Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Az elmúlt 5 évünk...a mi történetünk. fórum

Az elmúlt 5 évünk...a mi történetünk. (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Az elmúlt 5 évünk...a mi történetünk.

1 2
2012. febr. 7. 08:23
Nagyon átjött a cikkedből az igazi őszinteség, a jóság, és minden csupa olyan jó emberi tulajdonság, amire Veronika nagyon büszke lehetsz joggal. Mert te minden kedves szót megérdemelsz, az irigy emberekkel meg nem is szabad törődni. Gratulálok neked, és dicséret jár az ilyen anyukának mint te. Köszönöm a cikkedet, öröm volt olvasni. Mert nagyon sok erőt lehet ebből a cikkből meríteni azoknak, akik úgy érzik nem tudják hogyan tovább.
38. syria
2012. jan. 1. 17:37
Nem semmi történet! Remélem, azóta kint vagytok egészen a gödörből.
2010. dec. 16. 16:23

Olvastam a cikkedet, gratulálok, nagyon tetszett.

Jó, hogy tudsz küzdeni, példát mutatsz nekem is.

Köszi, hogy megírtad... hátha én is erőt merítek belőle.

Az irigyekkel NE foglalkozz szerintem sem!

36. Pné Veronika (válaszként erre: 35. - D441802019)
2010. jún. 16. 14:41

Köszönöm a kedvességedet. :-)


A bolt nyitva áll, gyere nyugodtan... :-))

2010. jún. 16. 10:45

Szia Kedves Veronika!


Most olvastam el a történeted, azt hiszem példaként szolgálhat mindannyiunknak a kitartásod / kitartásotok! Bennem (akár egy jó film) biztosan maradandó nyomot hagy ez a történet... a gondolataid, és a tanulság, amit mindebből levonhatunk.

Nagyon szépen fogalmaztál a munka és a család kérdéséről...

Ez egy igazi történet, igazi szereplőkkel, ajánlom mindenkinek, hogy olvassa el, és okuljon belőle!


Számomra "ismerős" volt néhány sor, bár ezt bizonyára sokan így érezhetik rajtam kívül is. Az irigységre, gonoszkodókra gondolok. Egyszer valahol hallottam, vagy olvastam, hogy a magyart az irigység "tartja életben". A "nehogy már neki jobb legyen" gondolkodásmód. Persze az már nem érdekli pl. a Te szomszédodat, hogy milyen áldozatok árán hoztátok létre azt, ami igazából az ő kényelmét is szolgálja...

Ez szomorú... nem tudom mikor "gyógyulunk már ki ebből", de ilyen emberek mindenhol vannak, úgy a határvonalon belül... jómagam is tapasztalom sajnos. :-)

Ezért sajnálom az ilyen szorgalmas embereket, mint Ti is, akik tele vannak álmokkal, lelkesek; mert az olyan emberek miatt, mind a "szomszéd" folyton falakba ütköznek.


Mindezzel szemben azért sok-sok kitartást, nagyon jó egészséget és minden jót kívánok Nektek, amit csak az élet adhat!


Aztán ha a kóbor szerencse úgy hozza, lehet, hogy egyszer én is betévedek a boltotokba, ki tudja? Kicsi a világ... :-)

2010. febr. 23. 18:29
Gratulálok, további kítartást kívánok Nektek:)
33. Pné Veronika (válaszként erre: 32. - Kockásfülű nyúl)
2010. febr. 23. 16:31
Nincs mit, én köszönöm, hogy elolvastad a cikkem. :-)
2010. febr. 23. 15:12

Örülök,hogy elolvastam ezt a cikket,mert mi most tartunk ott,hogy nem nagyon tudom mi lesz velünk,de már eldöntöttem,hogy kimászunk a gödörből!

Jó volt olvasni h nektek sikerült!

Így elhiszem h nekünk is sikerülni fog!:)

Köszönöm:)

31. Pné Veronika (válaszként erre: 30. - Katácskák)
2010. febr. 23. 14:59
:-) Köszönöm... :-)
2010. febr. 15. 19:55

Büszke lehetsz CsodaANYA, Feleség, Barát Magadra, Kitartásodra,Elveidre, Munkádra Otthonodra, Munkádra.. egyszóval MINDENEDRE amiket idáig Alkottál Tiszta szíveddel-Lelkeddel, dolgos Kezeiddel:))

Reméljük most már csak Szépek és Jók fognak érni Benneteket-Nagy Egészségben.

29. Pné Veronika (válaszként erre: 26. - Krisztakitti)
2010. jan. 18. 13:44
Köszönöm neked is, igazán jól esik ez a sok dicséret, remélem, hogy mindenkinek úgy alakul az élete, ahogyan majd akarja. :-)
28. Pné Veronika (válaszként erre: 25. - Hanna1001)
2010. jan. 18. 13:42
Köszönöm szépen így utólag is. Remélem, sosem kell "elővenned" a cikket. :-)
2010. jan. 13. 12:14

Drága Veronika!

Gratulálok a cikkedhez. Te nagyon erős vagy,jó Anya, és feleség. Kívánok neked nagyon sok szerencsét, és kitartást.

2010. jan. 13. 09:57
Gratulálok hogy nem hagytad magatokat "lesüllyedni", nagy lelki erő kell ehhez. Erre vagyok irigy és a többi ember is CSAK ERRE irigykedhet. Azért irigyek az emberek mert ők bátortalanok, de az fáj nekik ha más nem az. Sajnos én is nap mint nap tapasztalom az irigységet, felénk még arra is irigyek ha jó a kedved.Nehéz így élni a mindennapokat, mert lehúznak mindenkit maguk körül. Adott egy kis erő löketet a cikked és örömöt hogy vannak még "normális" emberek, akik a saját életüket élik és nem a másét akarják élni. Szorítok nektek, adj minél több erőt a körülötted élőknek!
2010. jan. 12. 17:05
További sok sikert! Élő példa arra, hogy soha nem szabad feladni! Gratulálok Nektek! Ha jól tudom holnap van a névnapod! Boldog névnapot! Elraktározom a cikked, és ha magam alatt leszek majd előveszem. Üdv
2010. jan. 12. 10:25

Gratulálok Veronika!!!

Nagyon sok ilyen anyára és feleségre lenne szükség,mint amilyen Te vagy! :)))

23. Pné Veronika (válaszként erre: 22. - 9bbaa658f2)
2010. jan. 10. 18:10
Köszönöm, csak már tuti egyenesbe lennék... :-O
2010. jan. 10. 18:09
Nagyon örülök a sikerednek.:D)))
21. Pné Veronika (válaszként erre: 16. - Franc22)
2010. jan. 10. 18:05
Köszönöm neked is, örülök, hogy tetszett. :-)
20. Pné Veronika (válaszként erre: 15. - 98a882c496)
2010. jan. 10. 18:04
Köszönöm a gratut, jól esik. :-)
19. Pné Veronika (válaszként erre: 14. - Buhu bahu)
2010. jan. 10. 18:04
:-)))örülök neki.
18. Pné Veronika (válaszként erre: 13. - Buhu bahu)
2010. jan. 10. 18:04
Mindenki megkapja majd azt ami neki jár, tudod, csak idő kérdése... :-O
17. Pné Veronika (válaszként erre: 12. - 3a92f8d690)
2010. jan. 10. 18:03
Köszi. :-)
2010. jan. 10. 16:30
gratula a cikkhez. Nagyon tetszett. Kitartás és sok sikert!
2010. jan. 10. 09:11
Nagyon jó a cikk, elmélyedve olvastam végig. Igazad van mindenben, az anyaszereptõl a kitartásig. Csak gratulálni tudok, hogy ilyen erõs vagy! Biztos vagyok benne, hogy sok embernek adsz erõt.
2010. jan. 10. 00:18
Egyebkent nem ide tartozik, de IMADOM a receptjeidet...:-)
2010. jan. 10. 00:16

En is gratulalok, es tovabbra sem add fel..

Ami a "jo " szomszedokat illeti, hidd el van beloluk mindenutt.

Engem az bosszant a legjobban, hogy amikor az ember bajban van, akkor semmi, de ha kezd jol - jobban menni (esetetekben sikerult megnyitni a boltot) akkor mar egybol az emberek irigy dogok..Hol voltak akkor,amikor szuksegetek lett volna, akar csak egy jo szora...??

Mocskos ez a vilag nagyon..

2010. jan. 9. 15:57
Ez igen gratulálok nagyon jól tettétek hogy nem adtátok fel :-))
11. Pné Veronika (válaszként erre: 10. - A106211d56)
2010. jan. 8. 22:35
Köszönöm, puszi neked. :-)
2010. jan. 8. 22:17

Örülök,hogy megírtad...

Minden ugy lesz,ahogyan szeretnéd.

Ez az idézet jutott eszembe:

"A győztesek és vesztesek közt annyi a külöbség,hogy a vesztesek arra gondolnak amitől félnek,a nyertesek pedig arra,amit el szeretnének érni."

..és Te arra gondoltál,amit el szerettél volna érni.

Továbbra is így legyen!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook