Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogy és mivel tudok legolcsóbban Münchenbe jutni? fórum

Hogy és mivel tudok legolcsóbban Münchenbe jutni? (tudásbázis kérdés)

1 2
2010. ápr. 8. 21:27
IC indul este, szokott lenni kedvezményi is rá bizonyos időközönként 50 Eu alatt.
2010. ápr. 8. 11:52
Azt hiszem sikerült megtalálnom a menetrendet oda..., úgy nézem minden nap csak este indul egy, és másnap este ér oda, de nincs ott hogy mennyibe kerül a jegy. Talán olyan sok nulla van a végén, hogy nem merték odaírni? :DD Na majd felhívom az általad adott számot! Köszönöm szépen!
2010. ápr. 6. 23:28

Szia!

A máv oldalán meg tudod nézni,a 06-40-494949-es máv direkt számon is tudsz érdeklődni! :)

2010. márc. 30. 14:10

Sziasztok!


Új kérdés! Hol tudom megnézni a nemzetközi járatok indulását, a Hamburgba induló vonatok érdekelnének most? A linken csak a jegypénztárak helyét tudom megnézni, de milyen linken vagy telefon számon tudok érdeklődni?

34. Tamara2009 (válaszként erre: 31. - Becseiagi)
2010. jan. 11. 23:30
Hauptbahnhof a végállomás! :)
33. becseiagi (válaszként erre: 32. - Genlips)
2010. jan. 10. 13:12
Köszike, de azt hiszem maradok a vonatnál, ami lehet, hogy még sem a legolcsóbb verzió, de kettesben vagyunk már amennyire lehet egy ilyen vonaton. Tényleg, sokan utaznak ilyen vonatokon? Mennyire van tömegnyomor?
2010. jan. 9. 23:37
iratkozz fel iwiwen a müncheni magyarok levelezőlistájára és ott mindig szokott egy köremailt küldeni az, aki autóval megy Münchenbe vagy éppen Mo-ra. ha szerencsétek van, be tudtok csatlakozni egy jó időpontban egy fuvarra
31. becseiagi (válaszként erre: 30. - Napra_forgó)
2010. jan. 9. 22:21
Köszönöm ezt is, ezt a legutóbbi linket. Van mit rajta molyolni, nézegetni... :) Jól gondolom, hogy ha vonattal megyünk, akkor az Ostbahnhofon landolunk?
2010. jan. 9. 19:27

Kérdezz bátran, ha tudok, segítek. ;o)

Szerintem itt mindent megtalálsz: [link]

Részletesen nem bogarásztam, csak a főcímeket, de a szerint mennie kell. :o)

2010. jan. 9. 18:51
Még egy kérdés: A szállásunk, amit kinéztem Grasbrunnban lenne. HOl tudom megnézni, hogy ha megérkeztünk Münchenbe, akkor onnan hogy és mivel juthatunk el a hotelbe?
28. becseiagi (válaszként erre: 21. - Napra_forgó)
2010. jan. 7. 20:26

Igen az aréna... Az egérpadunkat is úgy csináltattam, hogy képnek a Bayern arénája került rá, ahogy piros fényben úszik éjszaka. Semmi féleképpen nem hagyjuk ki, ha eljutunk oda.


Én utazós voltam mindig, Németországban rengeteg helyen jártam, többek között, mert anyám német. Így jártam Ausztriában is, egyszer Franciaországban is. Volt részem Jugoszláviában is (tudom most máshogy hívják). De a férjem még soha nem járt sehol. Ausztriába, Bécsbe "vittem" el kétszer, vettem pár bútort ott, és azokért mentünk ki ismerőssel, utánfutóval.


Ez most más lesz, akkor rohantunk minden helyszínre, hogy odaérjünk. De most pihenni fogunk, csak mi ketten. Úgy várom már! Ez lesz úgy mond a nászutunk, mert mikor összeházasodtunk, sajnos nem tudtunk elutazni sehova.

27. becseiagi (válaszként erre: 23. - Tamara2009)
2010. jan. 7. 20:16
Köszike, ezek a linkek, amiket átküldtél nagyon hasznosak voltak. Végre látom körvonalazódni az utunkat! :)
2010. jan. 7. 10:12
Az már kiderült, hogy a fórumindítónak, becseiaginak, nincs autója. Tehát ezt hiába is javasoljátok, nem megoldható.
2010. jan. 7. 09:28
auto,stop:D
2010. jan. 7. 09:10
Szerintem ugy,hogy attol függ hányan mentek mert ha nem ketten akkor Szlovákián keresztül kocsival mert mi is voltunk a férjem volt már a Bayer meccsen nagyon szuper volt na ezt jól leirtam de érted ugye? Mindenképpen ha többen mentek csakis kocsival és nem Hegyeshalomfelé mert arra másfél orával hosszabb az ut.
2010. jan. 6. 21:59

[link]


Ezen az oldalon meg tudod nézni,hogy hol vannak nemzetközi pénztárak!

Bocsi én azért írtam pestet,mert hozzám az van legközelebb! :) De persze lehet máshol is venni,a fenti linken mindent megtalálsz!

22. Tamara2009 (válaszként erre: 15. - Becseiagi)
2010. jan. 6. 21:46
Nem tudod megrendelni! Azért is ilyen olcsó,mert utazás előtt meg kell venni, ahogy a neten írják 3nappal előtte,de én is úgy vettem meg,hogy utazásom előtt egy héttel.Az a legtutibb! Viszont, ha esetleg mégse utazol el,mert közbejön valami,akkor nem lehet visszaváltani a jegyeket!
21. Napra_forgó (válaszként erre: 20. - Becseiagi)
2010. jan. 6. 21:28

Én nem, de a két barátnőnk, akivel voltunk, az igen...

Igen, csak odamész és nézed. ;o)

Majd megkérdem Neked, hol és hogyan is van pontosan.


De az aréna az még nem szurkolóként is érdekes volt. :o)

2010. jan. 6. 21:14
Igen Bayern rajongó! Te is az vagy? Az edzés ingyenes???
2010. jan. 6. 21:03

A férjed Bayern rajongó???

Mert, ha igen, tényleg nézzetek edzést is. :o)

2010. jan. 6. 21:03
Örülök, ha tudok segíteni. ;o)
17. becseiagi (válaszként erre: 16. - Napra_forgó)
2010. jan. 6. 21:00
Köszike a linket, ez hasznos volt! ;-)
2010. jan. 6. 20:37
15. becseiagi (válaszként erre: 11. - Tamara2009)
2010. jan. 6. 20:35

Akkor vonat jegyet nem tudok nézni a neten? Kissé megssze vagyunk Pesttől, meg is rendelhetem a jegyet? Én vagyok olyan béna, hogy a máv oldalán nem találtam semmit?


Autónk nincs, úgy hogy az ki van csukva. De ha lenne se mennénk azzal, mert akkor vezetnünk kell, én meg szeretném, ha a férjem kipihenné tényleg magát rendesen.

14. Napra_forgó (válaszként erre: 13. - Becseiagi)
2010. jan. 6. 20:35

Akkor tényleg vonattal vagy kocsival jó. :o)


Bár kocsival mi néha jókat kavarogtunk Münchenben. ;o)

De szerintem csak a térképünk volt hibás. :o/

13. becseiagi (válaszként erre: 8. - Napra_forgó)
2010. jan. 6. 20:32
Nekünk nem hátrány a hosszabb uazási idő, mert addig is együtt vagyunk a férjemmel kettesben. Még soha nem voltunk üdülni, plána ketten a gyerekek nélkül, és most hogy a legkisebb 15.-én lesz 15 hónapos, nyáron már simán tud a Mama vigyázni rá. Így neki lódulnánk ketten, jó sok együtt léttel... :)
12. Tamara2009 (válaszként erre: 6. - Becseiagi)
2010. jan. 6. 20:32
7órás az út! Vonattal! 13:10kor indul a keletiből és 8után ér münchenbe!
11. Tamara2009 (válaszként erre: 7. - Becseiagi)
2010. jan. 6. 20:31
Ez egy speciális jegy! Csak Pesten tudod megvenni a délibe vagy keletibe nemzetközi pénztáraknál!Én mindenképp ezt a vonatot ajánlanám Habár ha van autó,akkor úgy még olcsóbban jön ki az út!
10. era06 (válaszként erre: 6. - Becseiagi)
2010. jan. 6. 20:15
Ennyi biztan nincs, 12 óra Suttgart, ez a hivatalos menetrend.
2010. jan. 6. 20:12
Mi tavaly előtt autóval mentünk Münchenbe, igaz nem olcsó a benzin, annyi volt az előnye, hogy út közben bármikor meg tudtunk állni pihenni, esetleg picit körülnézni.Viszont az is igaz, hogy nagyrészt autópályán mentünk, ott meg nem sok a látnivaló :)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook