Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szocpolt hitellel vettünk fel, de a házat lehet, hogy el kell adni! fórum

Szocpolt hitellel vettünk fel, de a házat lehet, hogy el kell adni! (tudásbázis kérdés)

7. katyi23 (válaszként erre: 6. - Cis77)
2010. jan. 6. 21:57
köszi szépen, egyenlőre még nem aktuális és remélem nem is kerül rá sor, csak kíváncsiskodtam
2010. jan. 6. 20:26

ha nem vesztek új házat akor vissza kell fizetni.

de a MÁK-nál tudsz pontosan érdeklődni.

2010. jan. 6. 18:55
szeretnék tisztában lenni a dolgokkal, ha odáig fajulna a dolog, és legyen mit lépni, mert sajnos sose lehet tudni. Manapság már bármikor lehet munkanélküli az ember, és én jelenleg gyeden vagyok, a férjem dolgozik
4. katyi23 (válaszként erre: 2. - Cis77)
2010. jan. 6. 18:53
igen, ezt én is tudom, és azt is hgoy át lehet vinni a szocpolt, de mivel így is hitellel építkeztünk, másik házat nem fogunk tudni venni
2010. jan. 6. 18:52

Építési hitelt vettünk fel 2 éve, és két gyerekre szocpolt előre. Ebből egy gyerek már megszületett, de lehet hogy sajnos úgy alakul, hogy nem biztos hogy tudjuk fizetni, és el kéne adni a házat, de állítólag 10 évig nem lehet eladni a házat. Azt tudom hogy ha nincs meg a második gyerek, akkor az arra eső részt kamattal együtt vissza kell fizetni, de mit lehet olyankor csinálni, ha az ember nem bírja fizetni a hitelt, és ott van a szocpol.


Még nem állunk itt, csak nagyon sokat foglalkoztat ez a kérdés, ugyanis baromira emelkednek a törlesztőrészek.

2010. jan. 6. 18:50

A. visszafizeted a szocpolt


B új házat veszel és nagy nehezen hónapok letelte alatt elintézed az államkincstárnál, hogy átvigyék oda. lehetséges, de nem könnyű...

2010. jan. 6. 18:48
Szocpolt hitellel vettünk fel, da a házat lehet hogy el kell adni!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook