. 21:45
Szia!Én idén leszek 41,de azért még szeretnék még egy utolsót,amig nem késő.Már van egy 21 éves fiam és két lányom akik 18 és 12 évesek.Nem érdekel ki mit mond.Addig próbálkozom,míg sikerül!Szia
2010. jan. 8. 20:56
Nos igen, ezek amiket leírtatok ellene szólnak. És higgyétek el, mi is szeretnénk kettesben lenni néha. Főleg, hogy nálunk kimaradt a randi korszak kettesben, mert már elvált egy gyermekes anyuka voltam, mikor megismertem mosatni férjemet. De minketten Világ életünkben nagy családra vágytunk, és imádjuk őket. Én speciel megtiszteltetésnek éreztem terhes lenni a férjemtől, és imádtam érezni, hogy a pocakomban nő a szerelem gyümölcsünk. A férjem is csodálatos ember, mindent megtesz a családunkért. De valahogy nem tudjuk ezt megbeszélni, mert mindketten örlődünk. Szeretnénk is meg nem is. Régen voltunk már szórakozni is, de nem ér fel egy buli sem még egy gyerekkel... Azon kívül lehet, hogy már terhes vagyok, mert volt egy balesetünk is egy gumival, és annak ellenére hogy már előtte is téma volt köztünk, most így aktuálisabbá is vált.
3. monácska30 (válaszként erre: 1. - Becseiagi)
2010. jan. 8. 20:28
két lány után ugy látom fiút is kaptál a fentiektől ,szerintem légy elégedett és oszt 4felé a szereteted, adj meg nekik amit lehet és ne légy mohó,a férjednek is jusson hely és kettőtöknek
2. Zizisicc (válaszként erre: 1. - Becseiagi)
2010. jan. 8. 20:20
Én már nem vállalnék negyediket .... a hármat terveztük, akartuk, de most már úgy érzem, hogy elég volt a babakorszakból, most már nem csak nekik szeretnék élni, hanem önmagamnak is ..... úgy érzem, már nem lenne energiám egy negyedik gyermekre is .... se fizikailag, se lelkileg ..... ez így tökéletes, ahogy van! :o))
2010. jan. 8. 20:17
Leginkább arra lennék kíváncsi, hogy olyan anyák, mint én, akiknek már 3 gyermekük, mi alapján döntenének egy 4. baba sorsáról? szeretnénk is még egyet meg nem is.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook