Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mik a méhszájseb tünetei és mitől alakul ki? fórum

Mik a méhszájseb tünetei és mitől alakul ki? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5
2009. okt. 7. 17:05

sziaasztok

lenne egy kerdesem par hete furcsa ,kellemetlen szagu sargas folyasom van,es kozbe fajt a hasam

voltam nodokihoz aki valami fertozest allapitottt meg es huvejtabit meg mas tabletatt irt fel

tegnap es ma reggel is verzetem?!!ez mitol lehet?

az utolso mensesem kesett es nem pont olyan volt a szine amilyen szokott

leccike irjatok elore is koszonom

2009. szept. 29. 04:27
SZIASZTOK!!!NEKEM IS KÉT HÓNAPJA SÁRGA FOLYÁSOM VAN A NEMI ÉLETEM POCSÉK OLYAN FÁJDALMAM HOGY FALRA TUDNÉK MÁSZNI KÖZBE ,DE AZ ORVOS CSAK KLION ,DOXICILIN STB GYÓGYSZEREKET IR FÖL.SZERINTETEK NEKEM IS MÉHSZÁJ SEBEM LEHET? TOVÁBBI SZÉP NAPOT NEKTEK!!!
2009. szept. 28. 12:10
ma voltam a nődokinál, aki közölte velem, hogy méhszájsebem van és valami furi folyásom, amit nem tud még megmondani. Hát nagyon megijedtem, és föleg azért, mert anyukámnak is azt mondták, hogy méhszájsebe van amit meg kell műteni és kiderült, hogy egy daganat szövetét vették ki. Félek hogy hasonló lesz nekem is. Vajon igazat mond a doki? Kaptam valami krémet meg kupot, amita páromnak is használnia kell. de csak mensi és egy ortopédiai vizsgálat után kezdhetek el. Az 3hét múlva leletért menni. Addig egyen a penész:'(
2009. aug. 4. 09:45

Nekem sincs barnás véres folyásom, a tampon viszont nekem isnéha kellemetlen.

Kezeltek minden féle fertőzéssel gombával és semmi javulás mint már írtam. És egy magn doki mondta hogy méhszájsebem van, ami elég csúnya, pedig az előuő orvosokmind azt mondták hogy gyógyulóban van. Na akkor most igazodjak ki rajtuk...

De én is csak azt tdom mondani hogy menj dokihoz, ne félj.

84. 94e6ec2939 (válaszként erre: 76. - Nessie)
2009. aug. 4. 08:34
szia. Nekem sem volt semmi tunetem, megis operacio lett belole. A mehszajsebbel lehet szexelni, nincs koze a dolognak egymashoz. Verzes, folyas elofordulhat, de az csak egy tunet, rosszabb nem lehet tole a sebed. Viszont mindenkeppen menj orvoshoz, mert nagyon nagy bajt tud okozni.
83. janedoe (válaszként erre: 81. - Nessie)
2009. aug. 3. 22:11
Ez Nessienek szólt.
2009. aug. 3. 22:10
Mivel én nemvoltam orvosnál nem tudom ezt megmondani, csak mint tapasztalat ugy mondom, hogy pl nekem kétszer volt olyan hogy volt nagyon pici vérzés miután együtt voltam a párommal...de mivel te nem is tudtál róla és nem is érezted, szerintem ez továbbra sem gátol meg és nem hiszem, hogy zavarni fog, de erről tuti, hogy csak az orvos tud biztosat mondani. mondjuk azt tudom, hogy tampont azt mellözni kell(barátnőmnek is méhszájsebe van és ő mondta, sexről ilyet nem mondott), de nem hiszem h a sex is ilyen lenne...mert oké, hogy a tampont mellözöd x hónapig, sexre ilyet nem hiszem, hogy mondanak, maximmum a kezelés ideje alatt, ami pl hüvely golyóknál 20nap.
81. Nessie
2009. aug. 3. 20:53

Nekem is válaszoljatok lécci ha tudtok !! köszi

öttel lejjebb irtam már

kössszi

2009. aug. 3. 18:27
18 vagyok, és igazábol eddig egyszer voltam nőgyógyásznál...és akkor nem végzett rákszűrést.barnás vérzésem volt, meg kétszer előfordult, hogy amikor együtt voltam a párommal akkor utána, de igazából nem is érzem, mondom csak tampont nem tudok feltenni. mindenképp elmegyek, tudom, hogy kell...csak kellemetlen,de hát nem akarom, hogy baj legyen.
79. danama (válaszként erre: 77. - Janedoe)
2009. aug. 3. 17:48
furcsa szagú folyás inkább gomba vagy fertőzés, méhszájsebnél barnás véres, hiszen felmaródik a nyálkahártya
78. Nessie (válaszként erre: 77. - Janedoe)
2009. aug. 3. 17:39
sziiia !! sztem mindenképp menj el orvoshoz... ne gondolkozz annyira nem félhetsz, hogy ne menj el orvoshoz... és bár nem irtad hány éves vagy de elég para ha még nem voltál rákszűrésen és igen kialakulhat ilyenből rák. Szóval minél hamarabb menj el orvoshoz!!!
2009. aug. 3. 16:17

sziasztok,


láttam, hogy mi mindent irtok le a méhszájsebről, de nekem egy olyan gondom lenne, hogy nem tudom, hogy azom van e, de félek elmenni nőgyogyászhoz...van folyásom néha sok, néha szinte semmi, de ha van akkor annak elég fura szaga van. kb. 2honapja volt közti vérzésem is, ami nemtudtam mitöl volt, sokan mondták, hogy fájdalomcsippalitotol is kialakulhat h bezavart, mert amugy fogamzásgátlót szedek.menstruáciokor, szinte sose tudok tampont haasználni mert fáj ha felrakom, ha mégis sikerül rá félorára azt érzem hogy ki kell vennem azonnal mert fáj. most eléggé megrémültem, hogy irtátok, hogy fagyasztás meg ilyenek...most akkor valószinű hogy nekem ezem van?és miaz hogy P meg ilyenek, mert én még rákszürésen se voltam, bocsi hogy ilyen alap dolgokat kérdezek, de tényleg nem tudom mit jelentenek. ugye ebből nem alakulhat ki rák? amugy ez a dolog, kb 3honapja van, sürgösen menyjek akkor nőgyogyászhoz?:S:S

irjatok légyszi minélhamarabb, köszi

76. Nessie
2009. aug. 2. 21:19

sziasztok! olyan kérdésem lenne hogy nálam is méhszájsebet diagnosztizált az orvos még nem mentem vissza kezelésre... nekem semmilyen tünetem nincs nem is volt se vérzés se fájás a rákszűrésen derült ki hogy van nem volt még időm vissza menni a jövőhétre tervezem... na szóval az a kérdésem hogy így szexelhetek-e a párommal ? vagy inkább ? fájna nekem ? vagy utána látszódna valami ? mondjuk vér vagy ilyenek ?? bocsi a sok hülye kérdésért de tökre nem vágom mi van ilyenkor....

Előre is köszi a választ!!!

2009. júl. 24. 12:56
A testvéremnek is volt,neki véres folyása volt,a méhnyakrák vizsgálat eredménye is P3 lett.KApott gyógyszert rá,eredmény azt hiszem 1 hónap múlva P2.Csak ez után műtötték.használ a kamillás fürdő+mindenféle gyulladáscsökkentő fürdő is!
2009. júl. 24. 11:11

Sziasztok! Múlthéten voltam dokiinál aki megállapította hogy méhszájsebem van. Ezzel már január óta küzök és eddig mindig azt mondták hogy javulgat. Ez a doki fagyasztást javasolt. Mondván ez megoldja a folyásos problémámat. Még csak 21 vagyok. Kezeltek már gombára, ilyen olyan fertőzésre és semmi változás nincs. Már rengeteget költöttem dokikra és gyógyszerekre is. Valakinek vmi ötlet?

a fagyasztás magánrendelésen kb mennyibe kerül?

Előre is köszi a választ.

Mindenkinek jobbulást.

2009. jún. 19. 15:40
nekem csúnya folyásom volt,a műtét óta semmi gond.
72. tappancs77 (válaszként erre: 69. - Szerencsétlen)
2009. jún. 19. 13:30
szia, én tegnap voltam kolposzkópiás vizsgálaton, ahol aztán tényleg feketén-fehér kiderül, hogy milyen a sebed, és érdemes az orvos tanácsát meghallgatni, nem halogatni ha a műtétet javasolja esetleg. Nekem jövő héten lesz a lézeres műtétem, nem gondolkodtam egy percig sem.Jobb megelőzni, mint bármit összeszedni(HPV)ami meg már egyenes út a méhnyakrákhoz.
2009. jún. 17. 10:04
Köszönöm szépen!
70. 94e6ec2939 (válaszként erre: 69. - Szerencsétlen)
2009. jún. 17. 08:40
Nezz utana a fagyasztasnak. Nekem kb 10 even keresztul volt sebem, most megoperaltak. En is mindig elkaptam mindenfele fertozest. Uszodaba nem jarhattam, meg ilyenek. Viszont soha nem kezeltek gyogyszerrel. Remelem most mar rendben lesz minden. Neked talan a mutet nem kell, de a fagyasztasrol sok jot olvastam...
2009. jún. 16. 23:17
Sziasztok!Én 21 éves vagyok.2 éve azzal foglalkozok ,hogy sorra meglátogatom a nődokikat hátha valamelyik meggyógyít.2 éve kapom a drágábbnál drágább gyógyszereket de egyik sem segít.Visszatérő fertőzéseim és gombáim vannak.1 éve már a szexuális együtt lét is fáj és utána vérzek.Az egyik orvos azt mondja durva a párom (ami nevetséges mert még a széltől is óv), a másik ,hogy használjak sok síkosítót.1 hónapja végre rendesen megvizsgáltak és méhszájsebem van.Mivel lencse nagyságú így kúpokat kaptam.A kezelés után reménnyel tele ,hogy meggyógyultam nem változott semmi.A fájdalom tán még erősebb.A kétségbeesés urrá lett rajtam.Túl sok pénzt költöttem orvosokra és gyógyszerekre ,hogy bízzak bennük.Tud valaki valamit tanácsolni?
68. ipi
2008. júl. 25. 11:48
szivi :-)
2008. júl. 25. 10:52
Köszi az infot!!!!
66. ipi (válaszként erre: 65. - Reni8018)
2008. júl. 25. 10:50
Lehet Herbáriában, illetve gyógy és biocuccos boltokban, ahol gyógynövényes teák, krémek előfordulnak. Nálunk az Árkádban van egy ilyen bolt: reformbolt. Lehet, hogy jobb gyógyszertárakban is kapsz. Csak 1 hétig lehet felbontás után használni.
2008. júl. 24. 15:02
És hol lehet ilyen HOMOKTÖVISHÚS OLAJAT VENNI???
2008. júl. 24. 13:47
néhány hét múlva lesz egy elektromos hurok műtétem. Volt már vkinek ilyen? Ha igen, megköszönném, ha írna róla. Leginkább arról, hogy utána mennyire fáj, stb.
63. ipi
2008. júl. 14. 18:27
jav: 1,5 literes...
62. ipi (válaszként erre: 61. - Moncsicsi83)
2008. júl. 14. 18:27
A nőgyogyi írt fel tömény tejsavat (1 liter vízbe 1 teáskanál kell- ezt egy alkalommal el is kell használni) és vettem a gyógystzertárban 1,5 l komplett öblítőkannát. Ez egy gumicsöves, hüvelyöblítéshez és beöntéshez alkalmas kétvégű dugóval és zárószeleppel ellátott eszköz, 1.500 ft körül volt.
61. moncsicsi83 (válaszként erre: 60. - Ipi)
2008. júl. 13. 20:26
Te mivel irrigálod? Mit veszel, meg hol?
60. ipi
2008. jún. 23. 11:19

Sziasztok,

hát nekem is megvolt 18-án a fagyasztásom... Sajnos a 2 heti homoktövis-ecsetelős kúra nem használt... :(((

De egyáltalán nem volt fájdalmas. Utána pár perccel fejfájás és forróság a fejemben. De hamar elmúlt.

Ami zavar, az az hogy utána 6 hétig kell irrigálni reggel-este... Szerintetek ez jót tesz a ph-nak? Sztem ez kicsi hosszú idő, nem?

2008. jún. 23. 11:04

sziasztok,


én is méhszájsebbel bírok,sajnos ismét. Homoktövishúsolajat én is megtaláltam a fórumokon, jelenleg éhgyomorra reggelente iszom. A tamponos kezelést még nem próbáltam, mert picit félek tőle. Kb. mennyi idő alatt hatásos? Mert én már a hurok-műtéten gondolkodom, hiszen ősszel már szeretnénk kisbabát. Ha addig azonban van esáély arra, hogy elmúlik a homoktövis húsolaj kúra hatására, akkor inkább azt választom. Szerintetek van esély?

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook