Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nincs alvászavarom de három napja alig aludtam pár órát. Tudtok valami természetes altatót (tea, ilyesmi)? fórum

Nincs alvászavarom de három napja alig aludtam pár órát. Tudtok valami természetes altatót (tea, ilyesmi)? (tudásbázis kérdés)


2017. aug. 18. 18:46

Hát, az eredeti kérdés januárban született, akkor biztosan nem volt extrém hőség :)


Ha valaki olvassa még: a citromfűteát tudtommal kb. 6 órával lefekvés előtt kell meginni, úgy fejti ki a hatását. A Valériána is jó nyugtató (macskagyökér van benne). És persze jó, ha az ember el tud menni kicsit sétálni, megnyugodni, nem agyalni mindenen - néha érdemes átgondolni, mi az igazi probléma és min nem érdemes gyötrődni, máris nyugodtabb lesz az ember. (Tudom magamról, nagy problémacsináló vagyok). Persze az lenne a legjobb, amit minden honlap ajánl, hogy kerüljük a stresszt, de néha szeretnék írni nekik, hogy mégis hogyan? kb. ugyanaz, mintha azt ajánlanák, hogy kerüljük el az autók látványát...

2015. szept. 20. 01:52
Hűlj ki testileg, amennyire csak lehet. Minél hidegebbet érzel, annál jobban fogsz aludni. Ha van erkélyed, menj ki valami vékony öltözetben. Szerintem egyértelmű, hogy az extrém hőség miatt nem tudtál aludni, de most már itt a hidegfront, úgyhogy lehet, hogy magától megoldódik a problémád.
2010. jan. 19. 08:44
Levendula. Levendulás fürdő, olaj, de leginkább tea. Nagyon erős íze van, de hatásos.
2010. jan. 19. 08:42
Valeriana drazsé, ez 100mg macskagyökeret tartalmaz. Jó még a Hova tabletta is, azt hiszem az is növényi alapú.De ha megkérdezed a gyógyszertárban a gyógyszerészt, ő biztosan tud segíteni. :)
2010. jan. 17. 19:57
langyos tejbe kis mezet
10. Meruru
2010. jan. 17. 19:47
Csak hogy tudjatok róla, az alvásmentes időszaknak vége. Nagymamám a Maria Treben féle gyógynövényes könyvből összeszedett valami gyógyteát, mit ne mondjak elég büdös volt, de megtette a hatását. Azóta minden oké, kösz a javaslatokat! :)
9. kiki8400 (válaszként erre: 8. - Simple)
2010. jan. 7. 13:58
Az tuti, hogy büdös. Én még nem használtam, szerencsére nincs rá szükségem, csak anyu szed be belőle párat, de ő nagyon jól alszik tőle.
8. simple (válaszként erre: 7. - Kiki8400)
2010. jan. 7. 12:59
Hova-tól? Nekem sosem ért semmit, még ha kettőt ettem sem, viszont baromi büdös!
2010. jan. 7. 12:34

Citromfű teát javasolnék, nyugtató hatású.

Ennél durvább megoldás a Hova kapszula, természetes anyagokból készül, gyógyszertárban kapható, anyu úgy alszik tőle, mint akit fejbevágtak.

6. Meruru (válaszként erre: 5. - F8db0709b8)
2010. jan. 7. 10:56
Köszönöm, utána fogok nézni.
5. f8db0709b8 (válaszként erre: 4. - Meruru)
2010. jan. 7. 10:18
Igen,nekem nőgyógyász javasolta a terhességem alatt,akkor bevált!addig én sem próbálkoztam ilyen dolgokkal!
4. Meruru (válaszként erre: 2. - F8db0709b8)
2010. jan. 7. 10:12
Bevallom ez nekem kínai, sosem foglalkoztam homeopátiás dolgokkal. Patikában lehet kapni?
2010. jan. 7. 10:11
Nem iszok több kávét, nem stresszesebb a munkám, az elmúlt három napban mégis összesen aludtam vagy 6 órát. Nem értek az ilyen jellegű gondokhoz, van valakinek ötlete, mivel tudnám kicsit mégis bealtatni magam?
2010. jan. 7. 10:11
homeopátia.arnica montana ,9-esszám van rajta.napi 5bogyó
2010. jan. 7. 10:10
Nincs alvászavarom de három napja alig aludtam pár órát. Tudtok valami természetes altatót (tea, ilyesmi)?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook