Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Édességfüggőség fórum

Édességfüggőség (beszélgetős fórum)

10. Azurit (válaszként erre: 1. - Jollymama)
2010. jan. 10. 00:22

Szia!

Nem vagy egyedül!

9. 4278f24526 (válaszként erre: 1. - Jollymama)
2010. jan. 8. 17:32
Szia! Amennyiben ez a tünet csak abban az esetben jelentkezik, amikor feszült, ideges, bánatos vagy, akkor kizárásos alapon pszichés eredetű. Valaki ilyenkor édességet eszik, valaki dohányzik, stb.. De mindenképpen el kell menned a körzeti orvosodhoz, aki majd küld téged tovább, ahová ő jónak látja.
2010. jan. 8. 16:52
a krom tabletta nagyon jol elveszi az édesség iránti vágyat nézz utána nagyon jo..én probáltam már
2010. jan. 8. 15:46

én ugyanígy voltam mint te..nem vagyok cukros se pcos de egész egyszerűen kemény édességfüggő voltam.

végeztesd el ezeket a vizsgálatokat ha negatív akkor bizony,nagyon komolyan mondom neked,pszihiáter,mert ha nem testi hanem lelki eredetű akkor viszont könnyen tönkreteszed magad vele.

vegyél diétás milkát...vagy valami nívósabb megbízható márkájú csokit ezeknek nincs édesítős mellékíze finomak is,ha már nagyon muszály!

6. ca2ffaf6c3 (válaszként erre: 5. - Jollymama)
2010. jan. 8. 13:09

pcos:policisztás ovárium szindróma

A PCO-s nők többségének szervezetében található szövetek érzéketlenek az inzulinra, inzulinrezisztencia állapotában szenvednek.



Ennek ellensúlyozására magasabb inzulinszint alakul ki a vérben, s ez a petefészek hormontermelő rendszerét is serkenti.



Ugyanakkor a kórosan megemelkedett egyes hormonszintek a peteérést szabályozó hormont visszaszorítják - így kialakul a peteérés zavara. Mindennek következménye a csökkent termékenység, illetve a zavaró külsődleges tünetek megjelenése.


gondolom, hogy több gyereket nem szeretnél, de ez a cukorbetegség előszobája

5. jollymama (válaszként erre: 4. - Ca2ffaf6c3)
2010. jan. 8. 13:04
mi az a pco?
2010. jan. 8. 11:50

szia

először is ha kívánod az édességet meg kell nézetni, hogy nincs e Candidád

milyen a hüvelyváladék?

bocsi lehet gusztustalan, de ez sem játék

a másik pedig meg kellene nézetni, hogy nem e vagy pcos-ás

az hízással jár és kívánod az édeset meg ehhez hasonlók

ezt egy vércukor szint méréssel nem intézheted el

mindinképp menj el nőgyógyhoz, és el kell, hogy küldjön uh-ra

én is így voltam mint te, híztam fájt a fejem és kívántam az édeset és kiderült, hogy pcos vagyok

2010. jan. 8. 10:21
Én is folyton édességet eszem, nekem meg a pattanások jönnek tőle:( reggel mindig egy darab csokival indul a nap, ha nem, akkor nem is indul jól:D
2010. jan. 8. 10:21

vércukorszint mérés azonnal!!

de nem patikában, hanem laborban...irány a háziorvos, de nagyon gyorsa!!

2010. jan. 8. 10:17

SEGÍTSÉG!!

31 éves vagyok,20 évesen 47 kilót mutatott a mérleg mostmár 72kg.Rengeteg elhatározás de nem tudok semmit betartani.11 éve férjnél vagyok,még mindíg állítom hogy a világ legjobb pasija az enyém minden szempontból,4 gyermekünk van és nagyon boldogok vagyunk.DE........

ha bármilyen dolog nyomaszt azon túl hogy megbeszéljük a dolgokat édességbe folytom a bánatom,nem tudom megállni,ha nem eszem rosszul vagyok .Reszketek,fázom ,szédülök ,fáj a fejem.Az édesség minden nap jelen van az életemben olyan mint a kábítószer ,nem tudok lemondani róla.

Szerintetek ez betegség???Nem akarok többet hízni,megint legalább 55-60 kiló szeretnék lenni.


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook