Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » "Madja" látnoki jövendölés. Hiszel benne? fórum

"Madja" látnoki jövendölés. Hiszel benne? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2012. febr. 29. 13:52
Én a műtétem után kezdtem el látni. Nem tudom kontrollálni és irányítani sem. Sajnos, amit megláttam, az mind valóra is válik, a barátnőm férjének az öngyilkossága is. Felhívott külföldről és még mielőtt bármit mondott volna, elmondtam neki, hogy tudom, hogy mi történt és azt is, hogy mit csinált a férje. El volt képedve. Sokszor látok halottakat is. Az a legrosszabb, hogy az apámmal nem tudok beszélni, pedig nagyon szeretnék. Amikor elmondom valakinek, hogy kit látok mellette, legtöbbször hülyének néznek, aztán megdöbbennek. Én nem tudom irányítani se, csak azt tudom, hogy ezzel az adománnyal nagyon óvatosan kell bánni. Volt, aki kérte, hogy próbáljam meg, de akaratból nem megy.
2010. jan. 10. 18:31

Sziasztok!

Valami eljárás indulhat a"parapszihológiai centenáriumi központ"ellen.

network.hu lopás átverés klub

Már éppen ideje.Nekem 5 millát adtak volna ha befizetem a csekket.Ha-ha!

Válaszra sem méltattam őket.Fél év után megunták az egyoldalú levelezést.

414. yargan
2009. nov. 3. 19:10

Köszi, hát csak akkor kéne az is, ha ingyen lenne.

Vagy ha boltba venném.


Én nem hittem el, meg nem úgy vágtam bele

a dologba, hogy jajjj én milliomos leszek.

Tudni kell hol álljon meg az ember,

meg nem kell mindent elhinni. :))

413. Peru (válaszként erre: 411. - Yargan)
2009. okt. 30. 08:36

Az a kő, nem az a kő ami Peruból származik, az csak a csillagjegyed szerencse köve. Az ingyen volt, a perui kőért fizetni kell, és egy nő küldi Peruból, talizmánnal együtt.


Jól tetted, hogy nem dőltél be. Gratulálok.

412. Peru
2009. okt. 30. 08:34

Jó, hát én elhittem, hogy az a perui kő szerencsét és boldogságot hoz majd az életemben. Jó lecke volt, küzdjek magamért. Megtanultam, a jövőmet csak is én formálhatom.


Nem is ez volt a gond, de ha boldog és gazdag leszek, minek nekem a lottószám, meg a varázslat, a kő magába nem elég? Nem vagyok én mohó, csak egy kicsit jobb körülmények között szeretnék élni. De ennek nem volt vége, ajánlatok, kínálatok, csekkek amik egyre magasabb összegről szóltak. No mindegy. Már csak a kíváncsiság hajtott, de én is visszaküldtem, és már meg is jött a pénz. Remélem ennyi volt.


Én akkor is azt gondolom, hogy ez egyfajta becsapás, mert az egyszerű emberek elhiszik, hogy valaki meg tudja változtatni az életüket.

411. yargan
2009. okt. 22. 21:53

Milyen pénzt?

Jahh, én nem küldtem nekik semmit.

Dobtam mindent ki. Nekem úgyis a kristály

kellett. XD

410. boszi1968 (válaszként erre: 406. - Peru)
2009. okt. 22. 21:00
igen.mi vissza küldtük amit küldtek egy csekély levél kiséretébe.mi vissza kaptuk a pénzt.
409. yargan
2009. okt. 22. 11:11

Csekkeket is elégettem.

Nyoma se legyen. Mert minek fizessek csekket?

4 Papírlapért? XD

408. yargan
2009. okt. 22. 11:06

Nekem is sok szöveges lapot küldtek meg csekket.

De nem foglalkozom vele.

Nekem csak a kristály kellett nem pénz. XD

De nem küldtem el a csekket.

Nem akarom én se beküldeni a szelvényt.


Amikor megláttam a csekkeket

meg szelvényt égettem el mindet.

Remélem nem lesz belőle baj. XDD



Én nem is a pénz miatt mentem rá.

De mondom kipróbálom,

de amikor megküldtél a papírokat mondom jó

kit érdekel.


Jahh elkérnek 10000-eket és akkor

szelvény, meg bankszámlaszám.

Normális ember nem ad meg ilyen adatokat úgysem.

407. Peru
2009. okt. 21. 14:13
Visszaküldtem amit kaptam, természetesen még a pénzt nem küldték el, ellenben további csekkek jöttek. De úgy látom nem nagyon van vélemény, ezzel kapcsolatban.
406. Peru
2009. szept. 4. 10:22

Le vagyok döbbenve, hogy évek óta megy a hülyétés, szégyelem, de engem is megvezettek. Az ember nyomorába, már mindenbe kapaszkodik, csak jobb legyen. Fekete mágia létezik, és lehet, hogy a kő a talizmán valóban meg van "delejezve", hogy minnél jobban el legyen homályosítva a szemünk és fizessünk.


Én csak arra vagyok kiváncsi, hogy valaki, küldött-e vissza valamit, és kapott-e visszatérítést?? Én küldtem, de se kép, se szó..csak millió levél, hitegetés, csekk...és már csak a kivágott fák miatt aggódom.

2009. júl. 18. 17:49

Továbbra is élnek,és virulnak a csalók!

Ne dőljetek be nekik!!!Átverés az egész Madja,meg a többi dolog,csak mindig próbálnak más más médiumi neveket kitalálni,hogy gyanútlan embereket tőrbe csaljanak.

Vajon emberek az ilyenek?Ennyire megéri nekik a pénzért hülyére venni reménykedő embereket?!Kihasználni őket?

Volt itt említve valamiféle csoport is,annak se dőljetek be!

404. Orsinha
2009. júl. 5. 14:58

Sziasztok!

Most láttam, hogy az e heti (XII. évfolyam 27.szám 2009.július 2)Story magazin hátoldalán Theresa Gallas ígéri, hogy ingyen és csakis ingyen megmondja az enberek szerencseszámát, meg születési kristályát, stb... csupán csak be kell küldeni a szelvényt... Számomra az a megdöbbentő, hogy olvasom a beírásaitokat, látom, hogy ezek a szemétládák már évek óta mennyi embert vertek át, hogy lehet, hogy még mindig vannak, vígan élik világukat, hirdethetik magukat?! Hihetetlen! És felháborítónak tartom, hogy pontosan az ilyen idióták miatt nem veszik komolyan azokat, akiknek tényleg vannak képességeik.

403. boszi1968 (válaszként erre: 402. - Erikagab)
2009. máj. 24. 21:53
igen sajnos ez így van.de ha a jók összefognak akkor legyőzhetők.sajnos mi be ugrottunk egy pár dolognak,de mivel én ezotériával foglalkozom utánna néztem a dolgok erejének.aztán vissza küldtük nekik,és ők visszafizették az áru árát.semmiképpen nehagyjátok hogy befizesse a pénzt.az egész árujuk csak bovli.
2009. máj. 21. 08:40

Húú ezt még be kell írnom!


Tegnap egy nagyon jó mondat hangzott el a House-ban! :) kb. így szólt:


"A gonoszok diadalmaskodása a jók tehetetlenségének köszönhető"

401. Erikagab (válaszként erre: 400. - Boszi1968)
2009. máj. 21. 08:31

Sziasztok!


Hát teljesen el vagyok hűlve (csak emiatt regisztráltam, hogy hozzászolhassak!)

Nos:

Anyum is kapott ilyen leveleket, a mai napig torpedóznak, teljesen ugyanaz a kivitelezés, amiket olvastam a fórumokon!


Nagyon örülök, hogy vannak szintén elszánt, ez ellen tenni akaró, tudatos emberek, mert én is tenni fogok!


Csatlakozom ahhoz, akik már tettek lépéseket, nálam most telt be a pohár.

Érdekel, akik írtak különféle hatalmi szervekhez (Versenyhivatal, Fogyasztóvédelem, esetleg Pszáf, bíróság stb.) mik az eredmények?

Én mindezeket ugyanis most akarom meglépni!

Mindenképp! Ez már erkölcsi felelősségünk és kötelességünk, hogyha tudunk ilyenről, azt jelentjük. Ez a minimum amit megtehetünk.

400. boszi1968 (válaszként erre: 399. - Kitti500)
2009. máj. 16. 21:55
nézd.mi meg probáltuk öket meg ijeszteni hogy feljelentjük őket,de nem sok mindenre mentünk velük.ne engedjétek hogy be ugorjon,mert sajnos ők a beteg embereket veszik célba.ráadásul nem is létezik ilyen nevü intézmény.
399. kitti500 (válaszként erre: 398. - Boszi1968)
2009. máj. 3. 14:22
Szeretnék segítséget kérni,ugyanis az én beteg nagymamám is bedőlt Madja-nak,de mivel beteg az elméje nem tudjuk vele megértetni,hogy semmit sem fog kapni.Be akarja fizetni a csekkeket,és azt mondja,h. majd kapni fog valami mágikus követ.Szeretném megvédeni,de sajnos nem tudom hogyan,ha valakinek lenne valami ötlete,azt szívesen meghallgatnám.Esetleg érdemes a feljelentéssel próbálkozni?
398. boszi1968 (válaszként erre: 397. - Forwine)
2009. ápr. 12. 21:32
nektek is kellemes húsvéti ünnepeket.
397. forwine (válaszként erre: 396. - Boszi1968)
2009. ápr. 12. 16:32

Kedves Boszi !


Ne adtam meg a számlaszámot - bár nincs mit levenni róla :(((((

Tudod őszintén gondolkodta rajtaa , hogy ilyen átverést én is tudnék tenni.

Miért a feltételes mód ?

Nem tudnék se aludni , se a fiam szemébe nézni.

Valahogy a pénz szerzésnek ez a módja nem tenne se boldoggá se büszkévé.

Na mindegy.

Köszönöm , hogy reagáltál.

Boldog Nyulat nektek !!

396. boszi1968 (válaszként erre: 395. - Forwine)
2009. ápr. 9. 19:37
mi is kaptunk ilyen levelet ugyan ezzel a szöveggel mint te.de mi már nem foglalkozunk velük.a leg szomorubb az hogy vannak még olyan emberek akik ki használják a szegény embereket.mi meg szépen bele sétálunk a csapdába.ugye nem adtad meg a számla számodat?a feljelentéssel meg sajnos nem mész semmire,hisz juszt lászlo már foglalkozott velük a tv ügyvédjében.
395. forwine
2009. ápr. 9. 09:00

bocs a dupla beillesztésért meg az m betűk hiányáért !

Párom kiporszívózta a klaviatúrát azóta érdekesen működik !!!!!

394. forwine
2009. ápr. 9. 08:59

Szia mindenki !


Én csak azért is alapon válaszoltam a levelekre de nem kűldtem pénzt és minden alkalommal jeleztem , hogy nem is fogok ! Az előző levelebe beleírtam , hogy a Fogyasztóvédelmi Hatóság ebere szerint perelhetőek lesznek , ha nem történik meg a kifizetés . A mostani - tegnep kaptam meg - levélből idézem a választ , a nevemet kixxxxx - elem :

"Garantált Díjkiutalási Tanúsítvány

xxxxxxxxxxxx !

Valóban egy 5. 500. 000 összértékű főnyereény válik az Ön száára elérhetővé , ha visszakűldi illetékes ügyosztályunk számára a saját kezűleg aláírt Kiutalási Meghagyását .

Emlékeztető : xxxxxxxxxxxxx ,

az , hogy ost kézhez kapta a jelen Szeélyes Egyedi dokuentuot , azt jelenti , hogy sűrgős választ várunk Öntől. A szabályzatnak megfelelően mi KÖTELESEK vagyunk kiadni az 5. 5000. 000 forint összértékű nyereményt. "

A vicc az , hogy sehol se köteleztek - még - arra , hogy fizessek.

Az előző levelükben kértek , hogy jelölje meg a nyeremény átvételét . Én a bankkártya személyes átvételét húztam alá .

Sajnos a kamu szag még mindig itt terjed , de várom a folytatást. A leveleimben továbbra is finom fenyegetést alkalmazok - feljelentés , nyomozás egyebek - és tudjátok mit ! Elkapjuk őket ha csaltak ! Én jeleztem hivatalos szervek felé - írtam feljebb - mielött az első levelet visszakűldtem volna.

Hát naív akarok maradni - szőke herceg , fehér ló , parapszichológiai centenáriumi kp zabáló sárkány , lila tehén stb - , a magam jogi tapasztalatos állapotommal együtt.


Minden levélről másolatot készítettem , eltettem a borítékokat is . Most ott tartunk , hogy a nyereményem bankkártyára fog érkezni azonnali kiutalással.

393. forwine
2009. ápr. 9. 08:53

Szia mindenki !


Én csak azért is alapon válaszoltam a levelekre de nem kűldtem pénzt és minden alkalommal jeleztem , hogy nem is fogok ! Az előző levelebe beleírtam , hogy a Fogyasztóvédelmi Hatóság ebere szerint perelhetőek lesznek , ha nem történik meg a kifizetés . A mostani - tegnep kaptam meg - levélből idézem a választ , a nevemet kixxxxx - elem :

"Garantált Díjkiutalási Tanúsítvány

xxxxxxxxxxxx !

Valóban egy 5.500.000 összértékű főnyereény válik az Ön száára elérhetővé , ha visszakűldi illetékes ügyosztályunk számára a saját kezűleg aláírt Kiutalási Meghagyását .

Emlékeztető : xxxxxxxxxxxxx ,

az , hogy ost kézhez kapta a jelen Szeélyes Egyedi dokuentuot , azt jelenti , hogy sűrgős választ várunk Öntől. A szabályzatnak megfelelően mi KÖTELESEK vagyunk kiadni az 5.5000.000 forint összértékű nyereményt. "

A vicc az , hogy sehol se köteleztek - még - arra , hogy fizessek.

Az előző levelükben kértek , hogy jelölje meg a nyeremény átvételét . Én a bankkártya személyes átvételét húztam alá .

Sajnos a kamu szag még mindig itt terjed , de várom a folytatást. A leveleimben továbbra is finom fenyegetést alkalmazok - feljelentés , nyomozás egyebek - és tudjátok mit ! Elkapjuk őket ha csaltak ! Én jeleztem hivatalos szervek felé - írtam feljebb - mielött az első levelet visszakűldtem volna.

Hát naív akarok maradni - szőke herceg , fehér ló , parapszichológiai centenáriumi kp zabáló sárkány ,lila tehén stb - ,a magam jogi tapasztalatos állapotommal együtt.



Minden levélről másolatot készítettem , eltettem a borítékokat is . Most ott tartunk , hogy a nyereményem bankkártyára fog érkezni azonnali kiutalással.

392. F-15 (válaszként erre: 387. - Bauer24)
2008. júl. 30. 08:35
Ezzel az erőpszakos stílusoddal szerinted kit hatsz meg ???!! Szerintem egy szervezet vagy bármi más se örülne ilyen megnyílvánulásnak.... ezzel csak eltántorítod az embereket.
391. F-15
2008. júl. 30. 08:34
H.K. Leszögezem hogy nem ismerem a szervezetet csak ide tévedtem a topikba és beleolvastam. Szerinted örülne a testvéred ha te feljelentgetnéd ezt a szervezetet hiszen ő bízott bennük ő úgy érezte segítettek rajta. (ha jól vettem ki soraidból) Gondold át józanul hogy ő ennek örülne e (nem te hanem ő!!!) hisz ha kiutazott a vezetőjéhez kanadába akkor bízott bennük. Az hogy titkolóznak ? Nekem is vannak spirituális képességeim és én se mondok sok mindent csak teszem a dolgom de vannak dolgok amiket más nem tudhat (más fórumokon már én is kaptam bőven hogy miért titkolózok.)lehet ez a szervezet is ilyen nem kell rögtön azt mondanod hogy jajj ahol titkolóznak ott tuti van rejtegetni való. Gondold meg amit írtam.
2008. júl. 29. 11:03

SZiasztok!

Én is kaptam ilyen levelet, 5 millás nyereményről szólt...Jeleztem a gazdasági versenyhivatalnak...olvassátok el a blogomban! megéri, nevetséges!


www.loladomi.blogspot.com

389. 12345678 (válaszként erre: 386. - H.K.)
2008. máj. 6. 23:34

Sem Te sem mas nem "hülye"minden ember valami vezérel így Téged is mikor ide feljöttél.gondolom.

semmivel nem vagy butabb mint mas megvan a magad teoriája mindenröl ez így van rendjén.a fajdalmadat pedig felkell dolgoznod.a feszültséget meg levezetned akar itt.ez van.nem akar szerintem senki bantani

2008. máj. 6. 23:30

sziasztok.csak annyit szeretnék írni.hogy mondani sokmindent lehet ahogyan írni is arc nélkül.hiszen ez egy virtualis vilag.

de azt szeretném kérni.hogy gondolkodjunk el azon .hogy azzal ha itt vitatkozunk valami megváltozik?

mindenkinek szíve joga a véleményét kinyilvánítani .de csak hatarokon belül.ez a portal nekem nagyon tetszik mert értékes dolgokat talaltam itt.de kérlek benneteket.hogy gondoljátok végig ha valaki feljön ide s azt látja ez is csak "veszekedö"forum mit érez majd.mindenki magan ügye miben hisz.kitöl vár segítséget ezen nem kellene sértödöni.szerintem maradjunk az emberi hangnemnél.s viselkedésnél.

köszönöm :ildiko

387. bauer24
2008. máj. 6. 07:01

teljesen hibbnatak vagytok most már!


azt sem tudjátok miről van szó!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook