Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 1 éves kisfiúnak mit lehet ajándékba vinni, aminek értelme is van, úgy értem hasznos neki? fórum

1 éves kisfiúnak mit lehet ajándékba vinni, aminek értelme is van, úgy értem hasznos neki? (tudásbázis kérdés)


15. d89d9f2f77 (válaszként erre: 8. - Bared)
2010. jan. 12. 20:23
Hát ha ajálhatom akkor ilyet ne vegyél!!!!Most vettem a fiamnak és egy kalap s..r.Kicsi és a toló része mozog.Én nagyon meg bántam:(
2010. jan. 12. 17:25
játszósátor.nálunk azt kaptak a gyerekek karácsonyra telitalálat:)volt hozzá még 100db kislabda
2010. jan. 12. 14:47

- pancsikolós játékot

- valami interaktív játékot - kutyust pl, ami beszél, ha nyomogatod - mi most kaptunk ilyet, igaz csak 9hónapos a lányom, de imádja

- építőkockát, vagy nagyobb darabod duplot

- dömper vagy kismotor

- ha hasznosba gondolkodsz valami baba étkészlet, esetleg jároka, ha még nincs

12. clugie
2010. jan. 7. 17:09

Lego Duplo,

Mega Bloks,

Készségfejlesztő járássegítő,

Pöttöm hátizsák amibe pakolhat,

Formaberakó

Labda

Búgócsiga

Bébi szintetizátor sok gombal és állathangpkkal

FP elefánt mókakockákkal

Kismotor.....stb. Most ennyi jutott eszembe :)

2010. jan. 7. 17:05
Ahha, köszi az eddigi válaszokat. A későbbieket pedig most előre megköszönöm. A csörgőkből már kinőtt :) hülyeséget meg nem akarunk venni neki. Egyébként nyilván el van halmozva minden hasznos jóval, ami kellhet neki (pl. az a kisautó is jópofa), max. lesz neki kettő belőle.
10. Rege78 (válaszként erre: 9. - Rege78)
2010. jan. 7. 17:00
Nálunk mindkét gyerkőc szerette, sőt amikor már motoroztak, akkor is használtuk a lakásban, ez volt a benti járgány. :-)
2010. jan. 7. 16:59

Nem tudom megy e már.. De ha még nem, akkor úgyis nemsokára... :-)

Stabil!!! négykerekű kormányos járgány műanyagból, asszem szobataxi, vagy mi a neve.

Kis kormánya van, és háttámlája.

Egyrészt nem dől le, mint a kismotorról, az majd később lesz jó, másrészt tologathatja maga előtt. Imádnak menni, de még nem stabilak, szeretnek ilyenkor kapaszkodni valamiben. :-)

2010. jan. 7. 16:58

[link]



ilyesmire gondoltam

2010. jan. 7. 16:57
szerintem valami tolható játékot ami mellett járni tanul
2010. jan. 7. 16:56
mi pld. sütifaló bödönt vettünk a kisfiamnak és imádja ,forma berakó,mondja a formákat-számokat és énekel is.
2010. jan. 7. 16:56
Építőkockát, de rengeteg játékot találsz bababoltokban, játékboltokban. Én leginkább a képességfejlesztőket javaslom! De menj be egy brendonba, és ott bizti örömmel segítenek neked!
2010. jan. 7. 16:55
Valamilyen strapabíró könyvecskét, nagyobb játékot
2010. jan. 7. 16:53

Amit rámolhat, dobálhat. Nem szőrös állat, amit megrágcsálhat. Labda.

Még nem igazán játszanak.

2. Imo
2010. jan. 7. 16:52
mekkora értékben?
2010. jan. 7. 16:49
1 éves kisfiúnak mit lehet ajándékba vinni, aminek értelme is van, úgy értem hasznos neki?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook