Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » 60 évesek tornázzunk mindennap! fórum

60 évesek tornázzunk mindennap! (beszélgetős fórum)


2013. márc. 8. 10:17

Nagyon jó a lapockagyalogolás a hát fájósoknak.


Feküdjünk le egy nagyszőnyegre, ugy hogy a lábunk a szönyeg végén legyen, majd huzzuk fel a térdünket, a könyökünkre támaszkodva, jobbra-balra

toljukfel magunkat. Szinte meg maszirozza a hátunkat a sulyunk.

2010. máj. 29. 15:08
Tudna valaki a jógáról mondani tapasztalatot?
4. e12ac2bb5c (válaszként erre: 3. - Szabot.88)
2010. jan. 7. 08:29
Köszönöm ! Szerintem is nagyon jó a pilátes
3. szabot.88 (válaszként erre: 2. - E12ac2bb5c)
2010. jan. 6. 17:11
Én még 40 leszek, de a pilatest mindenkinek nagyon ajánlom. Jó sportolást!:)
2010. jan. 6. 12:57

Szia!

Jó ötletnek tartom a fórumot . Bár még nem vagyok 60éves, de közeledek felé . Ugrálni nem szeretek .

Ezért én általában heti 4 napot tornázok . Vegyesen : Pilátes, callanetics, jóga , streching. Remélem az útobbit jól írtam le .

Igyekszem tartani a 4 napot . De pl ha szabin vagyok vagy ünnepek vannak akkor hanyagolom . És nagyon nehéz újból elkezdeni . Ja és persze DVD-ről otthon egyedül .

2010. jan. 6. 12:31

Sziasztok!

Úgy látom itt a fórumon inkább fiatalabbak kondijavításáról fittnessprogramjáról szólnak a topikok.

Így 60 évesen olyan tornagyakorlatokat szeretnék végezni otthon ami nem ártalmas, mindennap könnyen elvégezhető, frissen jó kondiban tart, és nem kell hozzá drága felszerelés.

Szívesen elfogadnék szakember tanácsát, de saját tapasztalat is jöhet.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook