Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Inkontinencia fórum

Inkontinencia (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

1 2 3 4 5
2018. ápr. 22. 21:48

inkontinencia miatt - felnőtt férfiként - pelenkát kell hordanom, mert "nincs más megoldás".


Járt valaki, vagy valakinek az ismerőse hasonló szituációban????

2018. márc. 25. 20:45

FELNŐTT FÉRFI (!!!) INKONTINENCIA!


Találkozott már valaki ilyennel?

Ami nem gyógyítható és a fiatal felnőtt kénytelen pelenkát hordani????

2014. aug. 12. 22:32

Sziasztok!

Van olyan köztetek, akinek évek óta volt stressz inkontinenciája és valamilyen intim tornától teljesen megszűntek a tünetek? Kb hány hónapos munka volt? Elvégeztétek a tanfolyamot vagy csak megvettétek a dvdt?Próbálta már valaki a tens inco stressz, vagy valamilyen ingeráramot ami használt?Köszönöm a válaszokat.

2013. nov. 3. 07:38
sziasztok vizelettartási gondjaim miatt müteni fognak,holyagsüjjedésem van. de még pontos infokat nemtudok rola segitenétek mi vár rám? és a vizelettartási probléma megoldásával egyidejüleg csinálnak-e korrekcios beavatkozást vagy mondanom kell ?pld:tág a hüvelyfalam szükitenek? ha volt valakinek hasonlo mütéte meghalgatnám.elöre is köszönöm a válaszokat. ide és privire is irhattok
131. Sossana
2013. márc. 7. 14:34

Szia kirstanya!

Segítenél nekem,hogy milyen tornát végzel.Jó lenne.Minden hónapban elkap az inkontinencia,nekem idegi alapon van,de egy orvos sem csinál vele semmit,Én pedig már tiszta depresszió vagyok miatta.Az egész életemet tönkreteszi,rányomja a bélyegét rendesen.Légyszives írd már meg nekem milyen tornát végzel.Köszönöm szépen.

2013. febr. 28. 18:40

hát megúsztam.

Valami akut valami volt, elmúlt. Viszont ami jó, hogy utánaolvastam ennek a betegségnek, és megelőzésképp érdemes csinálni a tornám, amit azóta is csinálok, magamtól egyelőre. Lehet majd nézek valami tornát, de mondom ellene vagyok a reklámozásnak :)

129. Sossana
2013. febr. 26. 12:20

Szia ARIMAMI!

Szolnok megyében élek,még nem hallottam róluk.

Mit jelent az hogy ** gyógyító?Ők hogyan gyógyítanak?

Légyszives írd már meg.S köszönöm a segítséged.



** A védjegy jogtulajdonosa nem járult hozzá a szó használatához.
128. ARIMAMI (válaszként erre: 127. - Sossana)
2013. febr. 19. 21:30

Szia !

Nem tudom,hogy hol élsz,de ajánlom,hogy keress egy ** gyógyítót ! Ők nem kérnek pénzt,de általában sikeresen gyógyítanak. Egy próbát megér.



** A védjegy jogtulajdonosa nem járult hozzá a szó használatához.
127. Sossana
2013. febr. 15. 12:14

Sziasztok!

Az a gond hogy ha ők nem tudják,én honnan tudhatnám,végülis ők lennének az orvosok.

Nálam hullámokban tör rám,ha ideges vagyok,menstruáció előtt-után, szinte végig fel vagyok puffadva és fáj is a méhem-hasam.Próbálkoztam a gyakorlatokkal,meg ÖNURALOM hogy nincs semmi baj,csak ha már kitudja hanyadjára megyek orvoshoz vele,és hónapról-hónapra mindig ez van akkor már nincs se önuralmam sem türelmem,mert iszonyúan idegesít és kellemetlen.A legrosszabb az hogy nincs kihez fordulnom.Ez totál tönkre tudja tenni az ember lelkét-életét teljesen mert nem tudok tenni ellene.

Nálam is úgy kezdődött hogy először csak kicsit,aztán fokozatosan súlyosbodott.Ne haragudj ez csak nálam van így ,nem megijeszteni akarok bárkit is.Mostanra viszont kikészültem tőle mert a hónapjaim így telnek.

A szülést pedig kizárom,nemcsak azért mert én is úgy gondolom nem javítana rajta hanem mert okom van rá.Nem hiszem hogy ez lenne rá a megoldás:(

Köszönöm hogy írtok.Kellemes hétvégét nektek!

126. Rozália (válaszként erre: 123. - Sossana)
2013. febr. 12. 04:28
Sőt, tuti, hogy nem javítana rajta! Vannak, akiknek kifejezetten szülés után kezdődnek a problémáik.
2013. febr. 11. 20:42

Nekem mikor elkezdődött múlt héten még fájt a hasam. Azt hittem minden elmúlt, de ma kicsit rosszabb lett délután és megint aztóta olyan mintha a petefészkem fájna az egyik.

Lehet nálam más van. Kezdek félni ..

Vizsgálat majd csak jövő héten lesz.


Sossana azért nem válaszolnak valószínűleg nem tudják a választ. És sajnos még azt sem hogy hová fordulhatnál, mert ha idegei eredetű talán lehet akkor is kezelni, bár fogalmam sincs hogy ez mit jelent, szerintem szívesen ráfogják sok mindenre.

124. Sossana (válaszként erre: 122. - Rozália)
2013. febr. 11. 12:26
Nem akarom annyiban hagyni,de őszintén nem tudom mit tehetnék,egyáltalán kihez fordulhatnék aki tényleg kivizsgálna.Mert Szolnok Megyében én egyetlen olyan orvost nem ismerek aki "normális és törődik is a betegével":(
123. Sossana (válaszként erre: 121. - Kristaanya)
2013. febr. 11. 12:19

Igen,voltam nőgyógyásznál,több nőgyógyásznál,mert nem akartam elhinni hogy senki nem segít,próbálkoztam másoknál is,ami még csak rosszabb,mert ugyan nem vagyok szégyenlős,de utálom magam mutogatni még ha orvosról is van szó...de gondolom ezzel a kellemetlen érzéssel sem vagyok egyedül.

Azt mondták az orvosok hogy idegi eredetű az inkontinenciám,mert nőgyógyászatilag minden rendben mindentéren (ezt mindegyik orvos megerősítette).Azért jól letoltak amiért nem szültem,de az okok nem érdeklik őket.Egyébként nem hiszem hogy a szülés változtatna az inkontinenciámon.

A szerveimmel is minden rendben,csak tudnám akkor mitől vannak fájdalmaim.Kérdeztem az orvost,de nem mondott semmit.Nem foglalkoznak az emberrel,ha fizetek akkor sem!Egyszerűen automatikusan vizsgálnak,az hogy valójában mi van nem igazán érdekli őket.Az meg hogy miért nem szülök,úgysem kíváncsi rá,másrészt nem tartozik rá.Neki az lenne a dolga hogy PÉNZ nélkül is ellássa a beteget hisz valamikor erre esküdött fel,az a baj hogy ezt elfelejtik,na meg-ilyen világot élünk.Ha pénzed is van akkor is meghalhatsz:(

Köszönöm szépen a segítőkészségeteket,nagyon sokat jelent nekem!Szép napot nektek!

122. Rozália (válaszként erre: 120. - Sossana)
2013. febr. 11. 04:33
Nagyon sajnálom, én meg már korban messzebb vagyok Tőled, és volt nőgyógyászati nagyműtétem is. De amúgy panaszaim nincsenek. De mindenképpen kell, hogy legyen segítség a számodra! Ne hagyjad annyiban!
2013. febr. 10. 17:10

Nekem nem fáj süllyedésem van az elég biztosnak tűnik, nőgyógyászati vizsgálat még hátra van.

Csinálom a tornát én is már most erősebbnek érzem majd írok a tapasztalatokról.

Szerencsére azt még nem tilthatják meg hogy szorítson az ember még akkor is ha nem fizetett érte:D

Hogy érti azt hogy idegi eredetű?

Nem lát elváltozást? Nincs süllyedés és vizsgálatkor látott-e olyat ami eltér a normálistól?

Lekezelő bánásmód fizetősnél is van, ráadásul fizetős is tud hibázni egyszerű dolgokban is. Amit nem értek de mindegy. Velem már megtörtént. Hihetetlen hogy annyit nem mondtak mit tehetnél. Nőgyógyásznál is voltál?

120. Sossana
2013. febr. 10. 13:22

Sziasztok!

Köszönöm hogy írtad az IncoStresszt,de én azt nem tudom megvenni,sajnos nem tudok 9000 ft-ot kiadni.

Sajnos meg-meg folyik a vizeletem,s azt mondta a doki idegi eredetű,de gyógymódot nem mondott,vagy legalább tanácsot.Nálam az a baj hogy ha pisilni kell már az inger nem is olyan igazi mint akinek pisilni kell,hanem csak megfolyik s én valamilyen halvány érzést érzek hogy na most akkor pisilni kell.S én már úgy érzem lassan megőrülök tőle,még csak 35 éves leszek,tönkreteszi az egész életemet.Szerintetek mit tehetnék?Csináltam ilyen gyakorlatokat,de vajmi keveset ér.Nagyon félek,én ettől teljesen kész vagyok,tiszta depresszió:((Sokszor voltam vele orvosnál,de olyan lekezelően bántak velem,és egyébként sem mondtak semmit.Próbálok én is keresgélni a neten hátha van valami más ellenszere,de eddig nem találtam.

S nemtudom de még egy kérdés,nektek is annyira fáj,felvagytok puffadva-feszül a méhetek-hasatok mint nekem?Mert nekem igen,az egész vesém,petevezetékem,méhem,hasam fáj és puffad.Légyszi ha tudtok segítsetek!!Köszönöm.

119. Rozália (válaszként erre: 118. - Kristaanya)
2013. febr. 10. 06:39
Igen, én pont így éreztem. Egyszer hozzászóltam egy nem pozitívat egy hasonló hirdetéshez. Ne tudd meg, rövid úton le is vették a hozzászólásomat! Aztán hiába irogattam már utána, szóra se méltattak. Rontottam volna az üzletet:)
2013. febr. 9. 14:56

Az egész témában az zavar a legjobban hogy a reklám ott van mindenhol.

Objektív tapasztalatokat szeretnék találni, ehelyett az az érzésem, hogy kamu hozzászólások vannak - már nem a hoxára gondolok, hanem úgy általában a neten találhatóakra.

Rákeresnék, de az első száz oldal a gugliban a kriston, meg még van a súlyoz doki.

Ez komoly üzlet is valószínűleg ezért nehéz kiszűrni hogy melyik módszer a jó melyik nem mert természetesen egymást támadják.

117. kristaanya (válaszként erre: 116. - Rozália)
2013. febr. 8. 20:00

köszönöm már utána is néztem, azt hiszem érdemes kipróbálni.

Szerencsére a helyzet javult, már csak simán többször megyek ki mint korábban, de már közte nincs az az idegesítő folyamatos késztetés.

abba beleőrültem volna.

Egyelőre simán csak tornáztatom az izmokat. És nézelődök a neten hogy mit lehet csinálni.

2013. febr. 6. 03:33
Kapható egy IncoStress nevű gyógyászati segédeszköz (9.000 Ft), amit azon hölgyek számára terveztek, akiknek meggyengült a hüvely- és gátizomzata.
2013. febr. 5. 20:18

Sziasztok!

Nálam is előjött ez a probléma 36 éves vagyok.

Lassan egy hete, hogy FOLYAMATOSAN vizelési ingert érzek. Nagyon kellemetlen, lefekvéskor még rosszabb mert aludni se tudok tőle.

Persze az urológus nekem is a tornát mondta, gyógyszer mellett. Engem érdekelne a műtét is mert nagyon elegem van, a türelmem az elmúlt évek fájdalmaival (egyéb problémák) elfogyott.

Az érdekelne hogy kinek volt itt ilyen műtétje mik a tapasztalatok, hova ne menjek semmiképpen.

A válaszokat nyugodtan küldhetitek privátban.

Remélem lesz aki tud segíteni nekem saját tapasztalatival :(

114. Sossana
2012. nov. 24. 11:31

Sziasztok!

Sajnos én is hozzátok hasonlóan inkontinenciában szenvedek.34 éves vagyok,elváltam,családom nincs, s igencsak stresszes életet élek.Voltam nőgyógyásznál többször is,s azt mondta fiatal vagyok hozzá még nagyon.Én is nagyon sok mindenen mentem már keresztül,több fajta betegségem is van,s mind idegi eredetű az orvosok szerint.Csak az inkontinenciát nem igazán tudom kezelni.Van hogy elmúlik s minden rendben,de mikor nagyon kiborulok akkor mindig előjön hol csak épp picit,s van hogy intenzívebben.Elég kellemetlen,mert a munkahelyen is kényelmetlenül érzem magam emiatt.

Az a baj hogy bedepizek miatta,hiába mondják hogy ne idegeskedjek,szerintem nincs olyan ember a mai világban aki ne idegeskedne-agyalna valamin,hisz mindenkinek van problémája.Kérném tanácsaitokat,szerintetek mit tegyek...:(

113. ARIMAMI (válaszként erre: 30. - Icus)
2012. okt. 21. 19:11

Szia!

Nekem wertheim műtét miatt van inkóm és főleg éjszaka. A műtét óta vérnyomáscsökkentőt is szedek,az is lehet a baj,mint neked volt azelőtt.A műtétet nem javasolta senki,mármint a helyreállítót. Örülök,hogy neked szerencséd volt.

112. ARIMAMI (válaszként erre: 111. - 55piroska)
2012. okt. 21. 18:46

Szia!

Légy szívess segíts nekem,nagyon szenvedek én is a műtétem óta!

2012. okt. 6. 07:11

Sziasztok!

Sajnos évek óta én is hasonló problémában szenvedek,és nagyon sok mindenen átmentem már.

Az orvosom a mütétet javasolta,de én attól nagyon félek és nem is igért biztos javulást.

Tavasszal viszont rátaláltam egy hirdetésre amit érdekesnek találtam.

Ez egy elektromos kezelés.Mikor felhívtam,nagyon megijedtem,mert azt mondták hogy a hüvelyen keresztül kezelnek.

Sokáig nem tudtam eldönteni hogy merjem e vállalni,de végül a családom biztatására belevágtam.

Nyolc kezelésen voltam,és elmondhatom,hogy legalább 70%os a javulásom.

Ma már nagyon örülök,hogy elmentem.

Én mindenkinek csak ajánlani tudom.

Az első alkalommal tele voltam félelemmel,de a növérkének köszönhetően a 3.-4.alkalommal már teljes nyugodtsággal mentem.

Csak jót tudok mondani.

Ezuton is köszönöm!

Piroska

110. Rozália (válaszként erre: 109. - Alexis1)
2010. szept. 10. 05:59
Köszi:)
109. alexis1 (válaszként erre: 108. - Rozália)
2010. szept. 9. 13:16
olyasmi és állitólag az ott található izmokat is serkenti (legalábbis ilyesmiket írnak róla). én megrendeltem, hétfőn vagy kedden meglesz akkor többet fogok tudni. kiváncsi lettem volna ha valaki használta már, milyenek a tapasztalatok. majd referálok.
2010. szept. 9. 06:01
Igen, értem, valószínűleg nagyobb, vagy vastagabb, mint a rendes tampon és tán más, előnyösebb pozícióban tartja a hólyagot? Laikusként így tudom elképzelni. Ha megtudsz valamit, megírod?
107. alexis1
2010. szept. 8. 22:32
a leírásban mosható tampon szerepel, valószinüleg azért mert úgy kell használni mint egy tampont (nincs nedvszivó tulajdonsága!) a googleban megtalálható
2010. szept. 8. 16:14
Tampon??
1 2 3 4 5

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook