Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mi az a hypoxi-tréning? fórum

Mi az a hypoxi-tréning? (tudásbázis kérdés)


2012. aug. 8. 20:18
A hypoxitréning egy célzott zsírégető edzésforma, mely célzottan a has, a csípő, a popsi és a combok hatékony alakformálásának módszere. Természetesen csodák nincsenek, ezért fontos hogy a rendszeres - heti 3-szori edzés mellett betartsuk az ajánlott ésszerű diétát,fogyasszunk elegendő folyadékot, valamint lehetőleg figyeljünk oda az egészséges életvitelre. Ehhez megfelelő tanácsot adnak a gyártó által elismert stúdiókban a szakmailag képzett Hypoxi-coachok.
13. guerin
2011. jún. 1. 09:06

Sziasztok!

Tud valaki a 17.,18.,vagy 19.kerületben viszonylag jó árban lévő hypoxis helyet?


Köszönöm a segítséget!

12. o.andi
2008. máj. 20. 19:18
???
11. Frida
2006. dec. 29. 00:34
nekem nem vált be, igaz csak egy bérletet vettem. ráadásul még az apró hajszálerek is előjöttek a combomon - szerintem nem jó programot választottak számomra.
2006. aug. 14. 12:09

Pl:

[link]

9. henya (válaszként erre: 8. - Brigitte)
2006. aug. 14. 12:00
köszi.pedig kereste.Na mind1, majd jobban kinyitom a szemeim:)
2006. aug. 14. 11:56
Az egyik topic ezzel a témával foglalkozott. Szereintem keress vissza!
2006. aug. 14. 11:55
vki próbálta már?Kacérkodom a gondolattal, de nem merek belevágni, amíg nem tudom, hatásos-e...
2006. jún. 26. 13:40

Szia!


Több féle van!

Van a biciklis, de hatékonyabb a taposós változat. Szintén egy zárt vmiben vagy deréktól lefelé, "vákuumban"=alacsonyabb nyomáson.

Jótékonyan hat az alsótest vérkeringésére, így a narancsbőre is, de pl. a viszerek kialakulása ellen is jó.


Van egy csomó kizáró ok, amikor nem alkalmazható: pl:szívebetegségek, keringési zavar (több is van, nézz utána, mert komoly!)


Végig csináltam egy 20-as bérletet, 2-3 cm minusz a combból, és szépen kisimult bőr. (Használtam mellette bőrfeszesítőt) De mász nem mozogtam.

Először 2 naponta kell menni, aztán 3 stb. Elvileg szinten tartást végett elég heti egy.


Magáról a mozgásról: adott pulzusszámon és sebességgel kell taposni (vagy tekerni, én taposóson voltam!) ez napok alatt egyre könnyebb, ettől függetlenül, ha jól csinálod úgy leizzadsz, mint 1 órás stepp aerobick után, de teljesen más! Nem lihegsz, nem kell megszokni a tempót, mert nem olyan magas a pulzusszám, de leizzadsz.

Előtte 2-3 órával kis mennyiségű CH-t kell ennni, (banán, cerbi, 1 szelet csoki ilyesmi)

Közben a 1/2 óra alatt 1/2 liter vizet meg kell inni!! Fontos! Rengeteg a folyadék veszteség, ezért méregtelenít is.


Sok sikert!

Nekem tetszett, csak drága és másképp is el tudom érni a hatását. Télre viszont jó, mert kis energiabefeketetéssel hatékony, viszont sokba kerül :( (12 alkalmas bérlet 30ezer volt, ha írsz megírom hol, de XVIII. ker)


Puszi,

Sonja

5. zoja (válaszként erre: 2. - Aed3e137e4)
2006. jún. 2. 15:15
.Én fekvő hipoxiba járok.A 2. 15 alkalmas bérletemet fogyasztom.Az igaz,hogy diétázom is,de 3 ruhaméret csökkenés és a narancsbör rendvivüli javulása az eredmény.itt is a rendszeresség a lényeg, heti 3-szor.A gép kezelőjének tudnia kell hogy állítja be a értékeket,pl pedál ellenállás,ne legyen nehéz tekerni a vákumszívásakor a pedált.Lényeges hogy elmondja mely értékhatárok közt maradj ami a kis monitoron látható mivel csak akkor van zsírégetés combból és csípőről.E fölött iizmosodás az alatt pedig gondolom nem sok történik.Az infra ezzel kombinálva még növeli a hatását. Én így csinálom.
2006. jún. 2. 00:08
Én is kipróbáltam. de csak 2szer voltam. Nem akartam rá pénz költeni. Viszont az a két alkalom nekem nagyon tetszett. Fél órát kellett tekerni egy biciklin, egy vákumos tojásba zárva, és a vákum néha elengedett néha meg beszorított. Amikor elengedett könyű volt tekerni amikor meg szorított akkor nehéz. Eközben a bőr is összehúzódott és így segít eltűntetni a naribőrt. Én magamon ettől a 2 alkalomtól változást nem tapasztaltam viszont több alkalom lehet hogy használ.
3. andiiika (válaszként erre: 2. - Aed3e137e4)
2006. márc. 12. 13:04

Próbáltam 1,5 évvel ezelőtt, szerintem nem túl sokat ér...1-2 cm változás, ami persze lehet hogy annak is betudható hogy diétáztam és aerobicra jártam, szóval nem igazán ajánlom.

Voltak viszont akiknek tényleg használt, szóval lehet hogy érdemes kipróbálni, ha vkinek van fölösleges pénze kipróbálni. Szerintem az infraszauna jobb, és arról nem is beszélek, hogy több kedvező hatása van mint a hypoxinak.

2006. febr. 16. 13:37

Én még nem próbáltam, de úgy tudom egy gépbe kell beülni, amiből csak a fejed lóg ki és ott bent kell tekerni egy kerékpár jellegű dolgon.

Régebben utánaolvastam fórumokban, úgy tudom inkább csak a bőr állagának javítására, a narancsbőr ellen jó, fogyókúrás célra nem annyira.

De biztos lesz valaki, akinek van konkrét tapasztalata...

2006. febr. 15. 10:31
Mi az a hypoxi-tréning?

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook